יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

חילוץ מפתח שבור במנעול

שירות פריצה וחילוץ מפתח שבור בצילינדר

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

חילוץ מפתח שבור בצילינדר חילוץ מפתח שבור במנעול police-tag
050-5757-888

מה עושים כאשר המפתח נשבר במנעול?

מפתח המתכת שיש לכם אולי נראה לכם חזק ובלתי שביר, אך תתפלאו לשמוע כמה מקרים מתרחשים בהם המפתח נשבר. ולא סתם נשבר, אלא נשבר בתוך חור המנעול. מצב כזה הוא מאוד לא נעים, גם אם יש לכם עוד מפתח אינכם יכולים לפתוח את הדלת בגלל שיש חצי מפתח תקוע בפנים. אז מה עושים במקרה שכזה - בואו נדבר על חילוץ מפתח שבור במנעול.

חילוץ מפתח שבור בצילינדר

הדרך הבטוחה ביותר לחילוץ מפתח שבור במנעול בהצלחה היא באמצעות עזרתו של מנעולן מוסמך המנוסה בבעיות מסוג זה. אך תוכלו גם לנסות לעשות זאת בעצמכם, חשוב רק שתעשו הכל בעדינות על מנת לא לגרום נזק לצילינדר.

בשביל לבצע חילוץ מפתח שבור בצילינדר מומלץ להתחיל קודם כל בשימון המנעול על מנת לסייע לו להחליק החוצה בקלות. תוכלו לעשות זאת עם שמן WD40. רססו מעט שמן אל תוך חור המנעול והמתינו מספר דקות על מנת שיחדור היטב וישמן את חור המנעול. לאחר מכן תצטרכו מוט ברזל דק וחזק אותו תוכלו לדחוף פנימה ובאמצעותו לנסות לשלוף את המפתח השבור. חשוב מאוד שיהיה דק וחשוב מאוד לעשות זאת בעדינות על מנת לא לגרום נזק.

הדרך הטובה ביותר לבצע חילוץ מפתח שבור בצילינדר היא באמצעות עזרתו של מנעולן מקצועי. אחת הבעיות שאנשים מנסים לעשות זאת בעצמם היא המחסור בכלי עבודה מתאימים, דבר אשר מביא אותם לאלתורים אשר בסופו של דבר גורמים נזק ואז הם מתקשרים למנעולן, לא בשביל חילוץ מפתח שבור במנעול אלא בשביל החלפת צילינדר פגום כתוצאה מהניסיונות לחלץ את המפתח.

בטרם מתאמצים לנסות לבצע חילוץ מפתח שבור במנעול חשוב שתשאלו את עצמכם האם יש לכם מפתח ספייר. אם אין לכם עוד מפתח זה לא ממש יעזור לכם לחלץ את המפתח השבור. במקרה שכזה חבל על האנרגיה, התקשרו למנעולן ובקשו ממנו שיבצע עבורכם החלפת צילינדר. זוהי יכולה להיות גם הזדמנות נהדרת לשדרג את הצילינדר לצילינדר חדיש ובטוח יותר אשר יספק לכם הגנה טובה יותר.

חילוץ מפתח שבור במנעול 24 שעות

מפתח שנשבר בחור המנעול הוא לכאורה בעיה קטנה, לפחות עבור מנעולן זוהי בעיה קטנה. אבל עבורכם זוהי יכולה להיות בעיה קשה מאוד. תארו לעצמכם מצב שבו אתם חוזרים הביתה בשעת לילה מאוחרת, מתים מעייפות. אתם מכניסים את המפתח לחור המנעול, מסובבים ואז הוא נשבר. מצב זה יכול להיות מאוד לא נעים מכיוון שאינכם יכולים להיכנס לביתכם. אם בלחץ ועצבים וזה משבש לכם את כל התכניות. אם מדובר בשעת לילה מאוחרת או סוף השבוע, זה לא פשוט למצוא מי שיבוא ויפתור לכם את הבעיה. מסיבה זו כדאי לכם לפנות ליוסי המנעולן אשר מעניק שירותי חירום 24 שעות ביממה. מחילוץ מפתח שבור בצילינדר ועד כל בעיה אחרת בתחום.

שירות של חילוץ מפתח תקוע

בנסיבות שוות המפתח שלכם עלול להישבר ולהיתקע בחור המנעול ואז אתם נזקקים לשירות של חילוץ מפתח תקוע או אפילו לנסות לעשות זאת בעצמכם.

אבל בואו נדבר קודם כל על הסיבה מדוע מפתח נשבר בחור המנעול? ברוב המקרים המפתח נשבר מכיוון שישנה בעיה כלשהי במנעול או בצילינדר. כאשר אתם מכניסים את המפתח הצילינדר אמור לנוע בקלי קלות ובכך לאפשר את פתיחת המנעול, אך לא תמיד זה הולך בקלות. אם ישנה בעיה והצילינדר אינו מסתובב בקלות אתם מנסים להפעיל יותר כוח ואז יכולים לגרום לשבירת המפתח בתוך חור המנעול.

על מנת להימנע ממצבים שבהם אתם מזמינים מנעולן לצורך חילוץ מפתח שבור בצילינדר, אל תנסו להפעיל יותר מידי כוח. אם המפתח אינו מסתובב בקלות תוכלו לנסות לשמן מעט את הצילינדר ואז לנסות שוב בעדינות.

מה עושים כאשר מפתח נשבר בתוך חור המנעול?

כאשר המפתח נשבר אתם צריכים לבצע חילוץ מפתח תקוע. אך בטרם מנסים לבצע חילוץ מפתח שבור כדאי שתשאלו את עצמכם שאלה פשוטה - האם יש לכם מפתח נוסף? אם אין לכם מפתח נוסף מה בכלל הטעם לטרוח ולנסות לבצע חילוץ מפתח שבור במנעול, הרי בסופו של דבר תצטרכו להזמין מנעולן לצורך החלפת צילינדר.

אם יש לכם מפתח נוסף אז בהחלט כדאי לנסות לבצע חילוץ מפתח שבור. אם יש לכם מזל המפתח נשבר בצורה אשר השאירה חלק מתכתי קטן ומספיק בולט על מנת לנסות לאחוז בו. תוכלו למצוא איזו פינצטה ולנסות בעזרתה לבצע חילוץ מפתח שבור. אך סביר להניח שזהו אינו המצב, בדרך כלל נקודת השבירה היא בדיוק בנקודה שאינה מאפשרת שליפה כל כך פשוטה של המפתחות.

תוכלו לנסות לבצע חילוץ מפתח שבור בצילינדר בעזרת מוט מתכת דקיק במידה ותצליחו למצוא. את המוט תוכלו להכניס מתחת לחלק השבור של המפתח מפתח ובאמצעותו לנסות לדחוף את המפתחות החוצה. בטרם אתם מנסים להכניס את המוט, רססו פנימה מעט שמן WD40. זה נשמע פשוט לבצע חילוץ מפתח תקוע, אך בפועל זה לא כזה קל. לא רק שתצטרכו לאלתר מוט מתכת דקיק, הוא צריך להיות גם חזק מספיק בשביל לאפשר לכם לשלוף המפתח.

קחו בחשבון שהצילינדר הוא חלק עדין מאוד והניסיון לבצע חילוץ מפתח שבור בצילינדר יכול להסתיים בגרימת נזק לצילינדר ואז אפילו שיש לכם מפתח ספייר, תזדקקו למנעולן אשר יבצע עבורם החלפת צילינדר.

אם הגעתם למצב שבו המנעול אינו מסתובב בקלות עד לכדי שבירת המפתח, כדאי מראש להזמין מנעולן, לא רק לצורך חילוץ מפתח שבור במנעול, אלא גם לתיקון הבעיה אשר גורמת לנוקשות במנעול.

חילוץ מפתח תקוע באמצעות מנעולן

הדרך הכי טובה ובטוחה לבצע חילוץ מפתח שבור בצילינדר היא באמצעות מנעולן. לרשותו של המנעולן עומדים כלי עבודה אשר תוכננו במיוחד לעבודה זו ובעזרתם ניתן לבצע חילוץ מפתח תקוע בקלי קלות.

אם נתקלתם בבעיה שכזו ואתם נזקקים לחילוץ מפתח שבור, התקשרו ליוסי המנעולן. גם אם זה קרה ביום שבת או באמצע הלילה, אצל יוסי תוכלו לקבל שירות של מנעולן 24 שעות.