יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מחליף מנעולים תוך 20 דקות

מחליף מנעול לדלת פלדלת, מחליף מנעול לדלת רב בריח

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מחליף מנעולים מחליף מנעול police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למחליף מנעולים?

ישנן שתי סיבות אשר בגינן נרצה להזמין מחליף מנעולים. סיבה אחת להחלפת מנעולים היא כאשר המנעול מתקלקל ואינו מבצע את עבודתו. במקרה כזה מזמינים מנעולן מחליף מנעולים אשר יוציא את המנעול הישן ויתקין לכם מנעול חדש. סיבה שנייה יכולה להיות כאשר מבינים שהמנעול שלכם אינו נותן מענה מספק לאיומים. הגנבים של היום משתמשים בשיטות פריצה מתוחכמות ומנעולים מלפני חמש או עשר שנים נפרצים בקלי קלות, לכן עליכם להזמין מחליף מנעולים על מנת לשדרג את המנעול שלכם וליהנות מתוספת ביטחון. כמובן שאם הזמנתם מחליף מנעולים בגלל תקלה טכנית, נצלו את ההזדמנות לבקש ממנו שיתקין לכם מנעולים מתקדמים יותר.

כמה מילים על המנעולים המתקדמים

המנעולים המתקדמים שמחליף מנעולים יכול להתקין לכם מגבירים את הביטחון שלכם מכיוון שהם כוללים 3 אלמנטים חדשים המסבכים לשודדים את החיים ולפעמים גם יוצרים הרתעה אפקטיבית וגורמים לשודדים לוותר מראש ולא לנסות לפרוץ את המנעול שלכם. האלמנטים החדשים שניתן למצוא במנעולים הם בקרת שכפול, מנגנון מגנטי נגד הקפצת פינים והגנה מפני קידוח.

הגנה מפני קידוח ומנגנון נגד הקפצת פינים כבר הופכים את שתי שיטות הפריצה הנפוצות ביותר לבלתי אפשרויות ומחייבים את השודדים להשתמש בשיטות אגרסיביות היוצרות רעש ומושכות תשומת לב, לא דבר שהם אוהבים לעשות. בקרת השכפול עונה על צורך קצת אחר, היא מונעת מאנשים שהפקדתם בידם מפתחות מסיבות שונות לבצע שכפול. שכפול אפשרי רק באמצעות כרטיס מגנטי שאתם מחזיקים בו. בקיצור בהחלט מומלץ להזמין מחליף מנעולים לצורך שדרוג המנעולים.

החלפת מנעולים לעומת החלפת צילינדר

אנשים רבים מתבלבלים בין החלפת מנעולים לבין החלפת צילינדרים ובמקרים רבים מזמינים מחליף מנעולים לפלדלת כאשר נדרשת רק החלפת צילינדר. בכל מקרה מחליף מנעולים הוא בעצם מנעולן שמעניק כל סוג של שירות, בין אם זו החלפת צילינדר, החלפת מנעולים או כל בעיה אחרת. אך חשוב שתדעו את ההבדל - צילינדר הוא רכיב מסוים בתור המנעול, זהו החלק שאליו מכניסים את המפתח. צילינדר עשוי להתקלקל אך המנעול עשוי להישאר תקין ואז מחליפים אך ורק את הצילינדר. ההבדל הוא שהחלפת צילינדר היא פעולה מהירה וזולה והחלפת מנעולים תעלה לכם יותר.

גם במקרה שבו מאבדים מפתחות אין צורך במחליף מנעולים, ניתן לפתור את הבעיה באמצעות החלפת הצילינדר בלבד. שימו לב שאם יש לכם מנעולים מתקדמים עם כרטיס מגנטי, גם במקרה שאבדו המפתחות אין צורך לבצע החלפת צילינדר, ניתן לשחזר את המפתח באמצעות מכונה מיוחדת שיש למחליף מנעולים (מנעולן) הקוראת את המידע בכרטיס ולפיו מעצבת את מפתח הגולם.

אם אתם נזקקים למחליף מנעולים לדלת רב בריח ו/או פלדלת התקשרו ליוסי מנעולים ותקבלו שירות מסור ומקצועי. יוסי פותר כל בעיה הקשורה למנעולים ודלתות ולא רק מחליף מנעולים. ניתן לקבל שירות 24 שעות ביממה והכל באחריות ומחירים ללא תחרות.

שירותיו של מחליף מנעולים

חזרתם הביתה וגיליתם שהדלת לא נפתחת? אם יש לכם בעיה בפתיחת הדלת, יתכן שאתם נזקקים לשירותיו של מחליף מנעולים (מנעולן). ישנן סיבות שונות אשר יכולות לפגוע ביכולת לפתיחת הדלת ולכן חייבים לזהות את מקור הבעיה. יתכן שמדובר בבעיה אשר מקורה בצילינדר ולא במנעול ואז אינכם צריכים מחליף מנעולים אלא רק החלפת צילינדר, פעולה זולה ומהירה יותר. בכל מקרה הדבר הנכון הוא להזמין מנעולן אשר בודק את הבעיה ומעניק את הטיפול הנכון של החלפת מנעול, צילינדר או תיקון של כל בעיה אחרת.

כמובן שישנם מקרים בהם החלפת המנעולים אינה קשורה לתקלה טכנית. למשל ישנם בתים בהם דלתות הפנים, כמו דלת חדר השירותים או דלת חדר השינה עושה שימוש במנעול מיושן עם מפתח והם מעדיפים לעבור למנעול מגנטי (מנעול תפוס/פנוי). מחליף מנעולים יבצע עבורכם החלפה של המנעול.

החלפת מנעול או החלפת צילינדר

אנשים רבים אינם מבינים את ההבדל בין הצילינדר לבין המנעול ואז הם פונים למחליף מנעולים בבקשה להחליף את המנעול. אך במקרים רבים מסתבר שמדובר בסך הכל בצילינדר, רכיב קטן ועדין אותו ניתן להחליף בקלות ומהירות. החלפת צילינדר היא פעולה זולה יותר וכדאי להיות זהירים מנוכלים אשר ימכרו לכם החלפת מנעול, בשעה שאתם נזקקים בסך הכל להחלפת צילינדר, על מנת לגבות מכם סכום גבוה יותר.

על מנת להימנע ממצבים לא נעימים אלו כדאי לכם לחפש אחר מחליף מנעולים ישר ואמין. הקפידו לוודא שיש לו תעודת מנעולן ואישור מטעם משטרת ישראל. כמו כן העדיפו מחליף מנעולים בעל ניסיון של שנים במקצוע.

יוסי מחליף מנעולים

אם אתם נזקקים למחליף מנעולים, פנו ליוסי המנעולן.

- יוסי הוא מנעולן מוסמך בעל תעודת מנעולן.

- ליוסי אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר).

- יוסי הוא מנעולן עתיר ניסיון, דבר המבטיח לכם עבודה איכותית ומהירה.

- אצל יוסי תוכלו לקבל שירות מחליף מנעולים 24 שעות ביממה.

- אצל יוסי שלום כל עבודה מתבצעת באחריות מלאה.

יוסי מעניק שירות מקצועי של החלפת מנעולים, לצד כל שירותי המנעולנות. יוסי מחליף מנעולים בתל אביב, רמלה, רעננה, ראשון לציון, באר יעקב, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא, רחובות, נס ציונה, בת ים, רמת אביב, כפר שמריהו, חולון, רמת גן וכל ישובי האזור.

אצל יוסי תוכלו לקבל שירות של החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות - פלדלת, רב בריח, פנדור, החלפת מנעולים לדלתות כניסה, מחליף מנעולים לדלתות פנים, החלפת מנעול לדלתות זכוכית, החלפת מנעול לדלתות אלומיניום ועוד. יוסי מחליף מנעולים מכל הסוגים - החלפת מנעול מגנטי, החלפת מנעול כספת (מנעול איטלקי), החלפת מנעול רתק, החלפת מנעול צילינדר, החלפת מנעול צירופים, החלפת מנעול ביומטרי, החלפת מנעול חכם, החלפת מנעול חבוי, החלפת מנעול לשונית ועוד.