יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

התקנת מנעול כספת ג'ואל

שירות התקנת מנעול כספת ג'ואל לכל סוגי הדלתות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

התקנת מנעול כספת ג'ואל התקנת מנעול כספת ג'ואל לדלת police-tag
050-5757-888

באילו מקרים תזדקקו להתקנת מנעול כספת ג'ואל?

בוודאי שמעתם את המושג התקנת מנעול כספת ג‘ואל ולא ממש ידעתם במה מדובר. ובכן מנעול כספת גו‘אל ידוע גם בתור מנעול כספת עליון. זהו אינו מנעול עבור כספות, אלא מנעול שמיועד להתקנה על הדלת הקיימת בתור מנעול נוסף לצד המנעול הקיים. הוא מכונה מנעול כספת בגלל שהוא עושה שימוש בטכנולוגיות שעד היום מצאנו אך ורק בכספות.

כיצד התקנת מנעול כספת ג‘ואל משפרת את הביטחון?

התקנת מנעול כספת ג‘ואל מקשה מאוד על הפורצים, דבר אשר יוצר הרתעה. כאשר פורץ מגיע לביתכם הוא רוצה לסיים את הפריצה כמה שיותר מהר ומבלי לעשות יותר מידי רעש. התקנת מנעול כספת ג‘ואל פשוט הופכת את עבודת הפריצה ליותר מסובכת והוא בדרך כלל מעדיף לוותר ולחפש דלתות אחרות שבהן לא עשו התקנת מנעול כספת ג‘ואל.

מנעול כספת ג‘ואל מיוצר באיטליה והוא נחשב לאחד המובילים והאיכותיים בתחום מנעולי הכספת. הוא עושה שימוש ב 3 בריחי פלדה חזקים הנכנסים לעומק המשקוף, אך זה לא הכול, יש בו גם מנגנון הגנה נגד קידוח וניתן להתקינו על כל דלת.
התקנת מנעול כספת ג‘ואל מומלצת על ידי משטרת ישראל ובמקרים בהם אתם מעוניינים לבטח את תכולת הדירה כנגד גנבות, חברת הביטוח תחייב אתכם בהתקנת מנעול כספת ג‘ואל כתנאי לפוליסת הביטוח.

שימו לב כי התקנת מנעול כספת גו‘אל צריכה להיעשות אך ורק על ידי מנעולן מקצועי ובטח שאם אתם רוצים לקבל אישור התקנה עבור חברת הביטוח. לצורך ההתקנה יש לנסר את הדלת עם דיסק וגם לקדוח אל תוך המשקוף. בטרם מישהו מבצע חיתוך עם דיסק על הדלת שלכם ו/או קודח אל תוך המשקוף, כדאי שתוודאו שהוא מנעולן מוסמך ובעל ניסיון (ניסיון ספציפי בהתקנת מנעול כספת גו‘אל), יותר מההיבט הטכני של ההתקנה אתם צריכים להיות מוטרדים מהצד האסתטי. התקנת מנעול כספת ג‘ואל נועדה לספק לכם ביטחון, אבל אין סיבה שהיא תסתיים בשריטות וכל מיני חיתוכים לא מדויקים ונראים לעין בדלת.
המלצה חמה, בכדי להרתיע את הפורצים הזמינו עוד היום מנעול כספת לדלת הכניסה, כנסו ללינק מנעול כספת לדלת