יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות התקנת מנעולים

התקנת כל סוגי המנעולים - פלדלת, רב בריח, מולטילוק, ג‘ואל

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

התקנת מנעולים התקנת מנעול פלדלת police-tag
050-5757-888

התקנת מנעולים, מתי נזדקק לזה?

אם מנעול הבית שלכם ישן, ואפילו אם הוא תקין, סביר להניח שכדאי לכם לבצע התקנת מנעולים חדשים במקום הישנים. הסיבה לכך היא ששיטות הפריצה של הגנבים הולכות ומשתכללות ויש צורך להתקין מנעולים חדשים אשר מעמידים קושי ואתגר בפני הגנבים. מנעולים ישנם הם מנעולים קלים לפריצה ואילו המנעולים החדשים משקפים הפקות לקחים וכוללים טכנולוגיות מתקדמות יותר ההופכות את הפריצה למורכבת. בסופו של דבר כל מנעול ניתן לפריצה, בהינתן הזמן המתאים וכלי העבודה. אך כאשר פריצת המנעול היא רועשת וגוזלת זמן, ישנו סיכוי שהגנבים יוותרו מראש ויחפשו מקום שאליו יותר קל לפרוץ. לפעמים אנו גם משאירים את המנעולים הקיימים ומבצעים התקנת מנעולים נוספים על מנת לזכות בתוספת ביטחון, כמו לדוגמה מנעול כספת עליון.

אצל יוסי מנעולים תוכלו לקבל שירותי התקנת מנעולים על כל סוגי הדלתות: התקנת מנעולים על דלתות רב בריח, דלתות פלדלת, התקנת מנעולים על דלתות פנים וחוץ; התקנת מנעולים לדלתות זכוכית ודלתות אלומיניום.

התקנת מנעולים מסוג ג‘ואל

ישנם מקרים בהם הפריצות של הגנבים מתבצעות על ידי כלים כבדים המעקמים את הדלת ומאפשרים להם להיכנס ללא צורך בפיצוח המנעול. מנעול ג‘ואל, הידוע גם בתור מנעול כספת עליון מקשה על פריצה באמצעות עיקום הדלת. הוא מותקן בחלק העליון ומוסיף עוד בריחים המעגנים את הדלת למשקוף ובכך מקשה על פעולת העיקום והופך את פעולת הפריצה למסובכת יותר. התקנת מנעולים מסוג גו‘אל מוסיפה לביטחון שלכם והיא תמיד מומלצת. ניתן לבצע התקנת מנעולים מסוג זה על כל דלת קיימת וליהנות מביטחון עבור בני ביתכם ומשפחתכם.

התקנת מנעולים - רק אצל מנעולן

אם אתם נזקקים לשירות של התקנת מנעולים, פנו אך ורק למנעולן מקצועי ומוסמך. יוסי מנעולים יכול לספק לכם שירותי התקנת מנעולים, מכל הסוגים ולכל סוגי הדלתות. כל ההתקנות מתבצעות במהירות ועל הצד הטוב ביותר והכי חשוב ההתקנות מתבצעות באחריות. אם חס וחלילה תיתקלו באיזו בעיה הקשורה להתקנת המנעול, תמיד יש לכם כתובת אחראית ואמינה אשר ניתן לפנות אליה ולקבל שירות מסור ומקצועי.
במידה והיתקלקל לכם מנעול כנסו ללינק - תיקון מנעולים