יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מדריך מנעולן

מדריך מנעולן עשה זאת בעצמך

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מדריך מנעולן מנעלון הדרכה police-tag
שירות ייעוץ חינם

מדריך מנעולן - כל מה שצריך לדעת

מנעולן הוא איש מקצוע אשר כל אחד מאיתנו עשויי להזדקק לשירותיו בנסיבות שונות, אך איננו יודעים הרבה על המקצוע הזה. לכן במיוחד הפעם הכנו עבורכם מדריך מנעולן אשר מרכז את כל מה שצריך לדעת על הנושא בצורה הקצרה והתמציתית ביותר. במדריך זה נסביר לכם מהם השירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן; על מה צריך להקפיד כאשר בוחרים מנעולן ונסיים בכמה טיפים הקשורים לתחום. אז מדריך מנעולן יוצא לדרך וכדאי לכם להמשיך לקרוא.

מדריך מנעולן - רשימת השירותים

מנעולן הוא איש מקצוע המתמחה בתיקון בעיות הקשורות לדלתות ומנעולים והכוונה היא באמת לכל סוגי הדלתות וכל סוגי המנעולים. אז להלן רשימה של השירותים השכיחים ביותר שתוכלו לקבל אצל מנעולן: פריצת רכבים מכל הסוגים; פריצת אופנועים; החלפת סווייץ‘ לרכב; תיקון בעיות בקודנים ושלטים לרכב; שכפול ושחזור מפתחות; פריצת דלתות כניסה ופריצת דלתות פנים; תיקון כל סוגי הדלתות; התקנת דלתות; קיצור דלתות ממ“ד ודלתות פנים; תיקון לשונית תקועה; החלפת צילינדר; פריצת דלת טרוקה; התקנת אמצעי ביטחון והתקנת אמצעי בטיחות. אולי שכחנו דבר אחד או שניים אבל אני חושב שהבנתם את הראש של מדריך מנעולן.

מדריך מנעולן - בחירת המנעולן

כאשר אתם נעזרים בשירותיו של מנעולן בוודאי שחשוב לכם לקבל שירות טוב. וכאשר אני אומר שירות טוב הכוונה לשירות מקצועי בכל המשמעויות של המילה - מנעולן אשר שולט בעניינים מבחינה טכנית; מנעולן אשר מבצע עבודה איכותית; מנעולן אשר מעניק אחריות וכמובן מנעולן שגובה את המחירים המקובלים בענף ולא דופק לכם מחירים מוגזמים. אל מנת להבטיח שלא תיפלו על כל מיני שרלטנים, מדריך מנעולן ממליץ לכם להקפיד על הדברים הבאים בעת בחירת המנעולן:

1. בחירת מנעולן בעל תעודת מנעולן - לא סתם נהיים מנעולן, צריך ללמוד את המקצוע ולקבל תעודה.

2. מנעולן ישר - הדרך היחידה להבטיח את יושרו של איש המקצוע היא לבקש לראות תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. זה דבר מקובל בתחום מכיוון שמנעולן הוא בהחלט תחום רגיש.

3. מנעולן מנוסה - מנעולן מנוסה הוא תמיד יותר טוב. אולי עשה כמה טעויות בצעירותו, אך היום יש לו מספיק ניסיון בשביל לכתוב מדריך מנעולן.

4. חבר באגודת המנעולנים - מומלץ לבחור במנעולן החבר באגודת המנעולנים אשר תמיד פועלת לשיפור השירות וקביעת סטנדרטים.

5. מנעולן 24 שעות ביממה - אתם עלולים להיתקל בבעיות אשר דורשות פתרון מיידי וכמובן שבעיות אלו עלולות להתרחש בכל יום ובכל שעה, לכן חייבים מנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה.

6. מחירים הוגנים - על מנת לוודא שהמנעולן גובה מכם מחירים הוגנים תוכלו לערוך סקר שוק או לחפש מחירון מנעולן באינטרנט (חפשו מדריך מנעולן מחירים).

מדריך מנעולן - טיפים

להלן כמה טיפים כללים לכל ההתנהלות מול מנעולן ולמצבים מסוימים שבהם אתם עלולים להיתקל.

1. אם הזמנתם מנעולן לצורך החלפת צילינדר, וודאו שהוא מביא איתו צילינדר חדש באריזה מקורית אשר נפתחת לראשונה מול עינכם. כך תוכלו להיות בטוחים שלא בוצע שכפול מפתחות.

2. אם אתם מרגישים שיש איזו בעיה במנעול, שמשהו אינו מתנהג כרגיל, אל תחכו יותר מיידי. הזמינו מנעולן בהקדם. אם תחכו הבעיה עלולה להפוך לקריטית ולאלץ אתכם להזמין מנעולן באמצע הלילה. גם כאב ראש וגם יקר יותר.

3. גם אם כרגע אין לכם בעיה הדורשת מנעולן, ההמלצה של מדריך מנעולן היא לחפש איש מקצוע אמין כבר ברגע זה ולשמור את מספר הטלפון שלו. כך בשעת הצורך יהיה לכם למי לפנות ולא תהיו בלחץ. זה מפחית את הסיכוי שתקבלו החלטות פזיזות.

4. אם עברתם לגור בדירה שכורה מומלץ תמיד להזמין מנעולן לצורך החלפת צילינדר. אתם לא יודעים בכמה ידיים המפתחות עברו ויתכן שלמישהו זר יש מפתח.

5. כולם יודעים לפנות למנעולן כאשר ישנן תקלות, אך מדריך מנעולן ממליץ לכם לפנות אליו גם בשביל למנוע בעיות, כמו בעיות של פריצות לבתים. מנעולן יכול להתקין לכם אמצעים שיעזרו להרתיע את הפורצים.

ולסיום מדריך מנעולן מעניק לכם המלצה חד משמעית להיעזר בשירותיו של יוסי שלום בכל בעיה. יוסי הוא מנעולן ותיק ומנוסה מאוד. כמובן שיש לו תעודת יושר, אך העדות האמתית ליושרו ועבודתו המקצועית מגיעה מהלקוחות המרוצים שקיבלו ממנו שירות במשך השנים. בכל בעיה אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן.