יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן באזורי חן תל אביב

שירותי מנעולנות באזורי חן והסביבה תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן באזורי חן תל אביב מנעולן אזורי חן תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן באזורי חן תל אביב?

אצל מנעולן אזורי חן תל אביב תוכלו לקבל אינספור שירותי מנעולנות מקצועיים אשר פשוט יצילו אתכם במצבים מסוימים, או סתם יפתרו לכם בעיות במצבים אחרים. להלן דוגמאות לכמה מהשירותים השכיחים אשר תוכלו לקבל אצל מנעולן.

תיקון לשונית תקועה - הלשונית הקטנה של הדלת עשויה לעורר בעיות גדולות. היא יכולה להיתקע בפנים, היא יכולה להיתקע בחוץ, היא יכולה להיתקע שהדלת פתוחה, להיתקע כאשר הדלת סגורה… ואז אי אפשר לסגור… או שאי אפשר לפתוח…

פריצת דלת כניסה - מנעולן אזורי חן תל אביב עומד לרשותכם בכל פעם שאתם זקוקים לשירות של פריצת דלת כניסה בתל אביב. זה יכול להיות בגלל בעיה קטנה כמו לשונית תקועה, אבל סביר להניח שזו בעיה בצילינדר, במנגנון או שבכלל איבדתם מפתחות. בכל מקרה, ללא תלות בסיבה, מנעולן הוא זה אשר פותר את הבעיות של דלת שאינה נפתחת.

תיקון דלת מרפסת - במרפסות רבות אנו יכולים למצוא דלתות הזזה. אחת הבעיות השכיחות הן תקלות אשר משבשות את התנועה של דלת המרפסת. יש אנשים שמזניחים את הבעיה הזו ואפילו לא שמים לב לכמה הם סובלים כל יום מהמלחמה לפתוח את דלת המרפסת. במקרה שכזה פשוט מתקשרים למנעולן אזורי חן תל אביב והוא מתקן את דלת המרפסת. לאחר שיסיים את עבודתו תוכלו ליהנות מדלת אשר נפתחת בצורה חלקה.

תיקון תיבות דואר - מנעולן אזורי חן תל אביב מעניק שירותים רבים לוועדי בתים וחברות ניהול. אחד השירותים הוא תיקון תיבות דואר בבניינים משותפים. פעמים רבות תיבות הדואר נשחקות, מנעולים מתקלקלים, מפתחות הולכות לאיבוד, ואפילו מקרי ונדליזם… מנעולן הוא האיש שאליו יש להתקשר על מנת לתקן את תיבות הדואר ולהחליף את מה שצריך להחליף.

פריצת רכב בת“א - אם המפתחות ננעלו ברכב או שהלכו לאיבוד, מתקשרים למנעולן אזורי חן תל אביב ומקבלים שירותי פריצה מקצועיים. לא משנה איזה סוג של רכב, ואיזה סוג של מערכת נעילה; אם ידעתם למי לפנות ובחרתם במקצוען, הוא יכול לתקן.

התקנת מחזיר דלת - אם יש לכם עסק ישנו סיכוי גדול שאתם מכירים את הלקוחות אשר אף פעם לא סוגרים את הדלת של החנות, ואחר הלקוחות מתלוננים שלא מרגישים את המזגן ובסוף אתם משלמים ביוקר על החשמל… אתם לא יכולים לדמיין איזה שינוי מחזיר שמן לדלת יכול לעשות בעסק שלכם. הזמינו מנעולן אזורי חן תל אביב על מנת להתקין את מחזיר השמן ותראו איך הדלת נשארת סגורה, החנות ממוזגת וחשבון החשמל יורד. כמו שאומרים… זו השקעה משתלמת.

כאשר זקוקים למנעולן אזורי חן תל אביב, מומלץ לפנות ליוסי - מנעולן פורץ מנעולים בתל אביב מקצועי אשר מעניק את כל שירותי המנעולנות לתושבי האזור והעסקים באזור. למקרים דחופים ניתן לקבל שירות מנעולן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.