יוסי החלפת מנעולים

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

החלפת צילינדר רב בריח

צילינדר של רב בריח ב - 300 ש"ח כולל התקנה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

החלפת צילינדר רב בריח צילינדר רב בריח police-tag
050-5757-888
facebook

החלפת צילינדר רב בריח

במקרים רבים אנשים נזקקים לשירותים של מנעולן על מנת לבצע החלפת צילינדר רב בריח. הצורך בהחלפת צילינדר יכול להיות מכמה סיבות:

מקרה של איבוד מפתחות – לא אחת קורים מקרים שבהם הילד או הילדה איבדו את מפתחות הבית. אמנם אתם יכולים לשכפל את המפתחות הקיימים ולתת לילד מפתח חדש אך לא זו היא הבעיה. כאשר הילד או מישהו אחר מבני המשפחה איבד מפתח ישנו חשש שמישהו בעל כוונות זדון הרים את המפתח ובסופו של דבר יכול להיכנס לביתכם. במקרים כאלו אין צורך להחליף את כל מנגנון הנעילה, ניתן לבצע החלפת צילינדר רב בריח וכך לפתור את הבעיה. זהו הפתרון הזול וההגיוני ביותר לעשות במקרה של איבוד מפתחות.

תקלות בצילינדר – הצילינדר העדין עלול להישחק ולהתקלקל. לפעמים הוא משבית לכם את כל הדלת ולפעמים רק מעורר קשיים בפתיחת הדלת (דבר שבסופו של דבר יוביל להשבתה מוחלטת). במקרים רבים מבצעים החלפת צילינדר רב בריח רק בגלל השחיקה והבלאי הטבעי של הצילינדר.

מגורים בדירה שכורה – דירות שכורות הן דירות בהן פחות או יותר אחת לשנה מתחלפים הדיירים. מפתחות הדירה עוברים מיד ליד ואין לכם מושג לכמה אנשים יש מפתח שיכול לפתוח את הדירה. אם נכנסתם לדירה שכורה, הזמינו החלפת צילינדר רב בריח על מנת להיות בטוחים שאף אחד לא יכנס לביתכם בעזרת מפתחות שנשארו אצלו מהעבר הרחוק או שהתגלגלו אליו בצורה זו או אחרת. החלפת צילינדר רב בריח היא פעולה פשוטה וזולה אשר מעניקה לכם מנות כפולות של ביטחון.

שיפורים טכנולוגיים – ענף הדלתות והמנעולים תמיד מתחדש מבחינה טכנולוגית על מנת לספק לכם את הביטחון המקסימלי. מומלץ אחת לכמה שנים להחליף את הצילינדר על מנת לקבל צילינדר איכותי יותר המעניק לכם ביטחון רב יותר ועמידות נגד פורצים.

מפתחות תקועים – לעתים מפתחות נשברים או נתקעים בתוך הצילינדר ולא ניתן לחלץ אותם ואז צריך לבצע החלפת צילינדר רב בריח.

מקרי חבלה – פורצים אשר מנסים לפרוץ לכם לבית מנסים כל דרך אפשרית על מנת לנטרל את מנגנון הנעילה. ברוב המקרים הם פשוט הורסים את הצילינדר, בין אם הצליחו או לא הצליחו לפרוץ. החלפת צילינדר רב בריח היא דבר הכרחי לאחר ניסיונות פריצה וחבלה.

החלפת צילינדר רב בריח – מנעולן אמין

החלפת צילינדר רב בריח מבצעים אך ורק אצל מנעולן אמין בעל אישור ממשטרת ישראל. אתם ממש לא רוצים להפקיר את הביטחון שלכם אצל חובבן שיכול להחליף צילינדר ואולי לשכפל מפתחות על הדרך בשביל גורמים פלילים. חשוב מאוד להיזהר בהחלפת צילינדר רב בריח ולעבוד אך ורק עם שירות אמין ומקצועי. בין אם זו החלפת צילינדר רב בריח או כל בעיה אחרת שיש לכם עם הדלת, התקשרו ליוסי מנעולים ותיהנו משירות מקצועי ומסור.
במידה ואתם צריכים החלפת צילינדר פלדלת כנסו ללינק - החלפת צילינדר פלדלת