יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

יצירת קשר עם מנעולן

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

צירת קשר מנעולן מנעולן יצירת קשר police-tag
050-5757-888

באילו מקרים נזדקק ליצירת קשר עם מנעולן?

אז יש לכם איזו בעיה ואתם זקוקים ליצירת קשר עם מנעולן. ניתן לחלק את הבעיות ל 3 סוגים, למעשה לא כולן מוגדרות כבעיות:

הסוג הראשון - הסוג הראשון של בעיות הוא בעצם שירותים שאתם מעוניינים בהם על מנת לשפר את איכות החיים או לשפר את הביטחון שלכם. במצבים אלו יצירת קשר מנעולן מאופיינת בהתנהלות רגועה המאפשרת לכם לתזמן את השירות למועד הנוח עבורכם. דוגמה לשירותים שכאלו יכולה להיות התקנת מגן אצבעות לדלת, או התקנת ציוד נגד פריצה. אין המשמעות של זה היא שניתן לדחות אותם בשנה. כל רגע שבן אין לכם מגן אצבעות מסכן את הילדים, כל רגע שאין לכם מנעול כספת מגדיל את הסיכויים לפריצה.

הסוג השני - הסוג השני הוא בעיות הפוגעות באיכות החיים שלכם ואפילו הביטחון שלכם, אך אינן קריטיות ברמה הגבוהה ביותר. יש צורך ביצירת קשר עם מנעולן בהקדם, אך אין זהו אומר שתעזבו הכל ותזמינו מנעולן באופן מיידי. למשל אלו יכולות להיות בעיות כמו דלת מרפסת חורקת, או דלת ממ“ד שצריך לקצר. אתם לא חייבים לקחת חופש מהעבודה ולהגיע הביתה בשביל תיקון דלת המרפסת, אך מצד שני אם תמשכו את זה במשך חודשים הבעיה יכולה להחמיר. ישנן גם בעיות שיש להן פוטנציאל החמרה ויכולות להפוך לבעיות מהסוג השלישי. לדוגמה אם אתם חשים בקושי בפתיחה ונעילה של הדלת, הקושי יכול להפוך לדלת שאינה נפתחת בכל רגע.

הסוג השלישי - אלו הן בעיות הדורשות יצירת קשר מנעולן באופן מיידי. אלו הן סוגיות הפוגעות בביטחון שלכם או משבשות את החיים שלכם בצורה קיצונית ועומדות כמכשול בדרך. אלו הן הבעיות הדורשות שירות מיידי של מנעולן ללא תלות ביום או בשעה. זוהי גם הסיבה מדוע מנעולנים מציעים שירותים 24 שעות ביממה / 7 ימים בשבוע. דוגמה לבעיה שכזו היא דלת כניסה שאינה נפתחת. אם חזרתם הביתה בשעת לילה מאוחרת ואינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה אתם זקוקים ליצירת קשר עם מנעולן באופן מיידי.

מנעולן יצירת קשר – איך?

הדרך הכי טובה ליצירת קשר עם מנעולן היא פשוט להרים את הטלפון ולהתקשר. אתם יכולים גם לשלוח הודעת וואסטאפ אם אתם במקום רועש או שלא נוח לכם לדבר. רשמו בפניכם את המספר הבא - 050-5757-888. זהו מספר הטלפון של יוסי המנעולן. במידה ונתקלתם בבעיות מהסוג הראשון או השני, התקשרו ליוסי וקבעו פגישה לצורך קבלת השירות. ובמידה ויש לכם בעיה מהסוג השלישי הדורשת פתרון מיידי - אתם יכולים לסמוך על יוסי עם שירותי חירום 24 שעות ביממה. בכל בעיה שיש לכם אתם יכולים לפנות ליוסי ובמידת הצורך הוא יגיע במהירות עם ניידת השירות גם באמצע הלילה. אצל יוסי תקבלו שירות מהיר ומקצועי לשביעות רצונכם.