יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג - 050-5757-888

מחירון מנעולן עדכני

שירותי מנעולנות לפי מחירון מנעולנים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מחירון מנעולן מחירון מנעולנים police-tag
050-5757-888

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

 • ביקור מנעולן - 150 - 250 ₪
 • פריצת דלת שנטרקה - 180 - 300 ₪
 • פריצת דלת פלדלת נעולה - 250 - 350 ₪
 • החלפת צילינדר לדלת פלדלת - 250 - 400 ₪
 • החלפת צילינדר משונן לדלת עץ - 200 - 300 ₪
 • החלפת צילינדר בעל כרטיס שכפול - 500 - 1000 ₪
 • החלפת מנגנון רב בריח - 500 - 700 ₪
 • התקנת מנעול כספת - 500 - 700 ₪
 • פריצת רכב - 200 - 350 ₪
 • כיוון דלת למצב נעילה תקין - 250 - 350 ₪
 • החלפת ידיות לדלת פלדלת - 250 - 300 ₪
 • פריצה והחלפת מנעול תיבת דואר - 180 - 250 ₪
 • החלפת מנגנון לדלת שריונית חוסם - 650 - 900 ₪
 • פריצת מנעול שרשרת לאופניים - 180 - 300 ₪
 • החלפת / התקנת עינית לדלת פלדה - 200 - 250 ₪
לחץ לחיוג - 7 / 24

מחירון מנעולן מומלץ

כולנו רוצים לחסוך כסף ולא לשלם סכומים מיותרים לאנשי מקצוע. הדבר נכון לגבי מנעולנים כמו גם לגבי אנשי מקצוע אחרים. לצערנו הרב ישנם אנשים אשר מפקיעים מחירים ולכן חשוב להיות זהירים ולהיעזר במחירון מנעולנים על מנת לדעת שלא מפקיעים לכם מחירים. אז איך ומתי מפקיעים מחירים, ממה צריך להיזהר והיכן תמצאו מחירון מנעולן.

מתי מפקיעים מחירים?

רוב המנעולנים המוסמכים הם אנשים ישרים הגובים מחירים הוגנים, אך גם אם אחד מאלף מפקיע מחירים אתם צריכים לוודא שלא נפלתם עליו. לצערנו הרב ישנם כאלו המנצלים את מצוקת הלקוח על מנת לגבות ממנו מחירים גבוהים. המקרה הקלאסי הוא המקרה שבו אתם חייבים פתרון דחוף ומהיר והשאלה היחידה שמעניינת אתכם היא ”תוך כמה זמן אתה יכול להגיע“. אם נתקעתם מחוץ לבית ב -2 בלילה, סביר להניח שלא תחפשו מחירון מנעולנים ולא תתחילו להשוות השוואת מחירים. ולצערנו הרב יש מי שינצל זאת לרעה.

שימו לב שבהקשר של מחירון מנעולן ישנו עוד עוקץ שצריך להיזהר ממנו. יתכן שגובים מכם מחיר הוגן, אך עבור עבודה שאתם לא ממש צריכים. למשל החלפת צילינדר היא פעולה שכיחה וגם די זולה, לעומתה החלפת המנעול היא פעולה קצת יותר יקרה. חשוב להיות זהירים שלא גובים מכם מחיר התואם למחירון מנעולנים, אך עבור שירות שאינכם צריכים.

מחירון מנעולן מקובל

אם אתם רוצים לדעת שלא עובדים עליכם חפשו אחר מחירון מנעולנים. אתרי אינטרנט שונים המדרגים בעלי מקצוע מציגים בין היתר מחירון מנעולן. מחירון מנעולנים הוא בעצם מחירון המציג את טווח המחירים המקובל עבור עבודות שונות אותם מבצעים מנעולנים. מחירון מנעולנים מתבסס על נתונים שנאספו על ידי מפעילי האתר ומשקף את רמת המחירים הנהוגה בשוק. חשוב שתהיו גם מודעים לכך שישנו מחירון מנעולן עבור שירותים הניתנים מעבר לשעות העבודה המקובלת. למשל פריצת דלת פלדלת באמצע הלילה תעלה יותר מאשר פריצת דלת המתבצעת במהלך היום. אבל כאשר צריך לפרוץ דלת אי אפשר לחכות…

אם אינכם רוצים שירמו אתכם, לא במחיר ולא בשום דבר אחר, פנו אך ורק ליוסי מנעולנים. יוסי הוא מנעולן מנוסה המעניק שירות מקצועי ועל כך יעידו רבים מלקוחותיו המרוצים אשר נעזרו בשירותיו.

מחירון מנעולן - כמה עולה לנו?

כאשר אנו מחפשים אנשי שירות לביצוע עבודות שונות בבית חשוב לנו לדעת שלא מרמים אותנו וגובים מאיתנו את המחיר המקובל. כאשר מחפשים מנעולן, בדיוק כמו כל איש מקצוע אחר, חשוב לעשות סקר ולדעת מה הם המחירים המקובלים בתחום. תוכלו בקלות למצוא באינטרנט מחירון מנעולן ולדעת מהי רמת המחירים לצורך ביצוע העבודות השונות.

על מנת להקל עליכם נציג עבורכם מחירון מנעולן עדכני ובוא תמצית טווחי המחירים לעבודות השכיחות ביותר בגינן אתם עשויים להזמין מנעולן.

פריצת דלת טרוקה תעלה לכם כ 180-300 ש“ח, אך כאשר מדובר בפריצה של דלת נעולה המחירים עשויים להיות יותר גבוהים והם נעים בטווח של 250-350 שקלים. המחירים של החלפת צילינדר תלויים מאוד בסוג הצילינדר; מחירון מנעולן להחלפת צילינדר משונן לדלת עץ הוא כ 200-300 ש“ח, אך כאשר מדובר בהחלפת צילינדר לדלת פלדלת המחירים קצת יותר גבוהים ועשויים להגיע ל 400 ש“ח. אם מדובר בדגם מתקדם ויש צורך בהחלפת צילינדר בעל כרטיס שכפול המחירים הם כ 500-1000 ש“ח.

רבים מתמודדים עם דלתות שזזו ממקומן, בדרך כלל בעקבות התרופפות הצירים. מחירון מנעולן עבור כיוון דלת למצב נעילה תקין הוא כ 250-350 שקלים. החלפת מנגנונים היא קצת יותר יקרה, החלפת מנגנון של דלת רב בריח היא כ 500-700 ש“ח ועבור דלת שריונית חוסם כ 650-900 ש“ח.

תעריפים מיוחדים

במקרים רבים אתם נזקקים לעזרת המנעולן בשעות לילה מאוחרות או בימי שבת וחג, כלומר מחוץ לשעות העבודה המקובלת במשק. אלו יכולים להיות מקרים בהולים בהם אינכם יכולים לפתוח את דלת הבית מסיבה כלשהי. במקרים כאלו תצטרכו לשלם מעט יותר, ישנן תעריף לילה במחירון מנעולן. אך גם תעריף זה הוא בגבולות הסביר וחשוב להיזהר משרלטנים אשר עשויים לנצל את מצוקתכם ולהפקיע מחירים בלילה - הדבר אינו מוצדק.

מחירון מנעולן ואיכות מנעולן

כאשר מחפשים מנעולן ורוצים לחסוך, חשוב לעשות זאת באחריות. אם מצאתם מישהו שגובה מחירים נמוכים ממחירון מנעולן המקובל בשוק, זוהי סיבה מחשידה ויתכן שאין מדובר במנעולן. מנעולן הוא מי שלמד את המקצוע והוסמך לעסוק בכל. לכן כאשר אתם מחפשים מנעולן חשוב לוודא שיש לו תעודה. כמו כן מומלץ לבחור במנעולן בעל ניסיון, אלו הם שני דברים הכרחיים לצורך ביצוע עבודה איכותית ומהירה.

אם אתם נזקקים לשירותיו של מנעולן אשר גובה מחירים סבירים על פי מחירון מנעולן המקובל בשוק, פנו ליוסי המנעולן. אצל יוסי תקבלו שירות מקצועי ומסור. כאן תקבלו פתרון לכל בעיה, בכל יום ובכל שעה. יוסי תמיד זמין ומגיע במהרה עם ניידת השירות על מנת לפתור לכם את הבעיה. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות למנעולי הבית והרכב.

חיפוש מנעולן לפי מחירון מנעולנים

כאשר אנו צריכים שירות של מנעולן, למשל פריצת כספת או החלפת צילינדר, אנו תמיד חוששים שמרמים אותנו וגובים מאיתנו מחירים מופקעים. אם יש לכם מנעולן ישר אז הוא יגבה מכם מחירים הוגנים, אך אינכם יודעים האם מדובר במנעולן ישר. לכן חשוב שיהיה לכם מושג כללי לגבי המחירים המקובלים בתחום המנעולנות. לשם כך עליכם לחפש מחירון מנעולן.

כאשר אתם יודעים מהם טווחי המחירים המקובלים אתם יכולים לדעת מי המנעולן אשר גובה מחירים מוגזמים, אך באותה המידה עליכם גם להיות זהירים מאלו אשר גובים מחירים זולים במיוחד כי גם זו נורת אזהרה! מחירים זולים במיוחד יכולים להיות אצל מי שאינו באמת מנעולן אלא רק מתעסק בתחזוקה חובבנית, או מחירים זולים בגלל שימוש בחלקי חילוף סינים מאיכות ירודה.

היכן נמצא מחירון מנעולן?

ישנם מקומות שונים בהם תוכלו למצוא מחירון מנעולן ולהתעדכן לגבי המחירים של העבודות השונות. להלן רשימה של מקומות בהם תוכלו למצוא מחירון מנעולן או לקבל מידע לגבי מחירים:

1. אתרי אינטרנט של מנעולנים - רבים מאתרי האינטרנט של מנעולנים, אך לא כולם, מציגים בפניכם מחירון מנעולן, גם האתר של יוסי מנעולים מציג מחירון מנעולן שכזה. תוכלו להיעזר באתרים אלו רק חשוב לבדוק שהמחירים הם עדכניים, אם האתר עודכן בפעם האחרונה לפני 5 שנים אז סביר להניח שהמחירים המוצגים בו כבר אינם רלוונטיים.

2. אתרי דירוג - ישנם אתרי אינטרנט המציעים דירוג של אנשי מקצוע ומידע בנושא. תוכלו לחפש באתרים אלו מחירון מנעולן ולדעת מהם המחירים של העבודות השונות. כמובן שגם שם תצטרכו לוודא שהמחירים עדכניים.

3. אגודת המנעולנים - אגודת המנעולנים מתעסקת בהבטחת האיכות וסטנדרטים גבוהים של שירות וזהו מקום טוב לברר בו את המחירים של העבודות השונות. יתכן שתמצאו מחירון מנעולנים באתר של האגודה, ואם לא תוכלו לפנות אליהם ישירות באמצעות מייל או שיחת טלפון ולקבל תשובה לכל שאלה.

4. סקר שוק - עוד צורה לבצע השוואות מחירים, ללא מחירון מנעולן, היא פשוט להתקשר ל 3-4 מנעולים שונים ולקבל מהם הצעת מחיר לגבי העבודה הנדרשת.

נקודות חשובות להשוואת מחירים

אם אתם עורכים השוואת מחירים בין הצעת המחיר שקיבלתם לבין מחירון מנעולן או הצעות מחיר שקיבלתם ממנעולנים אחרים, חשוב מאוד שתעשו את ההשוואה הנכונה. בואו ניקח לדוגמה את הנושא של החלפת צילינדר. לא במקרה בחרתי את הדוגמה הזו, זוהי עבודה שכיחה מאוד וגם קיימים אינספור דגמים של צילינדרים ברמות מחיר שונות. כאשר אתם עורכים השוואת מחירים של החלפת צילינדר עליכם לקחת בחשבון שהמחיר מתחלק לעבודה וחלקים - כלומר עלות העבודה של החלפת הצילינדר ועלות הצילינדר עצמו. מכיוון שישנם דגמים שונים יש לקחת בחשבון שישנם פערי מחירים בעלות הצילינדר. לכן כאשר אתם משווים בין החלפת צילינדר של מנעולן אחד לעומת מנעולן אחר, עליכם לוודא שגם מדובר באותו סוג של צילינדר. יתכן וזה שביקש מחיר גבוה יותר מציע לכם צילינדר מתקדם ואיכותי המספק הגנה טובה, ואילו השני מציע לכם צילינדר זול שקל לפרוץ ולא מחזיק מעמד לאורך זמן.

אני צריך שירות דחוף, אין לי זמן להשוואת מחירים ובדיקות

הרבה אנשים אומרים לי, יוסי מתי יש לי זמן לבדוק מחירון מנעולן ולעשות השוואת מחירים. אם אני צריך פורץ רכבים בעשר בלילה אני אקח את הראשון שיענה לי לטלפון… ובכן אם תיקחו את הראשון שיענה לכם לטלפון יתכנו בעיות שונות: יתכן שתשלמו מחיר מופקע, אך יתכן גם שתשלמו מחיר זול, אך האם תקבלו שירות איכותי? לא בטוח. לכן חשוב שבדקו מחירון מנעולן ותעשו השוואת מחירים ואת כל הבדיקות כבר עכשיו. כלומר אל תחכו למקרה החירום אלא היערכו מבעוד מועד עם מספר טלפון של מנעולן.

כמו כן, אם אתם רוצים איכות ושירות טוב, זכרו שלצד הבדיקות הקשורות למחיר מנעולו יש גם לוודא דברים אחרים:

- וודאו כי למנעולן יש אישור מטעם משטרת ישראל.
- וודאו כי יש לו תעודת מנעולן.
- וודאו כי יש לו ניסיון.

אם יש לכם עוד שאלות לגבי מחירון מנעולן והשירותים השונים אתם מוזמנים להתקשר ליוסי המנעולן. יוסי ישמח לעזור לכם ולסייע בכל עבודה. אצל יוסי תקבלו מחירים הוגנים ושירות מעולה.

לחץ לחיוג - 7 / 24

על מנעולן אמין ומחירון מנעולן

מחפשים מנעולן לבית או לרכב? מנעולן יכול לבצע עבורכם התקנות שונות ותיקונים וללא ספק זהו שירות מאוד מאוד חשוב. ישנם שיקולים שונים בעת בחירת מנעולן והמחיר הוא אחד מהם. אתם רוצים לדעת שאתם לא משלמים מחיר מופקע, אך אתם גם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות איכותי ומקצועי. מייד נדבר על הפרמטרים שיעזרו לכם לאמוד את רמת השירות, אך בואו נדבר קודם כל מחירון מנעולן מידרג ומחירון מנעולן דפי זהב.

כאשר אתם מחפשים מנעולן אתם צריכים לדעת מהם המחירים המקובלים עבור סוג כזה של עבודה. מחירון מנעולן מדרג, כמו גם מחירון מנעולן דפי זהב הם כלים אשר יכולים לעזור לכם לקבוע האם המחירים שהמנעולן דורש הם מחירים גבוהים מידי או מחירים נמוכים מידי.

אבל רגע… האם יש בעיה במחירים נמוכים מידי? מייד נגיע גם לזה. אבל קודם כל אני רוצה לדבר על מחירון מנעולן שהזכרתי. מה הם אותם המחירונים ומי עומד מאחוריהם?

מחירון מנעולן מידרג - אתר מדרג הוא אתר פרטי אשר מעניק דירוגים לאנשי מקצוע. האתר נועד לסייע לכם לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר ולהימנע מאנשי מקצוע לא אמינים ולא מקצועיים. האתר מבסס את דירוגיו על פי הגולשים עצמם אשר נעזרו בשירותים של אנשי המקצוע. לצד הדירוגים תוכלו למצוא מידע מקצועי נוסף וגם מחירון מנעולן מידרג שהוא ללא ספק אחד הדברים השימושיים ביותר. ודרך אגב לא רק מנעולנים תמצאו באתר זה.

מחירון מנעולן דפי זהב - פעם היינו משתמשים בדפי זהב לחפש אנשי מקצוע. אלו היו ספרים במשקל של קילו פחות או יותר ובהם יכולתם למצוא אינדקס של אנשי מקצוע ומספרי הטלפון. דפי זהב היו דבר הכרחי בכל בית ובכל עסק. היום יש לנו אינטרנט וכל המידע נמצא שם. לא רק שזה יותר נוח, אנחנו יכולים למצוא כאן גם הרבה יותר מידע ובין היתר נמצא כאן מחירון מנעולן.

טיפים לבחירת מנעולן

כאשר אתם מחפשים מנעולן, רגע אחד לפני שתתנו לו לתקן את דלת הפלדלת או לפרוץ את הרכב שלכם, חשוב שתוודאו שיש לו את היכולת לבצע עבודה זו בצורה איכותית, מקצועית ולשביעות רצונכם. אז בואו נשים רגע את מחירון מנעולן דפי זהב ומחירון מנעולן מידרג בצד ונדבר על מה חשוב לבדוק כאשר מחפשים מנעולן:

1. תעודת מנעולן - לפני שאתם בכלל מתעניינים במחירים, וודאו שיש לו תעודת מנעולן אשר מעידה כי הוסמך לעסוק במקצוע זה.

2. אישור מטעם משטרת ישראל - בתחום המנעולנות ישנם סיכונים רבים ולכן חשוב לבחור מנעולן שאין לו עבר פלילי. שימו לב שאין מדובר באישור לעסוק במנעולנות, לא קיים דבר כזה. בסך הכל מדובר בתעודת יושר.

3. ניסיון - די ברור שככל שהמנעולן עוסק יותר שנים במקצוע, כך הוא עושה עבודה יותר טובה. לפעמים עדיף לשלם קצת יותר אבל מנעולן מנוסה.

זוכרים שאמרתי לכם שגם מחירים נמוכים מידי הם בעיה, אז עכשיו הגיע הרגע להסביר את הנקודה הזו. מחיר גבוה הוא אינו ערובה לשירות טוב, אך מחיר נמוך מידי הוא דבר חשוד. מי שגובה מחיר נמוך בהשוואה למחירים הנמוכים הוא כנראה אינו מנעולן מקצועי שאפשר לסמוך עליו. מחירון מנעולן מידרג / מחירון מנעולן דפי זהב הם כלים אשר יעזרו לכם לראות מהם המחירים הסבירים.

כמו תמיד, אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן אמין אשר גובה מחירים זולים, אך לא מתפשר על האיכות - פנו ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר ובזמינות מלאה.