יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג - 050-5757-888

מחיר פתיחת דלת לפי מחירון

שירותי פתיחת דלתות מחיר מחירון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מחיר פתיחת דלת פתיחת דלת מחיר police-tag
050-5757-888

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

 • ביקור מנעולן - 150 - 250 ₪
 • פריצת דלת שנטרקה - 180 - 300 ₪
 • פריצת דלת פלדלת נעולה - 250 - 350 ₪
 • החלפת צילינדר לדלת פלדלת - 250 - 400 ₪
 • החלפת צילינדר משונן לדלת עץ - 200 - 300 ₪
 • החלפת צילינדר בעל כרטיס שכפול - 500 - 1000 ₪
 • החלפת מנגנון רב בריח - 500 - 700 ₪
 • התקנת מנעול כספת - 500 - 700 ₪
 • פריצת רכב - 200 - 350 ₪
 • כיוון דלת למצב נעילה תקין - 250 - 350 ₪
 • החלפת ידיות לדלת פלדלת - 250 - 300 ₪
 • פריצה והחלפת מנעול תיבת דואר - 180 - 250 ₪
 • החלפת מנגנון לדלת שריונית חוסם - 650 - 900 ₪
 • פריצת מנעול שרשרת לאופניים - 180 - 300 ₪
 • החלפת / התקנת עינית לדלת פלדה - 200 - 250 ₪
לחץ לחיוג - 7 / 24

עלויות מחירים פתיחת דלת

במצב רגיל, כאשר אתם מגיעים לביתכם אתם פשוט מכניסים את המפתחות לחור המנעול, מסובבים ופותחים את הדלת. אתם לא מייחסים לכך חשיבות רבה עד אשר מגיע היום שבו אינכם יכולים לפתוח את הדלת. וכאשר אינכם יכולים לפתוח את הדלת אתם זקוקים להזמין מנעולן (פורץ דלתות) אשר יאפשר לכם להיכנס לביתכם. הפעם נדבר על מחיר פתיחת דלת, אך לפני שנדבר על פתיחת דלת מחיר חשוב לציין שאתם צריכים שירות מלא - כלומר פריצה ותיקון. עבודתו של המנעולן אינה מסתכמת בפריצת הדלת, אלא בשירות מלא אשר כולל גם את התיקון של הבעיה. המטרה היא לאפשר לכם לחזור לשגרה של חיים תקינים עם דלת אשר מתפקדת ללא בעיה.

פתיחת דלת מחיר

מהם הגורמים אשר משפיעים על עלות פריצת דלת?

כאשר אתם מזמינים מנעולן לפתיחת דלת / פריצת דלת ישנם גורמים שונים המשפיעים על מחיר פתיחת דלת. חלקם תלויים בנסיבות המקרה וחלקם תלויים במנעולן שאליו פניתם. להלן כמה נקודות המשפיעות על המחיר:

סיבת התקלה - יכולות להיות סיבות שונות מדוע אינכם יכולים לפתוח את הדלת. למשל אחת הסיבות השכיחות היא צילינדר מקולקל. במקרה שכזה הפתרון הוא יחסית פשוט, זאת לעומת מצב שבו הסיבה שאינכם יכולים לפתוח את הדלת היא בעיה במנגנון. בעיה במנגנון נחשבת למורכבת יותר וזה בהחלט משפיע על פתיחת דלת מחיר. אך גם כאן הנושא מורכב; למשל אם יש צורך בהחלפת הצילינדר, העלות מושפעת גם מעלות העבודה וגם מעלות הצילינדר. יש צילינדר סיני זול, ויש צילינדר איכותי. אם אתם רוצים מוצר איכותי תצטרכו לשלם יותר. אלו הן רק שתי דוגמאות לתקלות אשר יכולות להתרחש בדלת, אך יתכנו גם בעיות אחרות.

שעות העבודה - פתיחת דלת מחיר בהחלט יכול להשתנות בהתאם ליום ולשעה שבו תפנו אל המנעולן. אם זה במהלך יום העבודה הרגיל תשלמו מחיר רגיל. אך במידה ומדובר בקריאת חירום באמצע הלילה או אולי ביום שבת, אתם תזדקקו לשלם מעט יותר על קריאת חירום. ברוב המקרים בהם אינכם יכולים לפתוח את הדלת אתם זקוקים לפתרון מיידי, ועליכם לקחת בחשבון שזה עלול להתרחש גם בלילה והדבר משפיע על מחיר פתיחת דלת.

המנעולן - מחיר פתיחת דלת עשוי להשתנות בין מנעולנים. מנעולן חסר ניסיון, או מי שלא הוסמך למנעולנות עשוי לגבות מחירים זולים במיוחד, אך בהתאם לכך העבודה שלו. מנעולן מנוסה ומקצועי עשוי לגבות מחירים גבוהים יותר. אין זה אומר שהכי יקר הוא הכי טוב. בדרך כלל מנעולנים מנוסים ואמינים גובים מחירים הוגנים לפי הרמה המקובלת בענף.

המרחק - מנעולן צריך לפצות את עצמו גם על המרחק והזמן שלוקח לו להגיע אליכם. אם אתם נמצאים במקום רחוק במיוחד וייקח למנעולן זמן להגיע אליכם, הדבר בהחלט יכול לבוא לידי ביטוי במחיר פתיחת דלת.

למי לפנות כאשר צריך לפרוץ?

ברור שפתיחת דלת מחיר היא נושא אשר מטריד אתכם. הרי אף אחד לא רוצה לשלם מחירים מופקעים, אך מצד שני אף אחד לא רוצה שירות בינוני ועבודה לא איכותית. לכן חשוב לזכור שיש לשקלל את איכות העבודה מול המחיר ולא לחפש את המחיר הזול ביותר. אם אתם חוששים שהמחיר גבוה מידי תוכלו לערוך השוואת מחירים או להיעזר במחירונים באינטרנט, כמו למשל מחירון מנעולן מדרג או מחירון מנעולן דפי זהב.

אם אתם זקוקים למנעולן לצורך פתיחת דלת, יוסי המנעולן ישמח לעמוד לשירותכם. יוסי הוא האיש שאתם מחפשים - מנעולן עתיר ניסיון אשר למד את המקצוע. מנעולן אשר מבצע עבודה איכותית, אך לא מפקיע מחירים.