יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

התקנת מנעול כספת לדלת רב בריח

שירות התקנת מנעול כספת לדלתות רב בריח

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

התקנת מנעול כספת לדלת רב בריח התקנת מנעול כספת רב בריח police-tag
050-5757-888

מתי תזדקקו להתקנת מנעול כספת לדלת רב בריח?

כולנו חוששים מפריצות לבתים והאמת שדי בצדק. פריצות לבתים הן מכת מדינה ומשטרת ישראל אינה מסוגלת לספק לנו את הביטחון אשר מגיע לנו. לכן עלינו לגלות אחריות אישית ולמצוא את הדרכים אשר יגנו עלינו. אחת הבעיות היא שהגנבים תמיד משתכללים ועלינו לשפר את ההגנה על הבית. התקנת מנעול כספת לדלת רב בריח היא אחת מהשיטות באמצעותן ניתן להגביר את הביטחון שלנו. אז מהי בדיוק התקנת מנעול כספת רב בריח?

מהו מנעול כספת רב בריח?

התקנת מנעול כספת רב בריח נועדה להוסיף ביטחון. המנעול מתווסף כמנעול נוסף בדלת הקיימת והוא מותקן בחלקה העליון וכך מוסיף קושי רב עבור הגנבים. אם ינסו לנטרל את מנעול הדלת הרגיל, הדלת עדיין לא תיפתח מכיוון שמותקן בו מנעול רב בריחי נוסף המספק עבודה כפולה לגנבים. קשה לפרוץ מנעול כספת עליון, אפילו כאשר מנסים לקדוח אותו מגלים שזוהי משימה מורכבת. התקנת מנעול כספת לדלת רב בריח גם מקשה על הגנבים אשר מנסים לפרוץ באמצעות עיקום הדלת. הוא מספק לדלת נקודת עגינה נוספת ובכך הוא מגדיל את הקושי. סביר להניח שהגנבים אשר יראו שעשיתם התקנת מנעול כספת רב בריח פשוט יוותרו על הפריצה ויעדיפו לנסות לפרוץ לבתים ללא מנעול כספת כי שם זה יותר קל.

משטרת ישראל, כמו גם חברות הביטוח, ממליצות על התקנת מנעול כספת רב בריח. מנעול כספת רב בריח בעצם עושה שימוש בטכנולוגיה מעולם הכספות אשר ידועות בבטיחותן הרבה. הוא כולל מספר בריחים הנכנסים לעומקו של המשקוף.

התקנת מנעול כספת רב בריח

ישנם יצרנים שונים המציעים מנעולי כספת ולא כולם באותה האיכות. כאשר אתם מעוניינים בהתקנת מנעול כספת רב בריח חשוב שתפנו למנעולן ותתייעצו איתו לגבי בחירת הדגם. ולא רק דגם איכותי משחק כאן תפקיד, גם התקנה מקצועית היא דבר חשוב.

רוצים גם אתם להרתיע את הפורצים ולהקשות עליהם? הזמינו את יוסי לצורך התקנת מנעול כספת לדלת רב בריח. ההתקנה תעניק לכם הרבה שקט נפשי ! היתרון הגדול של התקנת מנעול כספת לדלת רב בריח הוא ההרתעה הרבה שהוא נותן.