יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

לשונית דלת לא נסגרת | לשונית דלת תקועה

שירות תיקון לשונית מנעול תקועה ואינה נכנסת עד הסוף

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

לשונית דלת תקועה לשונית דלת לא נסגרת
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון לשונית דלת תקועה?

בואו נדבר על הבעיה של לשונית דלת תקועה, הסיבות והפתרונות. ובכן, דלתות הבית יכולות לסבול מסוגים שונים של תקלות אשר מפריעות לפעילותן התנועה. הסיבה לכך היא שבדלתות ישנם רכיבים שונים אשר יכולים להתקלקל ולהפריע לפעולה התקינה של הדלת. החלקים הקריטיים בדלת הם הצירים, הצילינדר, המנעול והמנגנון ואפילו הלשונית הקטנה. אמנם קטנה, אך מסתבר שהיא יכולה לגרום להרבה בעיות - לשונית של דלת תקועה יכולה למנוע מכם לפתוח את הדלת. אך שימו לב למשהו משותף לכל הבעיות, מלשונית דלת תקועה ועד צילינדר מקולקל, כולן בעיות אשר מנעולן יכול לפתור. נתן דוגמא: מנעולן 24 שעות בתל אביב זמין בכל שעה במקרים כאשר הלישונית של הדלת תקועה.

אך מהי בעצם לשונית תקועה בדלת?

הלשונית היא החלק הקטן הנמצא לצד הבריחים ונשלט על ידי ידית הדלת. הלשונית שונה מן הבריחים, יש לה מנגנון קפיצי אשר תמיד דוחק אותה כלפי חוץ. אם תשימו לב יש לה מבנה מיוחד אשר בזכותו היא נדחפת פנימה כאשר סוגרים את הדלת. במצב תקין, כאשר סוגרים את הדלת הלשונית קופצת בחזרה ושומרת על הדלת סגורה. למרות שהדלת אינה נעולה, תוכלו לפתוח אותה אך ורק בעזרת תנועת הידית או בעזרת שימוש במפתחות.

זוהי הזדמנות להזכיר בעיה אחרת של דלת טרוקה. זוהי גם בעיה הקשורה ללשונית, אך דלת טרוקה ולשונית מנעול תקועה אם אינם אותו הדבר. דלת טרוקה היא המצב המתואר למעלה, כאשר אתם נמצאים מחוץ לדירה ויש לה ידית קבועה במקום ידית חופשית. במצב שכזה אתם לא יכולים לפתוח את הדלת וצריכים מנעולן בשביל לפרוץ אותה, אך מבחינה טכנית לא מדובר בלשונית דלת תקועה.

לשונית של דלת תקועה היא מצב בו אינכם יכולים לשלוט על הלשונית בשום צורה. לא באמצעות מפתח ולא באמצעות הידית. זהו מצב של תקלה טכנית. לשונית תקועה בדלת יכולה להתבטא בצורות שונות:

1. זוהי יכולה להיות לשונית מנעול תקועה בחוץ (לשונית דלת לא נסגרת), כלומר הלשונית אינה חוזרת למקומה בעת הדחיפה או תנועת הידית והופכת למכשול בסגירת הדלת. יתכן שהיא תקועה לגמרי ויתכן שמדובר בלשונית דלת לא נכנסת עד הסוף. בכל אחד מהמקרים אינכם יכולים לסגור את הדלת וזקוקים למנעולן שיבוא ויבצע את התיקון.

2. זוהי יכולה להיות גם לשונית דלת לא נפתחת. כלומר הלשונית נשארת בתוך המנגנון ואינה יוצאת (אינה קופצת) החוצה. זכרו מה שאמרתי בהתחלה, ללשונית ישנו מנגנון קפיצי שתמיד דוחף אותה החוצה. אם משהו השתבש במנגנון הקפיצי והלשונית אינה נדחפת החוצה אתם אינכם יכולים לסגור את הדלת. אין שום דבר אשר יפריע אבל מכיוון שהקפיץ אינו עובד כל משב רוח יפתח את הדלת. בתור פתרון זמני תוכלו לנעול את הדלת על מנת שלא תיפתח סתם כך.

3. עוד מצב של לשונית תקועה בדלת הוא מצב שהלשונית תקועה בחוץ, אם הבעיה התעוררה כאשר הדלת נמצאת במצב סגור - במצב זה אינכם יכולים לשלוט בלשונית ואפילו שהדלת אינה נעולה היא תקועה ואינכם יכולים לפתוח אותה. מזכיר קצת את המצב של דלת טרוקה, אך במקרה זה גם מפתח לא יעזור וגם לא שיטת הפריצה המקובלת לדלת טרוקה.

שימו לב שישנם גם מקרים בהם הבעיה היא לא הלשונית אלא בעיה הקשורה לחריץ אליו הלשונית אמורה להיכנס. יתכן שבחריץ יש משהו שתופס ותוקע את הלשונית ויתכן גם שהוא אינו מאפשר כניסה חלקה של הלשונית. בעיה אשר יכולה להיות תוצאה של תזוזת הדלת ואז פתרון הבעיה הוא בכלל בצירים.

אם יש לכם בעיה של לשונית דלת תקועה עליכם לפנות לשירותיו של מנעולן אשר יפתור לכם את הבעיה. המנעולן יבצע אבחון של הבעיה, יזהה מה הגורם ויעניק את הטיפול הנכון לבעיה.

בעיות מסוג זה עלולות להתרחש בדלתות פנים ודלתות חוץ ולפעמים יכולות לשבש לכם את התכניות. למשל אם אם יש לכם לשונית של דלת תקועה בדלת הכניסה כאשר אתם ממהרים לעבודה (והלשונית נתקעה כאשר הדלת פתוחה), היא תפריע לכם לסגור את הדלת ובטח שלא תוכלו לנעול את הדלת שאנה נסגרת. במצב שכזה יש להזמין מנעולן בדחיפות.

האם ניתן לפתור את הבעיה לבד?

אם יש לכם בעיה של לשונית מנעול תקועה יתכן ותוכלו לפתור זאת בעצמכם, אך הדבר אינו מומלץ. יתכן שתוכלו לשמן את המנגנון בעזרת WD40 וזה יפתור את הבעיה. אך בדרך כלל הבעיה בכלל לא מאפשרת לכם לפתוח את הדלת. מכה חזקה עם פטיש בנקודה הנכונה יכולה לשחרר לשונית תקועה, אבל ככל הנראה תצטרכו להחליף את הצילינדר, כך שזה באמת מיותר לנסות לתקן את הבעיה בעצמכם, נראה שזה תמיד יסתיים עם מנעולן.

כדאי גם לדעת שישנים מנגנונים בהם ישנו בורג השולט על תנועת הלשונית ובאמצעותו ניתן לכוון אותה. יתכן שהבעיה קשורה לבורג זה.

לשונית דלת לא נפתחת - למי פונים?

כאשר לשונית דלת לא נפתחת או לא נסגרת אתם צריכים מנעולן שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. לשונית של דלת תקועה היא אכן בעיה קטנה, אך אתם צריכים להיות זהירים שלא תיפלו על נוכל אשר יספר לכם סיפורים על כל מיני בעיות שבכלל לא קשורות, רק בשביל להוציא מכם כספים.

אם יש לכם לשונית מנעול תקועה פנו ליוסי המנעולן, על יוסי אתם יכולים לסמוך. יוסי הוא מנעולן שהוסמך לביצוע עבודות אלו ויש לו תעודת מנעולן. הוא איש ישר בעל תעודת יושר ומעל לכל יש לו ניסיון של שנים במקצוע. יוסי פותר את כל סוגי הבעיות ולא רק לשונית תקועה בדלת. אצל יוסי שלום תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות לבית, שירותם הכוללים: פריצת דלתות, פריצת רכבים, התקנת מנעול כספת איטלקי ואמצעים למניעת פריצות; החלפת צילינדר; תיקון שלטים לרכב; תיקון כספות; פריצת ארגז אופנוע; שכפול מפתחות; תיקון לשונית דלת תקועה ועוד.

אצל יוסי תקבלו שירות אדיב, בזמינות 24 שעות ביממה ובמחירים זולים ומשתלמים לכל כיס. אתם מוזמנים לערוך השוואות מחירים ולגלות שיוסי הוא לא רק הטוב ביותר, אלא גם הזול ביותר. התקשרו עכשיו ליוסי המנעולן.