יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

התקנת מנעול נוסף לפלדלת | מנעול נוסף לפלדלת

שירות התקנת מנעול נוסף לכל סוגי הדלתות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

התקנת מנעול נוסף לפלדלת מנעול נוסף לפלדלת police-tag
050-5757-888

באילו מקרים תזדקקו להתקנת מנעול נוסף לפלדלת?

אם יש לכם דלת פלדלת בבית זה כבר סימן טוב. זה אומר שאתם אנשים אשר מודעים לחשיבותה של דלת חזקה ואיכותית. זהו כלי חשוב לשמור על הביטחון האישי שלכם. דלתות פלדלת הן דלתות חזקות ובעלות נעילה רב בריחית. אך למרות זאת אנו שומעים על מקרים רבים של פריצות לבתים, גם כאשר מדובר בדלתות פלדלת. לכן ברור שהדלת בפי עצמה אינה יכולה לספק מענה מושלם ויש לשקול התקנת מנעול נוסף לדלת. למעשה במקרים רבים זוהי דרישה של חברת הביטוח להתקנת מנעול נוסף לדלת. במידה והחלטתם לעשות זאת, יוסי המנעולן הוא האיש המתאים לביצוע העבודה.

מנעול נוסף לפלדלת - איזה מנעול מתקינים?

כאשר מדברים על התקנת מנעול נוסף לפלדלת, אנו בעצם מדברים על התקנת מנעול כספת עליון. זהו המנעול האפקטיבי ביותר כאשר מדברים על מנעול נוסף לפלדלת. מנעול כספת עליון, אשר ידוע גם בשם מנעול ג‘ואל או מנעול איטלקי מעניק לכם כמה שכבות הגנה:

- מנעול נוסף לדלת מהווה מכשול נוסף לגנבים. לא רק שהם צריכים לפרוץ את המנעול הרגיל, יש להם מנעול שני שאיתן הם צריכים להתמודד. זה הופך את פעולת הפריצה למורכבת יותר וגוזלת יותר זמן. גנבים מעוניינים בפעולה מהירה ושקטה.

- התקנת מנעול נוסף לדלת לא רק מקשה על הגנבים אלא היא משמשת גם בתור מנגנון הרתעה. כאשר הגנבים רואים שאתם מצוידים במנעול כספת עליון הם מבינים שהאתגר והסיכון גדול ולכן הם יעדיפו לוותר ולחפש קרבן אחר.

- התקנת מנעול נוסף לפלדלת מאפשר לכם ליהנות מבקרת שכפול. בקרת שכפול מונעת מאנשים לא מורשים לבצע שכפול של מפתחות הבית. אם למשל נתתם לעוזרת מפתח, כך תוכלו להיות בטוחים שהיא אינה יכולה לבצע שכפול של המפתח.

- מנעול נוסף לפלדלת מעניק הוא מנעול רב בריחי המספק נקודות עיגון נוספות לדלת.

- התקנת מנעול נוסף לפלדלת מונעת שימוש בשיטות פריצה של עיקום הדלת.

מה נדרש להתקנת מנעול נוסף לפלדלת?

על מנת לבצע התקנת מנעול נוסף לפלדלת יש להתקשר למנעולן. התקנת המנעול אינה נחשבת לפעולה מסובכת, לפחות לא עבור מנעולן מוסמך ומנוסה. היא דורשת קידוח של חור נוסף בדלת וגם חורים במשקוף עבור הבריחים. חשוב לבצע עבודה איכותית ואסתטית ורק מנעולן בעל ניסיון הוא האיש המתאים לבצע עבודה זו מבלי לגרום לשום נזק לדלת הכניסה שלכם.

כאשר בכל רגע מתבצעת פריצה לבית בישראל חשוב לקחת אחריות אישית ולהתקין אמצעי הגנה נגד פריצות. אל תעשו חיים קלים לפורצים, התקינו מנעול נוסף לפלדלת.

אם אתם מעוניינים בהתקנת מנעול נוסף לפלדלת פנו ליוסי המנעולן ותקבלו עבודה איכותית, עם אחריות ומחירים סבירים. יוסי הוא מנעולן מוסמך, בעל תעודת יושר ושפע של לקוחות מרוצים אשר נהנו מאינספור שירותי מנעולנות לבית, לרכב ולעסק.