יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

הרכב ננעל עם מפתחות בפנים | הרכב ננעל לבד

שירותי פריצה וחילוץ מפתח מרכבים שננעלו לבד עם המפתחות בפנים בכל שעות היממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

הרכב ננעל עם מפתחות בפנים הרכב ננעל לבד police-tag
050-5757-888

כאשר הרכב ננעל עם המפתחות בפנים

הרכבים של היום כוללים נעילה מרכזית, זוהי אינה המצאה חדשה ותוכלו למצוא את זה בכל סוגי הרכבים. על מנת להתמודד עם מכת הפריצות לרכבים וכל המקרים של גנבת רכב, אנו משתמשים במערכות הגנה אשר עובדות יחדיו עם מערכת הנעילה המרכזית והן ההסבר מדוע לפעמים הרכב ננעל לבד.

יתכן שחזרנו הביתה בסוף יום עבודה ומיהרנו לדירה ופשוט שכחנו ללחוץ על הכפתור בשלט, או אולי לא שמנו לב שהלחיצה לא נקלטה ברכב והרכב לא הגיב. מערכת ההגנה של הרכב תנעל אותו באופן אוטומטי תוך כמה דקות וסביר להניח שבכלל לא תהיו מודעים לכך. הרי לא הבחנתם שלא נעלתם את הרכב, הרכב ננעל לבד ובפעם הבאה שתחזרו לרכב הוא יהיה נעול. במקרה כזה, מנעולן מומלץ בתל אביב יכול לעזור.

הבעיה מתחילה כאשר הרכב ננעל עם מפתחות בפנים. זה יכול להתרחש בסיטואציות שונות. למשל כאשר אתם מגיעים הביתה, מכבים את המנוע ומניחים לרגע את המפתחות על המושב בשביל לענות לשיחת טלפון או לחפש משהו בתיק… אתם יוצאים מהרכב ועולים לעבר הדירה. כאשר תעמדו מול דלת הדירה תבינו מייד שהמפתחות נשארו ברכב, אבל עד שתחזרו לרכב תגלו שהרכב ננעל עם מפתחות בפנים. באותה מידה זה יכול לקרות כאשר עצרתם לרגע לקנות משהו או כל מיני סיטואציות דומות.

שימו לב - ניתן לפנות למתקין האזעקות ולשנות את התכנות של המערכת, אך קחו בחשבון שזה תורם לביטחון שלכם ולכן לא מומלץ לבטל.

מה עושים כאשר הרכב ננעל עם מפתחות בפנים?

כאשר הרכב ננעל לבד, והמפתחות בפנים, יש להבדיל בין שני מצבים. המצב הראשון הוא מצב שבו יש תינוק או בעל חיים לכוד ברכב. במצבים אלו, במיוחד אם הרכב נמצא בשמש, ישנה סכנה שתוך דקות בודדות הרכב יהפוך למלכודת מוות. כאשר הרכב ננעל לבד ויש מישהו לכוד בפנים זה מצב חירום בגלל שנשקפת סכנת חיים. במצב זה אינכם יכולים לחכות עשרים דקות למנעולן. עליכם להתקשר לשירותי החירום (מכבי האש) או לשבור את חלון הרכב!

המצב השני שבו רכב ננעל עם מפתחות בפנים, אבל אין תינוק ברכב, הוא אינו מצב חירום. זהו מצב לא נעים אבל בהחלט אפשר לחכות 20 דקות עד שיגיע פורץ הרכבים (מנעולן). אין טעם לשבור את החלון, התיקון גם יעלה לכם יותר מפריצת הרכב וגם יגזול מכם יותר זמן.

טיפ קטן - לפני שפונים לעזרה תוכלו לבדוק אולי אחת מדלתות הרכב לא ננעלה. אמנם מדובר בנעילה אוטומטית אשר נועלת בו זמנית את כל הדלתות, אך במידה ואחת הדלתות לא הייתה סגורה היטב יתכן כי היא לא ננעלה.

מנעולן לפריצת רכב מקצועית

כאשר הרכב ננעל עם מפתחות בפנים, כמו גם במצבים אחרים בהם אינכם יכולים לפתוח את דלתות הרכב, עליכם להתקשר לפורץ רכבים. פורץ רכבים הוא למעשה מנעולן. על הפורץ להשתמש באחת משיטות הפריצה על מנת לפרוץ ללא גרימת נזקים. שיטת הפריצה נבחרת בהתאם לסוג הרכב, כאשר שיטות הפריצה המקובלות הן שיטת הכרית המתנפחת ושיטת הדגדוג.

בשיטת הדגדוג משתמשים בכלי עבודה עדינים באמצעותם עובדים על חור המנעול בתור תחליף למפתח. שטת הכרית המתנפחת יוצרת מרווח קטן בין הדלת למסגרת, אל תוך המרווח מחדירים מוט בעזרתו מחלצים את המפתח.

הרכב ננעל? מתקשרים ליוסי

כאשר הרכב ננעל ואתם צריכים פורץ מנעולים, התקשרו ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומנוסה אשר מעניק שירותי פריצה 24 שעות ביממה. אם נקלעתם למצב לא נעים שבו הרכב ננעל עם מפתחות בפנים, התקשרו ליוסי. אצל יוסי תקבלו שירות מקצועי, ללא גרימת נזקים ובמחירים הוגנים.

יוסי הוא מנעולן מוסמך, בעל אישור ממשטרת ישראל ושנים רבות של ניסיון בכל עבודות המנעולן וכל סוגי הפריצה. יוסי פורץ את כל סוגי הרכבים.

מה עושים כאשר הרכב ננעל והמפתחות בפנים? בנסיבות שונות הרכב יכול להינעל ודי ברור שזה שם אתכם במצב לא נעים, מאוד לא נעים. זה יכול לקרות כאשר עצרתם לרגע בתחנת הדלק, או בבוקר כאשר אתם ממהרים לעבודה. בעצם מצבים בהם הרכב ננעל עם המפתחות בפנים יכולים להתרחש בכל יום ובכל שעה. אבל למה בעצם הרכב הפרטי ננעל?

ברכבים רבים ישנה מערכת נעילה אוטומטית אשר נועלת את הרכב לאחר זמן מה. מערכת זו נועדה לסייע לנו במקרה ששכחנו לנעול את הרכב. אם דלתות הרכב אינן נעולות והרכב אינו מונע, לאחר זמן מה הרכב ננעל באופן אוטומטי. אבל יכולים להיות מצבים בהם יצאנו מהרכב, השארנו את המפתחות ברכב ביודעין מכיוון שאנחנו עדיין נמצאים בקרבת הרכב והעצירה היא זמנית... אך פתאום את שומעים את הקליק והרכב ננעל. וכאשר המפתחות בפנים אנו בבעיה. אין לנו איך להיכנס לרכב ואנו נזקקים לשירותיו של מנעולן פורץ רכבים.

אך ישנן נסיבות אחרות, בהן הרכב ננעל, למשל בגלל הקודן. הקודן (אימבולייזר) נועד לתת לנו עוד שכבה של ביטחון ולמנוע שימוש בלתי מורשה ברכב. ללא הקשת קוד סודי לא תוכלו להתניע את הרכב. אך לפעמים אנו מתבלבלים ומקישים קוד שגוי. לאחר כמה ניסיונות שגויים הרכב ננעל ולא ניתן להתניע אותו.

אתם אמנם יכולים להיכנס אל תוך הרכב. לא מדובר בנעילת הדלתות ואין צורך בפורץ רכבים. אך הקודן השבית את הרכב ואתם תקועים בדיוק כמו במצב שבו הרכב ננעל. גם במקרים שכאלו מנעולן יכול לפתור לכם את הבעיה. המנעולן יכול לשחרר את נעילת הרכב ואף לנתק את הקודן במידת הצורך.

בהזדמנות זו נציין שיתכנו גם בעיות טכניות הקשורות לקודן ולא רק מקרים שבהם שוכחים את הקוד הסודי. בכל מקרה הזמינו מנעולן והוא יבדוק את נסיבות המקרה ויעניק פתרון.

רק מנעולן מקצועי

כאשר הרכב ננעל והמפתחות נשארו בתוך הרכב מזמינים אך ורק מנעולן מקצועי אשר הוסמך לטפל בבעיות מסוג זה. לפעמים יש צורך לבצע פריצה לרכב והדבר דורש ידע רב וציוד מתאים. לכל רכב ישנה מערכת נעילה מסוג אחר ולא כל שיטת פריצה מתאימה לכל רכב. על מנת להצליח בפריצה כאשר הרכב ננעל, ולא לגרום לו נזק, חשוב לעבוד אך ורק עם מנעולן מוסמך.

במידה ונתקלתם בבעיה בה הרכב ננעל, או שיש לכם בעיה בקודן או בסוויץ', פנו ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומנוסה אשר יודע לפתור כל בעיה. יוסי תמיד זמין ומעניק לכם שירותי מנעולנות 24/7. אם הרכב ננעל ב 3 בלילה או בחמש אחר הצהריים, יוסי יגיע מייד עם ניידת השירות ויחלץ אתכם.

האוטו ננעל, מה עושים?

במקרים רבים אני מקבל שיחת טלפון מלקוח אשר מספר לי כי האוטו ננעל והוא זקוק לשירות. מצבים שבהם המכונית ננעלה מתרחשים כל הזמן. פעם זה היה קורה כאשר היינו שוכחים את המפתחות בפנים, יוצאים מהרכב ולוחצים על כפתור הנעילה בדלת בטעות, או מבלי לשים לב שהמפתחות בפנים. היום מצבים בהם האוטו ננעל מתרחשים כאשר משאירים את המפתחות ברכב ולאחר זמן קצר הרכב ננעל באופן אוטומטי. הסיבה לכך היא דווקא לשמור עליכם ולספק לכם הגנה במקרים שבהם אולי שכחתם לנעול את הרכב. לפעמים זה קורה כאשר עוצרים לרגע לקנות משהו בקיוסק או בתחנת הדלק, אך זה גם עלול להתרחש בחנייה הביתית. ברוב המקרים בהם המכונית ננעלה בחנייה הביתית, אתם יכולים לעלות הביתה ולהביא את הצרור הרזרבי ובאמצעותו לפתוח את הרכב. אך כאשר אתם בדרכים זו קצת יותר בעיה. מצד שני גם לא תמיד קיים מפתח ספייר, או שאולי הוא נעול בתוך הבית ומכיוון שצרור המפתחות שלכם ננעל בתוך הרכב, אתם אפילו לא יכולים להיכנס לביתכם. אז מה עושים כאשר האוטו ננעל?

המכונית ננעלה - פונים למנעולן

כאשר האוטו ננעל יש לפנות למנעולן רכב אשר יעניק לכם את הפתרון. אם המפתח נמצא בתוך הרכב אז כל מה שצריך זה לפתוח את הרכב ולחלץ את המפתח. אך מצד שני ישנם גם מקרים בהם מדובר בתקלה טכנית ולאו דווקא מפתח שננעל בפנים. לא משנה מהן נסיבות המקרה, מנעולן תמיד יכול להעניק לכם את הפתרון הדרוש לכל בעיה שבה המכונית ננעלה.

כאשר האוטו ננעל על מנעולן הרכב לבצע פריצת רכב. שימו לב שמדובר בעבודה לאנשי מקצוע בלבד. רק מנעולן מוסמך מכיר את שיטות הפריצה ויש לו את כלי העבודה המתאימים. כל דבר אחר הוא בבחינת אלתור ובהתאם לכך התוצאות. קחו בחשבון שאם הבאתם חובבן לבצע את העבודה, זה עלול להסתיים בגרימה של נזקים שונים. לאחר שהבהרנו את הנקודה החשובה הזו, אפשר להמשיך בהסבר.

כיצד פורצים רכב שננעל?

כאשר המכונית ננעלה, על המנעולן לבחון את הבעיה ואת סוג הנעילה שיש לרכב. בהתאם לכך הוא יקבע מהי שיטת הפריצה שבה הוא ישתמש. בדרך כלל משתמשים בשיטת הכרית המתנפחת, אלא אם כן הרכב הוא בעל נעילת ואקום ואז יש לפרוץ אותו בשיטת הדגדוג. בשביל להדגיש שוב כמה חשוב לעבוד אך ורק עם אנשי מקצוע, אסביר לכם את הנקודות הבעייתיות:

1. שימוש בשיטת פריצה שאינה מתאימה לשיטת הנעילה יגרום לנזק. אנו לא מדברים רק על מצב שבו לא מצליחים לפרוץ את הרכב, אלא על מצב שבו ייגרם נזק יקר לתיקון. זהו בהחלט מצב שתרצו להימנע ממנו.

2. גם כאשר המנעולן בוחר בשיטה המתאימה, עדיין יש לבצע אותה בצורה הנכונה. למשל שימוש לא נכון בשיטת הכרית המתנפחת עלול לגרום לנזקים לרכב.

3. ישנם מקרים כי הפריצה היא רק חלק מהעבודה, ולאחר מכן יש לבצע שכפול מפחות וקידוד אימובלייזר. תחומים אלו דורשים רמה גבוהה של מקצועיות. למשל לצורך קידוד אימבולייזר יש להתחבר למחשב הרכב וזו לא עבודה עבור חובבנים.

כאשר המכונית ננעלה, אל תחשבו יותר מידי ואל תבזבזו זמן - התקשרו ליוסי שלום. יוסי שלום הוא המנעולן שאתם מחפשים, מנעולן מוסמך ומנוסה. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה, ובכל בעיה הוא יגיע אליכם במהירות ויבצע את התיקון הדרוש. כאשר הרכב ננעל התקשרו ליוסי 050-575-7888

חילוץ מפתח מרכב

אחד הרגעים הכי מבאסים הוא כאשר המפתח ננעל בתוך הרכב. זה יכול לקרות באיזה רגע של היסח דעת כאשר יוצאים לרגע מהרכב, משאירים את המפתחות בפנים והנעילה האוטומטית סוגרת את הרכב לאחר כמה דקות. חס וחלילה אנו מקווים שזה לא המקרה שבו יש תינוק ברכב. מנעולן הוא האיש אליו יש לפנות לצורך חילוץ מפתח מהרכב. אך במידה וישנו אדם או בעל חיות הלכוד ברכב עליכם להפעיל שיקול דעת ובמידת הצורך לפנות למכבי האש. מנעולן יכול להגיע מהר, אך בניגוד למכבי אש הוא אינו יכול לעבור על חוקי התנועה. תמיד עדיף לפנות למנעולן לצורך חילוץ מפתח מרכב, מכבי האש מיועדים למקרי חירום בהם ישנה סכנת חיים.

לצורך חילוץ מפתח מרכב המנעולן משתמש בשיטות פריצה מתוחכמות המתאימות לסוג הרכב וללא גרימת נזק. מכבי האש מצד שני מתבססים על שימוש בכוח ועלולים לגרום נזק יקר לתיקון, דבר המוצדק רק כאשר מדובר בהצלחת חיים.

חילוץ מפתח מרכב 24 שעות ביממה

מה עושים עם המפתח ננעל ברכב בשעת לילה מאוחרת כאשר עצרתם לקנות משהו בפיצוציה? זהו אחד השירותים הדורשים פתרון מיידי. במקרים שכאלו אתם יכולים לפנות ליוסי המנעולן. יוסי זמין בכל שעה ובכל ימות השבוע, במידת הצורך הוא יגיע עם רכב השירות ויבצע חילוץ מפתח מרכב.

חילוץ מפתח מרכב הוא בעצם שירות של פריצת רכבים, שירות שאותו רק מנעולן מוסמך ומנוסה יכול לעשות בצורה הנכונה. מערכות הנעילה של הרכב הן מתוחכמות ושונות מיצרן ליצרן וממודל למודל. ישנן שיטות פריצה שונות והמנעולן צריך לבדוק מהי המערכת המותקנת ברכב על מנת ליישם את שיטות הפריצה הנכונה. ניסיון לחילוץ מפתחות מרכב באמצעות שיטה לא מתאימה יסתיים כמובן בנזק לרכב.

שיטות הפריצה המקובלות כיום הן שיטת הכרית המתנפחת או שיטת הדגדוג המיועדת לרכבים הנעולים בסגירת ואקום. אל דאגה אם אינכם יודעים מהי שיטת הנעילה של הרכב. הזמינו מנעולן לחילוץ מפתח מרכב, מנעולן מקצועי יודע לזהות את שיטת הנעילה בהתאם לסוג הרכב ולבצע את הפריצה.

פריצת כל סוגי הרכבים

יוסי המנעולן הוא האיש שאליו פונים לצורך חילוץ מפתח מרכב. יוסי פורץ את כל סוגי הרכבים מכל מודל. בין הלקוחות של יוסי אנשים פרטיים, חברות מסחריות המחזיקות בציי רכב, מוסדות ציבור וממשלה, חברות ליסינג, מגרשי רכב וחברות השכרה. כל מי שיש לו רכב, פרטי או מסחרי עשוי להזדקק לשירותיו של פורץ רכבים. בין אם יש לכם מזדה, הונדה, יונדאי או אולי רכבי יוקרה כמו מרצדס, או BMW, יוסי יעניק לכם שירות מקצועי.

בעת קבלת השיחה יוסי מייד שועט לכיוון זירת האירוע על מנת לתת לכם שירות מהיר הפותר את הבעיה במקום ומאפשר לכם להמשיך בשגרה. מנעולן מקצועי הוא בעל הידע וגם המיומנות הדרושה על מנת לבצע פריצה מהירה בדרך הנכונה.