יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

המפתח ננעל ברכב

שירות פתיחת רכבים כאשר המפתח ננעל ברכב

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

המפתח ננעל ברכב מפתח ננעל ברכב police-tag
050-5757-888

כאשר המפתח ננעל ברכב

נשמע מוזר אבל תתפלאו מצב שבו המפתח ננעל ברכב מתרחש די הרבה. הסיבה לכך היא שברכבים רבים ישנו מנגנון הגנה אשר נועל את הרכב באופן אוטומטי, מתוך הנחה שיצאתם מהרכב ושכחתם לנעול אותו. אם עזבתם את הרכב ולא נעלתם אותו, לאחר מספר דקות הרכב יינעל מעצמו. לא אחת קורה שאנו משאירים את המפתחות בפנים בלי לשים לב, או בלי לחשוב שזה מה שעלול לקרות, ואז אנו שומעים את הקליק ומגלים שהמפתח ננעל ברכב.

לדוגמה זה יכול להתרחש כאשר עצרנו בצד הדרך להחליף צמיג תקור והשארנו את המפתחות על המושב; כאשר אנו מנקים את הרכב מבחוץ והשארנו את המפתחות בפנים ועוד כל מיני מצבים דומים. לפעמים זה קורה כאשר אתם בחנייה של הבית ותוך רגע אתם מביאים את הצרור השני ופותרים את הבעיה. אבל לא תמיד זהו המצב. זה יכול לקרות לכם שאתם במקום רחוק ואין לכם מפתח ספייר בהישג יד, או שאין לכם מפתח ספייר בכלל. זה יכול ליצור מצבים מאוד לא נעימים. תארו לכם שעצרתם להתרעננות בתחנת דלק במהלך ההתרוצצויות של יום העבודה, וזה קרה לכם בתחנת הדלק. אתם תקועים ולא יכולים להמשיך בדרככם!

אז מה עושים כאשר המפתח ננעל ברכב?

כאשר המפתח ננעל ברכב לא צריך לשבור חלונות ולא לעשות כל מיני דברים משוגעים. בקור רוח עליכם להזמין פורץ רכבים (מנעולן), אשר יבצע עבורכם פריצה מקצועית ויחלץ את מפתחות הרכב. כאשר אתם מזמינים פורץ רכבים הקפידו על הדברים הבאים:

פורץ שיגיע מהר - כאשר המפתח ננעל ברכב ואתם במצב לא נוח, בוודאי תרצו פתרון מהיר ולא לחכות שעות למנעולן אשר יגיע לחלץ אתכם. לכן חשוב שתחפשו מנעולן באזור אשר אתם נמצאים בו. אם יש לכם מספר טלפון של מנעולן שאתם מכירים בדימונה, אבל אתם תקועים בראשון לציון, אז די ברור שיש לחפש מנעולן בראשון לציון והסביבה.

פרוץ מוסמך - כאשר המפתח ננעל ברכב יש צורך בפריצה מקצועית, כלומר של אדם אשר למד והוסמך להעניק שירותים אלו. אל תזלזלו בזה מכיוון שפוטנציאל הנזק שהוא עשוי לגרום הוא עצום! לכן חשוב להקפיד לעבוד עם פורץ שיש לו תעודת מנעולן המעידה כי למד לבצע עבודה זו.

פורץ מנוסה - כדאי להעדיף את מי שעוסק שנים במקצוע וביצע פריצות רכבים רבות. הניסיון הרב מאפשר לו לבצע עבודה איכותית ומהירה. עדיף פורץ מנוסה על פני פורץ חסר ניסיון.

פורץ ישר - כאשר המפתח ננעל ברכב, כמו גם בכל עבודות המנעולנות האחרות, חשוב לעבוד עם פורץ ישר ואמין שיש לו תעודת יושר מטעם משטרת ישראל.

כיצד מתבצעת פריצת הרכב?

כאשר המפתח ננעל ברכב על המנעולן לזהות את שיטת הנעילה של הוואקום. ישנו קשר בין שיטת הפריצה לבין סוג הנעילה. עבור רוב הרכבים ניתן להשתמש בשיטת הכרית המתנפחת. באמצעות שיטה זו יוצרים מרווח קטן בין הדלת לבין המשקוף ודרכו מחדירים מוט מיוחד המשמש לחילוץ המפתח או שחרור הנעילה. אך עבור רכבים בעלי נעילת ואקום שיטה זו לא תעבוד ויש להשתמש בשיטת הדגדוג. חשוב מאוד שהמנעולן יזהה את סוג הרכב ושיטת הנעילה שלו וישתמש בשיטת הפריצה המתאימה, אחרת הוא עלול לגרום נזק.

אם המפתח ננעל ברכב שלכם, אל דאגה - התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות מהיר ומקצועי. גם אם יש לכם תקלה דחופה באמצע הלילה, אתם יכולים לסמוך על יוסי המנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות ופותר כל בעיה בקלי קלות.