יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

לשונית דלת שבורה

שירות תיקון לשונית של דלת שבורה ואינה תקינה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

לשונית דלת שבורה לשונית של דלת שבורה
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון לשונית דלת שבורה?

הכירו את הלשונית של דלת, פרט קטן שעלול לעשות לכם הרבה בעיות, בעיקר כאשר מדובר בלשונית דלת שבורה. האמת שיתכנו בעיות שונות הקשורות ללשונית ואנו מתייחסים אליהן כאל לשונית של דלת שבורה. אך בפועל לא הלשונית היא מה ששבור, סביר להניח שזו בעיה אחרת הפוגעת בתפקוד הלשונית. בכל מקרה אם משהו אינו תקין בלשונית, ובכלל בתפקוד הדלת פשוט הזמינו מנעולן שיבדוק את הבעיה.

לפני שנדבר על לשונית דלת שבורה, בואו נסביר קצת על הלשונית ואופן הפעולה שלה. הלשונית היא חתיכת מתכת בעלת מבנה המזכיר במידה מסוימת משולש. בתוך המנעול ישנו קפיץ הדוחף את הלשונית החוצה. כלומר המצב הטבעי של הלשונית הוא כאשר היא בולטת החוצה, וידית הדלת או סיבוב המפתח הוא מה שמזיז את הלשונית (מושך אותה כלפי פנים). הלשונית היא מה שמעגן את הדלת למשקוף ושומר עליה סגורה. הורדת הידית או סיבוב הידית מושכת את הלשונית כלפי פנים והדלת נפתחת. יתכן שישנה בעיה בידית ואז הלשונית אינה נמשכת בחזרה. אנו מתייחסים לזה כאל לשונית של דלת שבורה מכיוון שהיא אינה מתפקדת. אך סביר להניח שלשונית המתכת נשארה שלמה.

אל תתבלבלו בין לשונית הדלת לבין הבריח. הבריח הוא חלק ממנגנון הנעילה של הדלת והוא נשלט על ידי סיבוב הצילינדר. הלשונית היא רק אמצעי לסגירת הדלת.

כל בעיה בלשונית משבשת את תפקוד הדלת. תקראו לזה לשונית של דלת שבורה או תקראו לזה בשם אחר, בפועל אתם לא רוצים להיתקל בבעיות שכאלו. יכול להיות שהלשונית תקועה בתוך המנגנון ואינה יוצאת החוצה. כלומר משהו השתבש במערכת הקפיצית. במצב שכזה אתם סוגרים את הדלת אבל היא לא באמת נשארת במקום, כל משב רוח יכול לפתוח אותה אלא אם כן תנעלו אותה עם הבריח. יתכן גם מצב שבו הלשונית בולטת החוצה ואינה חוזרת למקום. במצב תקין כאשר אתם סוגרים את הדלת, המשקוף דוחף אותה פנימה. אך אם יש לשונית של דלת שבורה והיא אינה נדחפת פנימה, לא תוכלו לסגור את הדלת.

לשונית של דלת שבורה - אל מי פונים?

אל מי פונים כאשר יש לכם לשונית דלת שבורה? יש רק איש מקצוע אחד שמעניק פתרון למצבים אלו והוא המנעולן. זהו האיש אשר מופקד על תיקון דלתות ומנעולים והוא יודע לזהות את מקור הבעיה ולהעניק את הפתרון הדרוש. במידה והתקלה דורשת תיקון דחוף - מקרים בהם לא ניתן לסגור או לפתוח את הדלת, אתם זקוקים לפתרון מיידי. לשונית דלת שבורה בדרך כלל אינה דורשת שירות דחוף, אך אם הנסיבות אינן מאפשרות לכם לפתוח או לסגור את הדלת אתם כן זקוקים לשירות דחוף. בכל מקרה שבו יש לכם לשונית של דלת שבורה, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן ולקבל שירות 24 שעות ביממה.