יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות טכנאי דלתות

טכנאי דלתות פנים, טכנאי דלתות פנדור, טכנאי דלתות פלדלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

טכנאי דלתות פלדלת טכנאי דלתות פנים police-tag
050-5757-888

באלו מקרים נזדקק לטכנאי דלתות?

דלת הכניסה של הבית היא הדלת הכי חשובה; דלת זו משמשת כמחסום המונע כניסת זרים וזהו חלק בלתי נפרד מהביטחון האישי שלכם. כמובן שישנן דלתות נוספות בבית אך בדרך כלל תפקידן משני, הן רק נועדו לשמור על הסדר או הפרטיות של בני המשפחה, כמו למשל דלת השירותים או דלת חדר הילדים. דלתות תמיד כוללות צירים ומנעולים ולפעמים יש להן רכיבים נוספים; הדלתות והרכיבים השונים הם דברים שעלולים לפעמים להתקלקל בנסיבות שונות ואז יש צורך בטכנאי דלתות שיתקן לכם את הדלת.

הדלתות יכולות להתקלקל בנסיבות שונות:

הדלתות יכולות להתקלקל בנסיבות שונות:
מקרים של בלאי טבעי בהם לאחר שנים של שימוש ישנם חלקים שמתבלים וזקוקים להחלפה.
תיקון דלת לאחר ניסיון פריצה. לצערנו בתים רבים עברו פריצה או ניסיון פריצה. בין אם ניסיון הפריצה היה מוצלח או לא, הדלת ומנגנון הנעילה הם בדרך כלל הראשונים לשלם את המחיר. זהו מקרה קלאסי שבו מזמינים טכנאי דלתות על מנת לתקן את הדלת.
שימוש בחלקים זולים. לעתים אנשים מתפתים לקנות את הזול ביותר, בין אם אלו צירים לדלת או מנעולים. מוצרים זולים אשר בדרך כלל מגיעים מסין מתקלקלים מהר ומוטב להזמין טכנאי דלתות על מנת להחליפם.
שדרוג הדלת. לפעמים למען הביטחון האישי שלכם אתם רוצים לשדרג את המנעול למשהו חזק יותר המקשה על הפורצים, גם כאן טכנאי דלתות יכול לפתור לכם את הבעיה.
בעיות בצירים. הצירים נועדו להבטיח את תנועת הדלת החלקה אך כאשר יש בהם בעיה הדלת אינה מתפקדת כראוי. יתכן שהצירים מפיקים רעש חריקה מעצבן ומטריד, אך יתכן שזוהי בעיה חמורה יותר המפריעה לתפקוד הדלת. טכנאי דלתות יפתור לכם זאת בקלות.

לתקן או להחליף?

ישנם אנשים אשר ממהרים להחליף את הדלת כאשר ישנה בעיה; אך החלפת הדלת היא במקרים רבים דבר מיותר לחלוטין אשר סתם גורם להוצאות גדולות. כאשר יש לכם בעיה בדלת מוטב קודם כל להזמין טכנאי דלתות אשר ייתן לכם הצעת מחיר לתיקון הדלת. תתפלאו לשמוע שבמקרים רבים תשלום קטן לטכנאי דלתות יכול לסייע לכם לחסוך מאות שקלים.

תיקון דלתות רק אצל טכנאי דלתות אמין

דלת הבית היא הביטחון שלכם - כאשר אתם מזמינים טכנאי דלתות אתם נותנים לו גישה לקודש הקודשים שלכם וחשוב מאוד להיזהר. אתם לא רוצים חובבן אשר יעשה עבודה רשלנית ואתם לא רוצים נוכל שישכפל לכם את מפתחות הבית. בטח שלא תרצו מישהו שחושב שאתם פריירים ומפקיע מחירים. כאשר אתם נזקקים לשירותיו של טכנאי דלתות, בחרו בטכנאי דלתות מוכר ומומלץ.

תיקון דלתות הוא מה שאנחנו מתמחים בו. צריכים לתקן את דלת הכניסה או אולי דלת חדר השינה; רוצים להחליף מנעול; הצירים של הדלת חורקים; ידית הדלת תקועה… בכל בעיה שיש לכם, יוסי מנעולים הוא האיש שלכם, עם שירות מקצועי ומסור 24 שעות ביממה. התקשרו עכשיו ליוסי מנעולים ותיהנו משירות מקצועי ואדיב.
במידה והינכם זקוקים לתיקון דלת פלדלת כנסו ללינק - תיקון דלת פלדלת