יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

התקנת דלת רב בריח, התקנת דלת כניסה פלדלת

שירות התקנת דלתות כניסה פלדלת ורב בריח

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

התקנת דלת רב בריח התקנת דלת פלדלת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להתקנת דלת רב בריח חדשה?

דלת הבית שלכם מיושנת ותרצו להחליף אותה? אולי מדובר בבנייה חדשה של בית פרטי ותרצו דלת גדולה ומיוחדת? אולי אתם משפצים ובמסגרת חידוש מראה הבית תרצו גם דלת עדכנית יותר? זהו הזמן לדבר על התקנת דלת כניסה לבית. ישנם יצרני דלתות שונים בשוק, אך רבים מהישראלים בוחרים בהתקנת דלתות רב בריח או פלדלת הנחשבות למובילות בשוק. זוהי בהחלט בחירה טובה וחשוב לבצע את ההתקנה באמצעות מנעולן מוסמך. בהמשך המאמר נדבר גם על בחירת המנעולן.

דלת כניסה לבית משמשת לשתי מטרות, המטרה הראשונה היא המטרה הפרקטית - אנו רוצים דלת חזקה ועמידה אשר תאפשר לנו למנוע מזרים להיכנס ולהבטיח שרק בני הבית ואלו שהוזמנו יוכלו להיכנס. מהסיבה הזו אנו צריכים דלתות חזקות ועמידות ולכן בוחרים בהתקנת דלתות רב בריח או התקנה של דלת פלדלת - מוצרים הנחשבים לחזקים ועמידים.

המטרה השנייה היא המטרה האסתטית. זוהי הכניסה לביתנו ולכן חשוב לנו שהדלת גם תיראה טוב. דלתות רב בריח ופלדלת הן דלתות בעלות מראה מודרני וניתן גם ליהנות מרמה מסוימת של קסטומיזציה.

בין אם בחרתם בהתקנת דלת פלדלת או התקנת דלת רב בריח, מנעולן הוא איש המקצוע להתקנת דלת כניסה לבית. במאמר זה נדבר על התקנת דלתות רב בריח ופלדלת, בחירת המנעולן להתקנה וכל מה שצריך לדעת. כמו כן נתייחס להתקנת דלת רב בריח מחיר/התקנת דלת פלדלת מחיר.

בחירת מנעולן להתקנת דלתות

לאחר שהשקעתם בדלת יקרה ואיכותית עם צילינדר מתקדם למניעת פריצות - הקפידו לבחור באיש מקצוע מתאים לצורך התקנת הדלת. אתם רוצים שהדלת תותקן בצורה ישרה, חזקה וגם אסתטית. לא תרצו שום נזק למשקוף או נזק לדלת במהלך ההתקנה. כמו כן כל טעות בהתקנת הדלת יכולה לגרום לשקיעת הדלת, חיכוך ברצפה ובעיות בפתיחה וסגירה. לכן הקפידו לבצע התקנת דלת כניסה פלדלת/רב בריח באמצעות מנעולן.

1.וודאו כי מדובר במנעולן שהוסמך למקצוע ויש לו תעודת מנעולן. מבלי להטיל דופי במנעולנים הפועלים בארץ, עליכם להיות מודעים לכך כי ישנם חאפרים המציעים שירותי מנעולנות למרות שמעולם לא הוסמכו לכך ולא עברו את ההכשרה המתאימה.

2.וודאו כי יש לו אישור מטעם משטרת ישראל. ישנן הרבה סיבות מדוע חשוב לעבוד עם אדם ישר וללא עבר פלילי. אם אנו מדברים על התקנת דלתות, בסופו של דבר למנעולן יש גישה לצילינדר ומפתחות הבית. זהו גם ההגנה הראשון שלכם לצורך שמירה על הביטחון האישי; בוודאי לא תרצו שישכפלו את המפתחות עבור הגנבים…

3.וודאו כי יש לו ניסיון רב בתחום של התקנת דלתות כניסה לבית. לימודי המקצוע הם דבר הכרחי, אך אין כמו הניסיון המעשי המתלווה אליהם. מנעולן שעוסק במקצוע 5 או 10 שנים כבר התקין מאות דלתות בישראל והוא יודע איך לעשות זאת בצורה הנכונה.

4.וודאו שעבר הסמכות מטעם יצרני הדלתות והוא מוסמך לתת שירות עבורן. יצרני דלתות מסוימים עורכים השתלמויות והכשרות מקצועיות המכשירות מנעולנים להתקין ולתת שירות עבור מוצריהן.

כדאי גם לערוך השוואת מחירים. פנו ל 2-3 מנעולים והתעניינו לגבי התקנת דלת פלדלת מחיר / התקנת דלת רב בריח. למעשה סוג הדלת לא אמור להשפיע על המחיר של ההתקנה. למרות שיתכן שוני בעלות הדלת. איננו אומרים לכם לחפש את הזול ביותר, עליכם לשקול את המקצועיות והניסיון של המנעולן לצד המחיר.

לצורך חיפוש המנעולן אל תתביישו לשאול מכרים. בימינו חשוב למצוא איש מקצוע אמין ובהחלט כדאי לתת מקום להמלצות של חברים שנעזרו לאחרונה בשירות של התקנת דלתות רב בריח או פלדלת. אם יש לכם חברים שלאחרונה עשו שיפוץ או בנו בית חדש, סביר להניח שהם נעזרו בשירותיו של מנעולן לצורך התקנת הדלת.

התקנת דלת כניסה לבית בהתאמה אישית

בין אם בחרתם בהתקנת דלת רב בריח או התקנת דלת כניסה פלדלת, אינכם מוגבלים לדגמים הסטנדרטיפ. אתם יכולים להזמין דלתות גם אצל נגרים המבוססים על המנגנון של פלדלת או רב בריח. תוכלו לשלב בדלת עיטורים ופרזולים מיוחדים. כך תוכלו לזכות בדלת מעוצבת בהתאם לסגנון האישי שלכם. זה יעניק לכם ייחודיות והתאמה עיצובית לבית, אך גם את האמינות של דלתות פלדלת/רב בריח. ישנן אפשרויות שונות לדלתות מעוצבות ודלתות צביעה בתנור. וכאשר הדלת מוכנה, פנו אל המנעולן לצורך התקנת הדלת. למעשה תוכלו לפנות אל המנעולן כבר בשלב שבו צריך לבצע מדידות של הדלת. המנעולן יודע כיצד לצבע מדידות מדייקות לפיהן הנגר יעבוד. כך ניתן להעניק פתרון לבתים פרטיים בהם הדלתות אינן בגודל הסטנדרטי.

כאשר מזמינים דלת בהתאמה אישית ישנו חופש עיצובי מבחינת החומרים והצבעים, אך שימו לב כי יש לקחת בחשבון את תנאי הסביבה. למשל אם הדלת פונה ישירות לשמש, הדבר יכול לגרום לבלאי מואץ ויש לבחור בחומרים וצבעים העמידים לשמש. חשוב לציין את הפרטים הללו כאשר פונים אל הנגר, סביר להניח שהוא ישאל מיוזמתו.

רעיונות לעיצוב דלתות

אמנם מנעולן אינו מתעסק בעיצוב, אלא רק בהתקנת הדלת בצורה המקצועית ביותר המקפידה על חוזק, עמידות ואסתטיות. אך למרות זאת אנו מבינים שההחלטה שלכם מושפעת מאוד משיקולים עיצובים. לכן אם אתם רוצים לחפש השראה תוכלו בקלות למצוא רעיונות לעיצובי דלתות ברשת האינטרנט. פעם היינו מסתובבים באולמות תצוגה,אפשר עדיין לעשות זאת. אך ההיצע מוגבל וזה גם גוזל זמן, לכן האינטרנט הופך להיות האלטרנטיבה המועדפת.

אחת האפליקציות היעילות ביותר לחיפוש השראה היא פינטרסט. שם תוכלו לחפש דלתות ומייד יצוצו לכם אלבומי עם תמונות של דלתות מעוצבות מכל העולם. כך תוכלו לקבל רעיונות ולהראות לנגר איזה סגנון של דלת כניסה מתאים עבורכם. ישנן גם אפשרויות נוספות כמו אינסטגרם, גוגל תמונות ואתרי אינטרנט שונים העוסקים בדלתות, נגרות או עיצוב. היתרון של האינטרנט, מלבד הנוחות, הוא הגישה למבחר סגנונות עיצוביים מכל רחבי העולם; תוכלו לקבל שם השראה רבה. אם יש לכם נגר מוכשר הוא ידע ליישם את הרעיונות בעבודה שלו.

גודל דלת הכניסה

אם אינכם מסתפקים בדלת סטנדרטית, הנגר יכול לייצר לכם דלת בהתאמה אישית. מבחינת הגובה נהוג להשתמש בדלתות של 2.15 או 2.5 מטר. מבחינת הרוחב דלת רגילה היא ברוחב של 1-1.2 מטר. אך יתכן שתרצו דלת כנף וחצי הכוללת צד אחד קבוע. הרוחב של דלת כנף וחצי היא 1.35-1.55 מטר. ואם ברצונכם בדלת כניסה גדולה במיוחד תוכלו לבחור בדלת שתי כנפיים נפתחות ברוחב של 1.80-2.15 מטר.

אם אתם נמצאים בהליך שיפוץ מומלץ למהר ולהזמין את הדלת ולא לחכות לרגע האחרון. ייצור הדלת יכול לחכות חודש. את ההתקנה עצמה תוכלו לעשות בשלבים האחרונים על מנת שהדלת לא תתלכלך ולא תיפגע מהליכי הבנייה והשיפוץ.

שימו לב שגודל הדלת נקבע על פי המרחק בין הרצפה למשקוף העליון. זה אמנם ברור מאליו, אך ראינו מקרים שבהם אנשים החליטו לשנות משהו בריצוף או להתקין פרקט לאחר שהזמינו את הדלת מבלי לקחת בחשבון כי הדבר ישפיע על גובה הדלת. ואז ביום שהגיע מנעולן להתקנת דלתות רב בריח או התקנה של דלת פלדלת התגלתה הבעיה והוא נאלץ לבצע קיצור של הדלת; דבר אשר גרם לתוספת מיותרות בעלויות ההתקנה.

לקראת ההתקנה חשוב לבדוק עם מנעולן מהן הדרישות לגבי המשקוף.

בחירת הצילינדר עבור הדלת

עוד בטרם מגיעים לשלב התקנת דלת כניסה לבית, כאשר מזמינים את הדלת יש להתייעץ עם מנעולן לגבי בחירת הצילינדר. לא בטוח שתרצו את ברירת המחדל, יתכן שתרצו להשקיע יותר על מנת לקבל צילינדר מתקדם יותר, אמין יותר וכו‘. למשל אולי תרצו מנעול חכם, קודן ביומטרי וכו. כמובן שתמיד ניתן להתקין את הדברים הללו בהמשך. אך על מנת לחסוך בזמן ובעלויות מיותרות מומלץ לבדוק זאת כבר מההתחלה ולא להוסיף אחר כך עוד כסף על החלפת צילינדר.

אמצעי מיגון נוספים

הדלת היא אלמנט חשוב בביטחון האישי ולכן כבר בשלב התקנת דלת כניסה לבית יש לקחת בחשבון את אמצעי המיגון שתרצו להתקין על הדלת. אתם רוצים דלת שתעניק לכם ביטחון ותהיה עמידה בפני פריצות ולכן כדאי להתייעץ עם המנעולן לגבי אפשרויות המיגון הקיימות בשוק. מדובר בטכנולוגיות המשתנות חדשות לבקרים והן תמיד משתפרות בהתאם לאיומים הקיימים. בחירת הצילינדר קשורה באופן ישיר לביטחון שלכם, אך ישנם גם אמצעי ביטחון נוספים שניתן להתקין כמו מנעול כספת עליון.

כדאי גם להתקין עינית על הדלת, תוכלו לעשות זאת באמצעות עינית אופטית או עינית דיגיטלית מתקדמת. אם שכחתם לבקש זאת מהנגר, מנעולן יכול לבצע עבורכם התקנת עינית לדלת. בהזדמנות זו גם נזכיר כי יש צורך למגן גם את חלונות הבית ולא רק דלת הכניסה, אך זהו כבר עניין אחר.

התקנת דלת רב בריח מחיר / התקנת דלת פלדלת מחיר

העלויות מתחלקות בין עלויות הייצור של הדלת לבין עלויות ההתקנה. אם הזמנתם דלת סטנדרטית מהיצרן או המשווק, מחיר הדלת כולל את כל הרכיבים. אם הזמנתם דלת מנגר פרטי הוא יחייב אתכם בעלות העבודה ועלות החומרים הכוללים בין היתר את מנגנון הדלת. יתכנו הבדלי מחירים בין המנגנונים השונים.

דלת סטנדרטית מהמפעל תמיד תהיה זולה יותר מאשר עבודה של נגר. אך מצד שני נגר יכול להעניק לכם פתרונות כאשר יש צורך במידות מיוחדות וכאשר רוצים עיצוב מיוחד. בכל זאת מדובר בבית שלכם ותרצו להשקיע בעיצובו.

ולבסוף ישנה העלות של ההתקנה עצמה אותה מבצע המנעולן. מבחינת המנעולן התקנת דלת רב בריח מחיר אינה שונה מהתקנת דלת כניסה פלדלת. הבדלי מחיר עשויים להיות מושפעים מקשיים אחרים של התקנה, כמו למשל התקנת דלת כנף אחת לעומת שתי כנפיים.

התקנת דלת פלדלת מחיר/התקנת דלת רב בריח מחיר נעה בטווח המחירים של 2500 - 3000 ש"ח.

לסיכום, התקנת דלת כניסה לבית היא אחת מההחלטות החשובות שתבצעו, הן מבחינת בחירת הדלת ואמצעי המיגון המותקנים בה והן מבחינת ההתקנה עצמה. כל החלטה שתקבלו תשפיע על המחיר, העמידות וגם הביטחון שתקבלו מהדלת. התקנה לא מקצועית של הדלת יכולה להביא תוך זמן קצר לתקלות בפתיחת הדלת ואז תזדקקו לשירותי תיקון. לכן התקנת דלתות רב בריח/פלדלת צריכה להיעשות אך ורק על ידי מנעולן מוסמך המעניק לכם אחריות. המנעולן יודע כיצד לבצע את ההתקנה בצורה הנכונה, ובמידה ויהיו בעיות הוא יעניק לכם שירות ואחריות.

במידת ואתם זקוקים להתקנת דלת כניסה פלדלת או רב בריח, אתם מוזמנים לפנות ליוסי שלום. יוסי המנעולן הוא בעל ותק וניסיון רב בתחום. כדאי לכם לפנות אליו כבר מהשלבים הראשונים ותוכלו לקבל עזרה וטיפים פרקטיים לגבי בחירת הדלת וההתקנה. כמו כן במידה ומדובר בבנייה חדשה או שיפוץ, יוסי יכול להעניק לכם גם פתרון להתקנת כל דלתות הפנים - דלתות צירים ודלתות ההזזה. במידה ותהיו מרוצים מהשירות תוכלו לגם להמשיך להיעזר בשירותיו של יוסי המנעולן גם בעתיד בכל בעיה בדלתות ומנעולים, בבית, ברכב או במשרד.