התקנת מחזירי דלתות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות התקנת מחזיר שמן לדלת

מחזיר דלת הידראולי, מחזיר שמן לדלת, סוגר דלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מחזיר דלת מחזיר שמן לדלת
050-5757-888

מהו מחזיר דלת?

בוודאי יצא לכם לראות את הדלתות אשר נסגרות בעצמן; ניתן למצוא אותן בחנויות, משרדים ואפילו בתים פרטיים. ברוב המקרים הדלתות אשר נסגרות מעצמן עושות זאת בעזרת מערכת הידראולית (מחזיר שמן הידראולי לדלת). מחזיר שמן לדלת מותקן לרוב על שערים ודלתות. אלו יכולות להיות דלתות זכוכית ועץ ודלתות כניסה של עסקים ומשרדים.

מחזיר שמן הידראולי לדלת בעצם נותן נוחות למשתמש אשר יודע שהדלת תיסגר אחריו לאט ובעדינות. לעסקים רבים זה גם פותר את הבעיה שלקוחות משאירים אחריהם דלת פתוחה וכל האוויר הקר מהמזגן יוצא.

יתרון נוסף של מחזיר שמן לדלת הוא האפשרות לשלוט במהירות הסגירה ועוצמת הטריקה של הדלת. שליטה זו נעשית באמצעות ברגים מתכווננים. ניתן לעשות זאת בזמן ההתקנה, אך תמיד קיימת האפשרות לשנות אחר כך במידת הצורך. ישנם מקרים בהם רוצים שהדלת תיסגר ולא תינעל, כמו למשל בחנות אשר רוצה שלקוחות יכנסו. אך בהחלט ניתן להשתמש במחזיר שמן לדלת גם בדלתות אשר נסגרות בטריקה; במידה וזו מטרת השימוש יש לוודא שהוא מכוון נכון על מנת שהדלת תגיע לנקודה שבה היא נסגרת כפי שצריך.

ברמת העיקרון מחזיר דלת הידראולי מתאים לכל סוגי הדלתות וניתן להתקינו על דלתות עץ וזכוכית. אך קחו בחשבון שישנם דגמים שונים בעלי יכולת נשיאה שונה; חשוב להתאים את סוג מחזיר השמן לגודל ומשקל הדלת. אל תדאגו יותר מידי לפרטים הטכניים, המתקין יציע לכם את המערכת המתאימה עבורכם.

ישנם אנשים החושבים שמחזיר שמן הידראולי לדלת הוא דבר מכוער ולא אסתטי. עבור מי שרוצה לשים דגש על הצד העיצובי, ישנם מחזירי שמן רצפתיים המובנים אל תוך ציר הסיבוב של הדלת. ההתקנה של מחזיר שמן רצפתי היא קצת יותר מורכבת, יש לשבור מעט את הרצפה אך היא בהחלט מומלצת, במיוחד אם אתם עושים שיפוצים.

התקנת מחזיר שמן לדלת כניסה אצל מנעולן מוסמך
אם אתם חפצים בהתקנת מחזיר שמן לדלת אתם יכולים להזמין זאת אצל המנעולן. המנעולן הוא איש המקצוע המוסמך להתקנה זו והוא גם יכול לתת שירות בעתיד כאשר ישנן בעיות במחזיר השמן. בהחלט יתכן שלאחר תקופה תצטרכו לכוון אותו מחדש או להזמין שירות במקרים של זליגת שמן.
במידה ואתם זקוקים למנעולן שיתקין לכם מחזיר שמן לדלת כנסו ללינק - מנעולן

מחזיר דלת

מכירים את האנשים שעליהם אנו אומרים שהם נולדו באוטובוס? יש להם נטייה כזו להשאיר את הדלת פתוחה אחריהם. לפעמים זהו עניין שולי אך לפעמים זה חשוב מאוד לסגור את הדלת. למשל במשרדים ועסקים רבים תרצו לוודא שהדלת תמיד תהיה סגורה על מנת למנוע כניסה בלתי מורשית או אפילו בגלל סיבה תמימה יותר של בקרת טמפרטורה בחדר. מחזיר שמן לדלת הוא הפתרון אשר עוזר לכם להתמודד עם כל אותם האנשים ששוכחים לסגור את הדלת. לאחר שהם נכנסים מחזיר דלת מושך בחזרה את הדלת בעדינות למקומה ומשאיר אותה סגורה אפילו אם הם השאירו את הדלת פתוחה לרווחה.

מחזיר שמן לדלת מעניק לכם פתרון גם של בטיחות וגם של נוחות ומקובל למצוא אותו בעסקים ואפילו בבתים פרטיים, על שערים ודלתות. מחזיר דלת עובד בעזרת מערכת הידרואלית (לכן הוא נקרא גם מחזיר שמן הידרואלי לדלת). לאחר פתיחת הדלת המנגנון של מחזיר דלת הידראולי נכנס לפעולה ומושך את הדלת בחזרה למקומה. הדלת אינה חוזרת למקומה בטריקה חזקה אלא בצורה עדינה ומתונה. על המנעולן לכוון מחזיר שמן לדלת בעת ההתקנה על מנת להבטיח שהדלת תחזור למיקום המדויק שבו תוכל להיטרק וגם במהירות הרצויה. אלו הם דברים שניתן לכוון ולשלוט בהם.

מחזיר שמן לדלת ניתן להתקין על כל סוגי הדלתות במידה ויש צורך בכך. מחזיר דלת זה או אחר נבדלים ביניהם בשני דברים עיקריים - האחד הוא העיצוב והשני הוא יכולת הנשיאה. תוכלו לבחור את העיצוב לפי הסגנון שתרצו, ישנם מחזירי דלת המותקנים בצורה נסתרת והם מספקים לכם רמה גבוהה של אסתטיות. אך הנקודה החשובה ביותר לצורך התפקוד התקין של מחזיר שמן לדלת הוא יכולת הנשיאה שלו. אתם צריכים מחזיר דלת המתאים למשקל של הדלת.

התקנת מחזיר שמן לדלת

התקנת מחזיר דלת היא דבר שיש לעשות אך ורק אצל מנעולן מוסמך ומנוסה. אתם גם תרצו שזה יהיה מנעולן המעניק שירות מסור ולא כזה אשר גורר את העבודה ואף פעם לא מסיים. לכן אנו ממליצים לכם לפנות ליוסי המנעולן ולהזמין את התקנת מחזיר שמן לדלת.

רק מנעולן מוסמך יודע לחשב ולבחור נכון מחזיר דלת המתאים למשקל הדלת. כמו כן חשוב לכם שיותקן נכון ובצורה אסתטית. ישנם סוגים של מחזירי דלת נסתרים אשר מהווים את ציר הסיבוב של הדלת. התקנה של מחזיר דלת כזו דורשת את שבירת הרצפה והיא תהיה אסתטית רק כאשר היא תבוצע על ידי מנעולן מקצועי ומנוסה.

אם מדובר בהתקנת מחזיר שמן לדלת, או כל סוג של עבודה אחרת מתחום המנעולנות, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן ולקבל את השירות המקצועי ביותר. אצל יוסי תמצאו שילוב של ידע, ניסיון ואכפתיות מהלקוח.