יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

התקנת מנעול לחלון הזזה

שירות התקנת מנעולים לחלונות בבית

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

התקנת מנעול לחלון הזזה מנעול לחלון police-tag
050-5757-888

באילו מקרים תזדקקו להתקנת מנעול לחלון הזזה?

חלונות, דלתות ומנעולים הם כולם חלק מאמצעי הביטחון של הבית שלנו, אבל לפעמים יש להם נקודות תורפה. אתם יודעים איך אומרים - הפרצה קוראת לגנב. גנבים יכולים להיכנס בשיטות שונות, לאו דווקא באמצעות דלת הכניסה. רבים מאיתנו מזמינים מנעולן לצורך התקנת מנעול כספת וצילינדר נגד פריצה שקטה, אך שוכחים שישנן דרכים אחרות לפרוץ, כמו למשל דרך החלון. התקנות מנעול לחלון הזזה נועדה לענות בדיוק על אחת מנקודת התורפה השכיחות ביותר בבתים.

בבתים רבים אנו יכולים למצוא חלונות הזזה, במקרים רבים במרפסות. חלונות אלו הם חלונות יפים ונוחים לשימוש ויש להם מערכת נעילה פשוט בצד. כאשר הם במצב נעול אי אפשר לפתוח אותם. אך האמת שמנעול חלון מהסוג הזה הוא הדהר הכי קל שיש לפריצה. למנעול שכזה ישנו נקודת עגינה אחת קטנה ופשוטה וגנב יכול להתגבר על זאת ללא בעיה. כל מה שהוא צריך זה כלי עבודה, כמו מברג, אותו יחדיר מתחת לחלון על מנת להזיז אותו כמה מילימטרים כלפי מעלה והופ - החלון נפתח והגנב בפנים. פריצה שקטה ואלגנטית אשר מאפשרת לגנב להיכנס מבלי שאף אחד יראה ומבלי שאף אחד ישמע. למעשה השיטה כל כך שקטה עד כדי כך שגנב יכול לפרוץ גם כאשר אתם ישנם. אז מה הפתרון? יש להזמין את יוסי המנעולן לצורך התקנת מנעול לחלון הזזה.

התקנת מנעול לחלון

כיום ישנם מנעולים מתוחכמים יותר אשר פועלים באופן דומה אך יש להם ביטחון משופר. ישנם מנעולים לחלון אשר כוללים 3 נקודות הגנה לביטחון מרבי. נעילת החלון מתבצעת מבפנים בצורה קלה ומהירה וללא צורך במפתח. אך לאחר התקנת מנעולן לחלון הזזה לא ניתן לפרוץ את החלון באותה הקלות. גנב יאלץ לשבור את החלון - פעולה אשר תגרום להרבה רעש. ואם יש לכם גם סורגים אז שבירת החלון עדיין לא תאפשר לגנב להיכנס.

חשוב לציין שהתקנת מנעול לחלון הזזה, בהנחה שהיא מבוצעת על ידי מנעולן מקצועי, אינה משנה דבר באסתטיות של החלון. בין אם מדובר בחלון בבית או חלון במשרד, הזמינו את יוסי המנעולן לצורך התקנת מנעול לחלון אשר יעניק לכם ביטחון.

מתי נזדקק להתקנת מנעול לתריס?

התקנת מנעול לתריס/התקנת מנעול ויטרינה, היא אחד האמצעים בעזרתם אנו נלחמים במכת הפריצות לבתים.

אומרים שפרצה קוראת לגנב, והאמת שזו אינה קלישאה - זה בדיוק כך. גנבים הם המומחים בזיהוי פריצות ונקודות חולשה. סגרתם בפניהם את הדלת באמצעות התקנת אמצעים נגד פריצה, אז הם יעברו אל החלון וינסו לפרוץ דרכו. הגנבים תמיד יחפשו את הדרך הכי קלה ומהירה לחדור אל תוך הדירה.

אנשים רבים נוהגים למגן את דלת הבית ופשוט להזניח את התריסים והחלונות. אולי זה מתוך חוסר מודעות או אולי זה מתוך מחשבה שאם לא גרים בדירות קרקע אז הגנבים לא יפרצו דרך החלון. בפועל לגנבים אין גבולות והם יודעים לא רק איך להשתמש בסולמות אלא גם איך להשתלשל מגגות באמצעות חבלים. כך שבאמת כדאי לקחת את האיום ברצינות גם בקומות גבוהות.

על מנת למגן את הבית חשוב גם למגן את החלונות והתריסים באמצעות התקנת מנעול ויטרינה (מנעול תריס). התריסים והחלונות נמצאים בדרך כלל על מסילות וכל מה שמאבטח אותם זה מנעול קטן בצד. האמת שהגנבים בהחלט יכולים להתגבר על מנעול זה. לעתים במסגרת טלטול החלון או התריס ניתן להוציא אותן מהמסילה וכך בקלות לפרוץ אל הדירה. אתם מוזמנים לנסות בעצמכם על מנת לראות כמה זה קל.

התקנת מנעול לתריס שמה מחסום נוסף בפני הגנבים. האם זהו הפתרון המושלם? לצערנו אין פתרון מושלם וכל דבר בסופו של דבר ניתן לפרוץ בהינתן הזמן והציוד המתאים. אך האסטרטגיה היעילה ביותר היא הצבת כמה שיותר מכשולים בפני הגנבים. המטרה של כל האמצעים היא להפוך את הפריצה למלאכה ממושכת ומרעישה - אלו הם בדיוק הדברים שגנבים אינם אוהבים. הגנבים רוצים לבצע פריצה מהירה וקלה. כל עיכוב וכל רעש מיותר יכול להגביר את הסיכוי שהדיירים יחזרו הביתה או שהשכנים יבחינו במתרחש ויזעיקו את המשטרה. הגנבים יודעים שלאחר שהסתיימה הפריצה בהצלחה המשטרה חסרת אונים. למשטרה אין יכולת ואין משאבים למצוא גנב לאחר שעזב את המקום. הסיכוי היחידי של המשטרה הוא לתפוס את הגנב בשעת מעשה ולכן הגנבים זהירים מאוד ומחפשים טרף קל ולא דירות שקשה לפרוץ אליהן.

התקנת מנעול ויטרינה

התקנת מנעול תריס / התקנת מנעול ויטרינה היא פתרון פשוט וזול אשר יכול להקשות מאוד על הפורצים. מנעול תריס מותקן בנוסף לסוגר הרגיל. הוא מותקן על פרופיל האלומיניום של החלון. הוא אינו נראה ואינו נגיש מהצד החיצוני. וגם מהצד הפנימי הוא קטן ואסתטי ואינו פוגע במראה הכללי. ניתן להתקין אותו על רוב סוגי חלונות ההזזה. ולא רק חלונות ותריסים, ניתן להתקין אותו על דלתות ההזזה של המרפסת או הפטיו. המנעול כולל פין נעילה החודר לשתי המסגרות החופפות וכך אינו מאפשר את הזזתן. לאחר התקנתו לא ניתן לפתוח את החלון באמצעות הרמה. אפילו אם הגנב השיג את המפתח בצורה מתוחכמת, עדיין אין לו אפשרות לעשות בו שימוש מהצד החיצוני של החלון.

כל מנעול מגיע עם שני מפתחות. אם יש לכם חלונות רבים בבית, על מנת להימנע מריבוי מפתחות תוכלו לבקש מהמנעולן להתקין מנעול תריס בעל מפתח אחיד - כך תוכלו לפתוח את כל המנעולים אם אותו המפתח. זה יוסף לכם נוחות.

אל תחכו לפורצים, הזמינו מנעולן לצורך התקנת מנעול לתריס. יוסי המנעולן הוא המומחה במניעת פריצות והוא יכול לייעץ לכם וכמובן לבצע התקנות של האמצעים המתקדמים ביותר למניעת פריצות. חשוב מאוד למגן גם את החלונות והתריסים וגם את דלתות הכניסה. בעזרתו של יוסי המנעולן תוכלו לבצע התקנת אמצעים נגד פריצה הכוללים מנעול תריס, צילינדר נגד פריצה שקטה ומנעול כספת עליון. השילוב של האמצעים יעניק לכם ביטחון ושקט נפשי.