יוסי כיוון דלתות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות כיוון דלתות

כיוון דלת פלדלת, כיוון דלת רב בריח

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

כיוון דלת רב בריח כיוון דלת פלדלת police-tag
050-5757-888

מתי נצטרך כיוון דלתות?

מנעולן מעניק לכם סל של שירותים להם אתם עלולים להזדקק בנסיבות שונות. השירותים יכולים להיות הכל, החל מהתקנת מגן אצבעות לילדים ועד פריצת רכבים וכספות. הפעם נדבר אתכם על שירות של כיוון דלתות.

בבתים בישראל נוכל למצוא סוגים שונים של דלתות, חלקן חזקות ובטוחות, אחרות קצת פחות. מרבית הבתים בישראל משתמשים בדלתות פלדלת או רב בריח ולכן באופן טבעי מנעולנים מתעסקים הרבה בדלתות אלו, לפעמים כיוון דלת רב בריח ולפעמים בעיה אחרת בדלת.

מתי צריך כיוון דלת פלדלת?

הדלתות של פלדלת, כמו גם רב בריח הן דלתות חזקות ובטוחות המקשות מאוד על הפורצים. הן עושות שימוש במנגנון מתוחכם ומבחר דרכים המקשות על פריצתם, דבר שמוסיף למשקל שלהן. בוודאי הבחנתם שדלתות פלדלת ורב בריח הן דלתות כבדות. דלתות פלדלת ורב בריח, כמו כל סוג של דלת תלויות על צירים. הצירים מחזיקים את הדלת ומאפשרים את תנועה. אך בשל המשקל הרב של הדלת ישנו עומס רב על הצירים. לאורך זמן, שנים בהם הצירים נושאים את משקל הדלת הם יכולים לקבל סטייה מסוימת, דבר אשר יוצר בעיות שונות ואז יש צורך בכיוון דלת פלדלת או רב בריח. הבעיה העיקרית בגינה צריך לעשות כיוון דלתות הוא חוסר ההתאמה בין הבריחים לבין המסילות. לדלתות אלו ישנה מערכת רב בריחית המעגנת את הדלת למשקופים ולרצפה כאשר היא נעולה. אם ישנה סטייה בצירים הבריחים אינם נמצאים בקו ישר עם המסילות, כלומר החריצים אליהם הם אמורים להיכנס והדבר מפריע לתפקוד התקין של הדלת. במקרה כזה יש להתקשר למנעולן ולהזמין שירות של כיוון דלתות. המנעולן יחזק את הצירים וימקם את הדלת בדיוק בנקודה הנכונה. מיקום הבריחים ביחס למסילות הוא אינו הבעיה היחידה, כאשר הדלת מתחילה לצאת מכיוון היא גם מתחככת ברצפה, דבר המקשה על תנועת הדלת.

למעשה מנעולן יכול לטפל בכל בעיה בדלת ולא רק כיוון דלת פלדלת או כיוון דלת רב בריח. אם צריך לקצר את הדלת, להחליף צילינדר או לשמן את המנגנון, כל אלו הן פעולות שהמנעולן יכול לעשות עבורכם.

כיוון דלת - רק אצל מנעולן מוסמך

כיוון דלתות דורש סדרה של פעולות וזוהי עבודה בשביל מנעולן מוסמך. מנעולן למד את התחום ויודע איך לעשות זאת, הניסיון גם גורם לו לעשות זאת במהירות, יעילות ועבודה איכותית. מי שלא מכיר את כל רכיבי הדלת ופעולתה שלא יתעסק בזה, יש להשאיר כיוון דלתות לאנשי המקצוע המתמחים ובעלי כלי העבודה המתאימים. מנעולן מקצועי מבצע את העבודה במהירות ובקלות ומעניק לכם אחריות על עבודתו, דבר שלא מקבלים מאף אחד אם מנסים לתקן לבד.

אם יש לכם בעיה ואתם נזקקים לכיוון דלת רב בריח או כל דלת אחרת, התקשרו ליוסי מנעולים. שירות מעולה וזמינות 24 שעות ביממה.
במידה ואתם זקוקים לתיקון דלתות רב בריח כנסו ללינק - תיקון דלתות רב בריח

מה צריך לדעת על כיוון דלתות?

כאשר יש בעיות בדלת הכניסה יש להזמין מנעולן ללא דיחוי. למעשה יתכנו שני מקרים, מקרה הראשון הוא שהדלת לא נפתחת ואז אין לכם ברירה אלא להזמין מנעולן בכל שעה שזה לא יהיה. המקרה השני הוא שהדלת עדיין מתפקדת, אך עושה בעיות, במקרה שכזה עדיין מומלץ למהר ולהזמין מנעולן, בטרם הבעיה תחמיר ותתקע אתכם בחוץ. יתכנו בעיות שונות בדלת הכניסה שלכם, הפעם נדבר על הבעיה של כיוון דלת פלדלת / כיוון דלת רב בריח.

מדוע צריך לבצע כיוון דלת פלדלת?

מדוע לפעמים אתם צריכים לעשות כיוון דלת פלדלת או כיוון דלת רב בריח? ובכן בוודאי שמתם לב שהדלת תלויה על צירים. הצירים הם אלו אשר מאפשרים את התנועה החופשית של הדלת. כאשר הצירים תקינים הדלת נעה ללא שום הפרעה בתנועה או בנעילת הדלת. כאשר הצירים יוצאים מכיוון מתחילות הבעיות. הסיבה שהצירים יוצאים מכיוון קשורה למשקל הרב של הדלת. דלתות כניסה איכותיות וחזקות, כמו הדלתות של רב בריח והדלתות של פלדלת הן דלתות כבדות. הדבר מעמיס על הצירים והם עלולים להישחק ולצאת מכיוון. אלו עלולים להיות הברגים אשר מחזיקים את הצירים או בעיות בצירים עצמם. לכם יתכן שמידי פעם תזדקקו לשירותיו של מנעולן על מנת לבצע כיוון דלת פלדלת / כיוון דלת רב בריח.

כיצד נדע שהגיע הזמן לבצע כיוון דלת רב בריח?

כיצד תדעו שהגיע הזמן לבצע כיוון דלת רב בריח / כיוון דלת פלדלת? כאשר הדלת יוצאת מכיוון מתחילות בעיות שונות, והבעיות הללו הן הסיבה שתרצו להזמין מנעולן. אם הדלת יצאה מכיוון באופן קיצוני יתכן שתבחינו בכך, אך במקרים אחרים אתם לא מבינים למה יש בעיה בפעולת הדלת. כאשר המנעולן יגיע הוא בודק את הבעיה ואז עלול לגלות שהדלת זקוקה לכיוון.

כאשר הדלת יוצאת מכיוון היא אינה עומדת בפוזיציה שהיא אמורה לעמוד בה. היא מקבלת סטייה כלפי מטה. ככל שהסטייה יותר גדולה, כך הבעיות יותר חמורות. הדלת עלולה לגעת ברצפה; לעשות רעשים במהלך הפתיחה והסגירה; לא לנוע בקלות ואף להיתקע.

אם הדלת יצאה מכיוון אתם בהחלט יכולים להגיע למצב שבו המפתח אינו מסתובב והדלת אינה נפתחת או אינה נסגרת. הסיבה לכך היא שהמפתח בסופו של דבר מניע את הבריחים של הדלת; הבריחים אמורים להיכנס לתוך חריצים מיוחדים במשקוף. החריצים תואמים בגודלם ומיקומם לגודלם ומיקומם של הבריחים. אך כאשר הדלת אינה מכוונת הבריחים אינם נמצאים במקום ולכן תנועתם מוגבלת, דבר אשר אינו מאפשר לכם לסובב את המפתח. כיוון דלת פלדלת / כיוון דלת רב בריח יפתור את הבעיה. אך שימו לב אם הבעיה שלכם היא שהמפתח אינו מסתובב בדלת, יתכנו גם בעיות אחרות אשר גורמות לבעיה.

כיצד מכוונים דלת?

אם יש לכם בעיה הדורשת כיוון דלת פלדלת / כיוון דלת רב בריח, אנו ממליצים לכם לפנות לאיש מקצוע (מנעולן מוסמך) על מנת שיבצע את כיוון הדלת וגם יוודא שאכן זו הבעיה.

ברמת העיקרון יתכנו שני פתרונות, האחד הוא כיוון של הציר באמצעות סיבובו, והשני הוא שימוש בדיסקיות הגבהה (שייבות בעובי 1 מ“מ). על מנת לבצע את כיוון הדלת המנעולן מניח מברג גדול מתחת לדלת, תפקיד המברג הוא לתמוך בדלת ולהביא אותו אל הגובה הרצוי.לאחר מכן, כאשר הדלת פתוחה מעט, שולפים את הפין מהציר, מסובבים קצת את התותב ומחזירים בחזרה. לחלופין יתכן שהמנעולן יוסיף 1-3 דיסקיות בין התותב העליון והתחתון. לא להוסיף יותר מ 3 דיסקיות! אם ההגבהה אינה מספיקה, הבעיה היא ככל הנראה בריצוף.

כיוון גובה דלת רב בריח

כיוון גובה הדלת הוא אחד השירותים שלפעמים אתם נזקקים להם בביתכם, זה יכול להיות כיוון גובה דלת רב בריח / כיוון גובה דלת פלדלת וגם דלתות של יצרנים אחרים. צניחת הדלת גורמת לבעיות שונות, אך אל דאגה - הפתרון הוא פשוט. במקרה שכזה עליכם לפנות למנעולן מוסמך אשר יודע לתקן את הבעיה בקלות.

בעיות בגובה הדלת הן בעיות אופייניות לדלתות כניסה או דלתות ממ“ד. הסיבה לכך היא שאלו הן דלתות כבדות, במיוחד דלת הממ“ד. וכאשר פותחים וסוגרים את הדלתות מספר פעמים ביום, הדבר מפעיל לחץ רב על צירי הדלת. ולאורך זמן הדלת יוצאת מאיזון ומתחילה לצנוח לכיוון הרצפה. זהו המקרה שבו צריך להזמין מנעולן לצורך כיוון גובה דלת רב בריח.

כאשר הדלת יוצאת מאיזון היא מתחילה לרדת לכיוון הרצפה, וזה יוצר בעיות שונות. ראשית כל הדלת מתחילה לחרוק בגלל המגע עם הרצפה, היא אפילו עשויה להשאיר סימנים ושריטות על הרצפה. ומלבד החריקה הלא נעימה, הדלת גם קשה לסגירה ופתיחה. במקרים קיצוניים יותר זה יוצר לכם בעיות בנעילה ופתיחה של הדלת מכיוון שהבריחים אינם מאוזנים עם המסילות בגלל זווית הדלת. במקרים מסוימים אתם אפילו עלולים להיתקע כאשר אינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה לבית.

אם אתם זקוקים לכיוון גובה דלת פלדלת, התקשרו ליוסי המנעולן. כידוע לכם יוסי הוא מנעולן מוסמך המעניק שירות אדיב ומקצועי. יוסי מתקן את כל סוגי הדלתות במהירות ומבצע עבודה מקצועית ללא תקלות. כמובן שתקבלו אחריות על העבודה. יוסי יגיע אליכם בזמן קצר, יבצע את העבודה הנדרשת וישאיר אתכם עם דלת תקינה.

במידה והבעיה בדלת הביאה אתכם למצב שבו אינכם יכולים לפתוח את הכניסה, אתם יכולים להתקשר ליוסי בכל שעה משעות היממה ולקבל שירות מהיר ומקצועי. יוסי הוא מנעולן 24 שעות ביממה והוא עומד לשירות לקוחותיו גם במקרי חירום בהם יש צורך בשירות דחוף.

כיוון גובה דלת פלדלת

במידה ואת מתמודדים עם בעיה שכזו עליכם למצוא מנעולן מוסמך לצורך תיקון הבעיה. המנעולן קודם כל יבדוק שאכן זוהי הבעיה ואין מדובר בבעיה אחרת או שילוב של בעיות שונות. במידה וזו אכן הבעיה, המנעולן יבצע את הפעולות הדרושות לצורך איזון הדלת ובמהרה תחזרו ליהנות מדלת תקינה. כיוון גובה דלת רב בריח היא פעולה פשוטה יחסית, זאת בהנחה שמבצע אותה איש מקצוע שיודע מה הוא עושה. אם תנסו לטפל בבעיה בעצמכם אתם עלולים להיפצע כאשר הדלת הכבדה תיפול ממקומה.

הפתרונות לכיוון גובה דלת פלדלת יכולים להיות שונים. לעתים ניתן להסתפק בכיוון הצירים, לעתים יש צורך להוסיף דיסקיות הגבהה לצירים. ובמקרים מסוימים יש אפילו להחליף את הצירים. המנעולן כבר יבדוק מה צריך לעשות ויבצע את התיקון בהתאם.

מקובל לחשוב שלצורך כיוון הדלת יש להוציא אותה במקומה, אך למעשה ברוב המקרים אין צורך בכך. המנעולן בדרך כלל מגביה מעט את הדלת באמצעות הנחת חפץ קטן וחזק הממנף אותה. מברג הוא בדרך כלל הפתרון האידאלי - המנעולן מכניס מברג מתחת לדלת ובכך מבצע הרמה קלה של הדלת. לאחר מכן הוא שולף את הפין שבצירים ומסובב את התותב בהתאם לצורך, עם או נגד כיוון השעון, בהתאם לתוצאות הרצויות בחלק גדול מהמקרים זה פותר את הבעיה

כאשר מנעולן מקצועי מבצע את העבודה של כיוון הדלת הוא יכול לסיים אותה בתוך עשר דקות או לכל היותר רבע שעה. זאת בהנחה שאין בעיות נוספות. כך שזהו תיקון מהיר שלא יגזול הרבה מזמנכם.