יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

טכנאי דלתות רב בריח

שירות הזמנת טכנאי לדלת רב בריח מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

טכנאי דלתות רב בריח טכנאי דלת רב בריח police-tag
050-5757-888

טכנאי דלת רב בריח, מתי נזדקק?

לאחר שנים של שימוש בדלת רב בריח, יתכן אשר יופיעו בה בעיות שונות המחייבות פנייה לטכנאי דלתות רב בריח. למרות שמדובר בדלת איכותית, טובה ואפילו מאוד מומלצת, עדיין בחלוף הזמן הבלאי עשוי לתת את אותותיו ובעיות שונות עשויות להתגלות בדלת.

דוגמאות לבעיות בדלתות רב בריח

לאחר שנים של שימוש ואלפי פעמים בהם הכנסתם, סובבתם והוצאתם את המפתחות, המנגנון הפנימי של דלת הרב בריח עשוי להישחק. כאשר הוא נשחק הוא אינו מבצע את עבודתו כראוי ואתם עלולים לחוות קשיים בפתיחה וסגירה של דלת הרב בריח שלכם. במקרים קלים זה מתבטא בקושי בסיבוב המנגנון ובמקרים קיצוניים יותר באי יכולת לנעול את הדלת. לפעמים הקושי בסיבוב המנגנון אינו נובע משחיקה ויכול להיפתר בעזרת שימון המנגנון.

אם יש לכם קושי בסיבוב המנגנון, יתכן אפילו שמדובר בבעיה בצירים אשר קיבלו סטייה במשך השנים כתוצאה מהמשקל הרב של הדלת. סטייה, אפילו הקטנה ביותר יכול להביא לתזוזה מעטה של הבריחים ביחס למסילות, וכך בכל פעם שתסובבו את המפתח תיתקלו בקושי שלא ייפתר גם כאשר תשמנו את המנגנון.

אם אתם מרגישים שיש לכם בעיה בדלת, זוהי יכולה להיות אחת מהבעיות שהזכרנו או בעיה אחרת. פשוט הזמינו טכנאי דלתות רב בריח בשביל לפתור את הבעיה. הטכנאי יגיע, יאתר את מקור הבעיה ויעניק את הטיפול הנכון על מנת לפתור אותה לצמיתות. חשוב לעבוד אך ורק עם טכנאי דלתות רב בריח אשר הוסמך לעסוק בנושא. אבחון לא נכון של מקור הבעיה יכול להביא לטיפול לא נכון ובעצם לא יפתור לכם את הבעיה.

טיפ לדלתות רב בריח

אם יש לכם בעיה כלשהי בדלת הרב בריח אך עדיין המנעול מתפקד, זה צריך להדליק לכם נורה אדומה. אפילו אם אתם יכולים לפתוח ולסגור את הדלת, זכרו שזה אמור להיות בקלות. אם נתקלתם בקושי זה אומר שמשהו השתבש. אל תתמהמהו עם התיקון, הזמינו עכשיו טכנאי דלתות רב בריח לפני שיהיה מאוחר. אם תתמהמהו להזמין טכנאי דלתות רב בריח אתם עלולים להגיע למצב של קלקול מוחלט ואי יכולת להיכנס הביתה.
כאשר מדובר בדלת מסוג פלדלת כנסו ללינק - טכנאי דלתות פלדלת