יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

התקנת מנעול נוסף לדלת | מנעול נוסף לדלת

שירות התקנת מנעול נוסף לכל סוגי הדלתות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

התקנת מנעול נוסף לדלת מנעול נוסף לדלת police-tag
050-5757-888

באילו מקרים תזדקקו להתקנת מנעול נוסף לדלת?

פרצו לשכנים שלכם את הדירה, פרצו לדודים שלכם את הדירה ואתם חוששים שזה בקרוב יגיע אליכם. החשש שלכם מוצדק! לגנבים אין פחד - הם מגיעים בשקט כאשר אינכם בבית, פורצים בקלי קלות וגונבים לכם את חפצי הערך. אתם יכולים להגיש תלונה במשטרה אך למשטרת ישראל אין יכולת של ממש לפתוח בחקירה ובטח שלא להשיב את חפצי הערך. כאשר פורצים לביתכם התחושה היא נוראית, זוהי תחושה של פגיעה בפרטיות ובקודש הקודשים ולא רק הנזק הכספי. לכן אתם חייבים לנקוט באמצעי התגוננות כמו זה שאנו מציעים - התקנת מנעול נוסף לדלת.

מדובר במנעול כספת עליון, מנעול הידוע גם בכינוי מנעול ג‘ואל עליון או מנעולן כספת איטלקי, זאת על שם יצרן המנעולים האיטלקי JUWEL, אשר מייצר מנעולים איכותיים ובטוחים.

התקנת מנעול נוסף לדלת בראש ובראשונה מעניקה לכם הרתעה. הגנבים מחפשים דירות שקל לפרוץ אותן וכאשר הם רואים דלת עם שני מנעולים מבחינתם זוהי עבודה כפולה אשר טומנת בחובה סיכון כפול להיתפס. הגנבים רוצים לפרוץ מהר, לגנוב ולברוח ולכן זה מרתיע אותם. כאשר הם רואים שיש לכם מנעול נוסף לדלת ישנו סיכוי גבוה שהם יעדיפו לפרוץ לדירה אחרת.

מנעול נוסף לדלת - תוספת ביטחון

התקנת מנעול נוסף לדלת מעניקה לכם תוספת ביטחון ולא רק הרתעה. הרשו לנו להסביר לכם בדיוק במה מדובר. התקנת מנעול נוסף לדלת היא אינה התקנה של סתם עוד מנעול. המנעול שמשתמשים בו הוא מנעולן כספת עליון. זהו מנעול רב בריחי המשתמש בטכנולוגיה של כספות על מנת לעגן את דלת הכניסה שלכם בצורה בטוחה יותר. קשה יותר לפרוץ אותו ויש לו גם הגנה מפני שכפול. הוא מעניק לכם תוספת של ביטחון בכך שהוא מקשה על הגנבים לבצע פריצה או לעקם את הדלת.

ניתן לבצע התקנת מנעול נוסף לדלת על כל סוגי הדלתות, כולל דלתות מתכת ועץ. לצורך התקנת מנעול נוסף לדלת עליכם לפנות למנעולן מוסמך ומנוסה אשר יבצע עבורכם את ההתקנה. זהו פתרון זול ומהיר אשר מספק לכם הכנה מהירה בזמן קצר!

מנעול נוסף לדלת

רוצים ביטחון, רוצים מנעול נוסף לדלת? פנו ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר מעניק שירותי מנעולנות לאינספור לקוחות מרוצים במשך שנים. יוסי מבצע את כל עבודות המנעולנות, מפריצות ועד תיקונים. כאשר רוצים מנעול נוסף לדלת יוסי הוא האיש המתאים לביצוע העבודה.

אצל יוסי תוכלו לקבל הרבה יותר מהתקנת מנעול נוסף לדלת. אצל יוסי תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות, שירותים הכוללים: פריצת דלתות לבית ולרכב; פריצה ותיקון כספות; תיקון דלתות וקיצור דלתות; החלפת פרזולים; שכפול מפתחות; החלפת צילינדר ועוד. כולל מענה חירום 24 שעות ביממה לבעיות דחופות הזקוקות לפתרון מיידי!