יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת צילינדר רב בריח

שירות החלפת צילינדר רב בריח לדלתות פלדלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת צילינדר רב בריח צילינדר רב בריח police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחלפת צילינדר רב בריח?

במקרים רבים אנשים נזקקים לשירותים של מנעולן על מנת לבצע החלפת צילינדר רב בריח. הצורך בהחלפת צילינדר יכול להיות מכמה סיבות:

מקרה של איבוד מפתחות – לא אחת קורים מקרים שבהם הילד או הילדה איבדו את מפתחות הבית. אמנם אתם יכולים לשכפל את המפתחות הקיימים ולתת לילד מפתח חדש אך לא זו היא הבעיה. כאשר הילד או מישהו אחר מבני המשפחה איבד מפתח ישנו חשש שמישהו בעל כוונות זדון הרים את המפתח ובסופו של דבר יכול להיכנס לביתכם. במקרים כאלו אין צורך להחליף את כל מנגנון הנעילה, ניתן לבצע החלפת צילינדר רב בריח וכך לפתור את הבעיה. זהו הפתרון הזול וההגיוני ביותר לעשות במקרה של איבוד מפתחות.

תקלות בצילינדר – הצילינדר העדין עלול להישחק ולהתקלקל. לפעמים הוא משבית לכם את כל הדלת ולפעמים רק מעורר קשיים בפתיחת הדלת (דבר שבסופו של דבר יוביל להשבתה מוחלטת). במקרים רבים מבצעים החלפת צילינדר רב בריח רק בגלל השחיקה והבלאי הטבעי של הצילינדר.

מגורים בדירה שכורה – דירות שכורות הן דירות בהן פחות או יותר אחת לשנה מתחלפים הדיירים. מפתחות הדירה עוברים מיד ליד ואין לכם מושג לכמה אנשים יש מפתח שיכול לפתוח את הדירה. אם נכנסתם לדירה שכורה, הזמינו החלפת צילינדר רב בריח על מנת להיות בטוחים שאף אחד לא יכנס לביתכם בעזרת מפתחות שנשארו אצלו מהעבר הרחוק או שהתגלגלו אליו בצורה זו או אחרת. החלפת צילינדר רב בריח היא פעולה פשוטה וזולה אשר מעניקה לכם מנות כפולות של ביטחון.

שיפורים טכנולוגיים – ענף הדלתות והמנעולים תמיד מתחדש מבחינה טכנולוגית על מנת לספק לכם את הביטחון המקסימלי. מומלץ אחת לכמה שנים להחליף את הצילינדר על מנת לקבל צילינדר איכותי יותר המעניק לכם ביטחון רב יותר ועמידות נגד פורצים.

מפתחות תקועים – לעתים מפתחות נשברים או נתקעים בתוך הצילינדר ולא ניתן לחלץ אותם ואז צריך לבצע החלפת צילינדר רב בריח.

מקרי חבלה – פורצים אשר מנסים לפרוץ לכם לבית מנסים כל דרך אפשרית על מנת לנטרל את מנגנון הנעילה. ברוב המקרים הם פשוט הורסים את הצילינדר, בין אם הצליחו או לא הצליחו לפרוץ. החלפת צילינדר רב בריח היא דבר הכרחי לאחר ניסיונות פריצה וחבלה.

החלפת צילינדר רב בריח – מנעולן אמין

החלפת צילינדר רב בריח מבצעים אך ורק אצל מנעולן אמין בעל אישור ממשטרת ישראל. אתם ממש לא רוצים להפקיר את הביטחון שלכם אצל חובבן שיכול להחליף צילינדר ואולי לשכפל מפתחות על הדרך בשביל גורמים פלילים. חשוב מאוד להיזהר בהחלפת צילינדר רב בריח ולעבוד אך ורק עם שירות אמין ומקצועי. בין אם זו החלפת צילינדר רב בריח או כל בעיה אחרת שיש לכם עם הדלת, התקשרו ליוסי מנעולים ותיהנו משירות מקצועי ומסור.
במידה ואתם צריכים החלפת צילינדר פלדלת כנסו ללינק - החלפת צילינדר פלדלת

החלפת צילינדר רב בריח - בעיות העלולות להתרחש

תקלות טכניות, שדרוגים, איבודי מפתחות או סיבות ביטחוניות יכולות לגרום לנו לחפש אחר מנעולן אשר יבצע החלפת צילינדר רב בריח. אך חשוב להיות זהירים. לא כל אדם מתאים לבצע עבודה מסוג זה, למרות שהיא פשוטה יחסית. במאמר זה נסביר לכם על הבעיות אשר יכולות להתרחש ונציע לכם דרך אשר תבטיח כי האדם הנכון יבצע עבורכם החלפת צילינדר רב בריח.

הבעיות שעלולות להתעורר

אם לא תזמינו אדם מקצועי וישר עלולות להתעורר בעיות מסוגים שונים, בעיות אשר יגרמו לכם להוציא כספים מיותרים ובאופן כללי להיות מאוכזבים מהשירות שתקבלו.

מחירים מופקעים - ישנם אנשים אשר מנצלים הזדמנויות על מנת לגבות מכם מחירים מופקעים. דמיינו את הסיטואציה שבו אתם אינכם יכולים להיכנס הביתה ומדובר בשעת לילה מאוד מאוחרת. בסיטואציה שכזו אינכם חושבים בהיגיון. כל מה שמעניין אתכם זה להיכנס הביתה וזוהי ההזדמנות לגבות מכם מחירים מוגזמים. על מנת לדעת מהם המחירים המקובלים להחלפת צילינדר רב בריח תוכלו לעשות סקר שוק בין מנעולנים.

בעיות אמינות - טריק קלאסי בשביל לגבות יותר כסף מהלקוחות הוא לטעון שהבעיה היא במנעול ולא בצילינדר ואז במקום לבצע החלפת צילינדר רב בריח מבצעים עבורכם החלפת מנעול מיותרת ויקרה יותר. חשוב שתבחרו במנעולן אמין שלא מנסה למכור לכם סיפורים.

עבודה רשלנית - עבודה רשלנית יכולה להתבטא בצורות שונות. מברגים שלא חוזקו מספיק ועד שריטות לדלת והמשקוף הנובעות מחוסר זהירות או חוסר אכפתיות. מגיע לכם מנעולן אשר מבצע עבודה איכותית וקפדנית.

זמן המתנה ממושך - אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר באמצע הלילה חשוב לכם שהמנעולן יגיע מהר. זה לא נעים לחכות בחוץ בחוסר אונים. מגיע לכם מנעולן אכפתי אשר מבין את מצוקתכם ומגיע מהר. כמו כן תרצו שיהיה לו את הניסיון הדרוש על מנת לבצע עבודה מהירה.

שכפול פיראטי - תחום המנעולנות הוא תחום רגיש. ניתן לסמוך על המנעולן אך כאשר מדובר באדם זר לכו תדעו אם הוא באמת מנעולן מקצועי. ישנו חשש שהוא בחר להתחזות למנעולן אך ורק על מנת להשיג מידע ושכפול מפתחות פיראטי עבור הגנבים.

בחירת מנעולן להחלפת צילינדר רב בריח

איך תבחרו מנעולן לצורך החלפת צילינדר רב בריח, פשוט הקפידו על הכללים הבאים:

- מנעולן בעל אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר).

- מנעולן בעל תעודת מנעולן.

- חבר באגודת המנעולנים.

- מנעולן המעניק שירות 24 שעות.

- מנעולן מנוסה העובד במקצוע שנים רבות.

- בצעו סקר מחירים.

אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר רב בריח או כל שירות אחר של תיקון דלת רב בריח, התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. שירות אמין מידיו של מנעולן אשר עוסק שנים במקצוע וניתן לסמוך עליו. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות אמין 24 שעות ביממה. יוסי מגיע במהירות ופותר כל בעיה.