יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן אמין תוך 20 דקות

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים ממנעולן אמין

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן אמין מנעולן אמין 24/7 police-tag
050-5757-888

באילו מקרים נזדקק למנעולן אמין?

כאשר אתם נתקלים בבעיות במנעול או בדלת, אתם בעצם נזקקים לשירותיו של מנעולן. חשוב מאוד להיות זהירים ולא לקחת כל איש מקצוע, זה חייב להיות מנעולן אמין אשר עושה עבודה טובה.

מנעולן אמין במלוא מובן המילה

לאמינות ישנם היבטים רבים וחשוב להקפיד על כולם:

מחירים - מנעולן אמין הוא מנעולן אשר גובה מכם מחירים הוגנים כמקובל בשוק ולא מנסה להפקיע מחירים.

מהירות הגעה -מכירים את זה שאומרים לכם ”אני מגיע תוך חצי שעה“ ומייבשים אתכם 4 שעות? אני מקווה שאתם לא מכירים את המצב הזה אבל לצערנו זה באמת יכול לקרות. מנעולן אמין הוא מנעולן שקובע אתכם שעה ומגיע בזמן.

מנעולן שיודע מה הוא עושה - ישנם חובבנים שלא ממש יודעים מה הם עושים ובמקרים רבים רק גורמים נזקים מסוגים שונים. אתם צריכם מנעולן אמין שיודע מה הוא עושה מכיוון שהוא למד מנעולנות ויש לו תעודה המעידה על כך.

מנעולן אשר מטפל בבעיה האמיתית - מנעולן אמין הוא מנעולן שמבצע את העבודה הדרושה ולא מחפש לעשות דברים מיותרים רק בשביל למכור לכם שירותים ומוצרים שאתם בכלל לא נזקקים להם. אם אפשר לפתור את הבעיה בדלת רק באמצעות החלפת הצילינדר לא צריך לעשות דברים אחרים רק בשביל להרוויח כסף.

איך נמצא מנעולן אמין?

כאשר ישנם כל כך הרבה מנעולנים בשוק קשה לדעת מי הוא מנעולן אמין. סביר להניח שרוב המנעולנים בשוק הם בהחלט אנשי מקצוע אמינים אבל אתם באמת לא רוצים ליפול על הבודדים שמוציאים שם רע למקצוע. באמת קשה לדעת מי אמין או לא אמין ולכן כאשר אתם מחפשים מנעולן אמין כדאי לשים לב לכמה דברים חשובים. הדבר הראשון הוא תעודת ההסמכה; אם למנעולן אין תעודה שמעידה על כך שלמד וסיים לימודי מנעולנות בשום פנים לא מעסיקים אותו - זה כמו ללכת לרופא שלא למד רפואה! הדבר השני שצריך להקפיד הוא תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. בלי תעודה זו לא מעסיקים את המנעולן, תעודה זו מעידה כי הוא מנעולן אמין ללא עבר פלילי. אלו הם שני התנאים ההכרחיים שבלעדיהם לא מעסיקים את המנעולן. אם תרצו להחמיר יותר חפשו אחר מנעולן ותיק ובעל המלצות מלקוחות מרוצים.

למה צריך מנעולן אמין

אם אתם נזקקים להתקנת מנעול כספת עליון, החלפת צילינדר, פריצת רכב או כל שירות אחר בתחום המנעולנות, חשוב שתעבדו עם מנעולן אמין. מדובר בתחום מאוד רגיש ובו יש פוטנציאל לכל מיני סוגים של בעיות. לכן אנו תמיד מדגישים שחשוב לחפש אחר איש מקצוע בעל תעודת מנעולן, בעל ניסיון ובעל תעודת יושר. אבל מה כבר יכול לקרות אם לא ניזהר בבחירת מנעולן? הפעם נציג לכם כמה מהבעיות והסכנות.

הסכנות בבחירת מנעולן לא אמין

מנעולן המנצל לרעה את האמון שאתם נותנים בו - ישנן דרכם שונות בהן ניתן לנצל לרעה את האמון שאתם נותנים באדם ולכן חשוב מאוד לבחור במנעולן אמין. חס וחלילה אינכם רוצים להזמין מישהו לצורך החלפת צילינדר וכמה ימים אחר כך לגלות שהבית שלכם נפרץ בצורה מסתורית, כאילו לגנבים היה העתק של המפתח. צריך להיזהר מנוכלים העובדים בשיתוף פעולה עם עברייני הרכוש ולהתעקש על הצגת תעודת יושר המעידה כי מדובר במנעולן אמין.

חוסר דיסקרטיות - שירות דיסקרטי הוא דבר חשוב מאוד במקרים מסוימים, כמו למשל במקרים בהם יש לכם כספת בבית. כאשר ישנה כספות בבית לא תרצו שאף אחד ידע היכן היא נמצאת ומה יש בה. למעשה בכלל לא תרצו שאף אחד ידע על קיומה של הכספת בבית. אך כאשר ישנה תקלה בכספת, אין לכם ברירה; אתם נזקקים לפורץ כספות ובמהלך עבודתו הוא נחשף להיחשף למידע הזה. לכן חשוב להקפיד לבחור מנעולן אמין.

זה שבא לתקן והשאיר אתכם עם יותר נזק - כל עבודת מנעולנות היא עבודה אשר צריכה להתבצע בהקפדה גבוהה ובזהירות יתרה. כל בורג צריף להיות מחוזק; כל קידוח וחיתוך צריך להיות מדויק וסימטרי. אם נפלתם על מנעולן בעל שתי ידיים שמאליות או מנעולן שפשוט לא אכפת לו מכלום אתם עלולים להיתקל בהרבה מאוד נזקים כתוצאה מעבודתו. חשוב לבחור במנעולן אמין שלמד את התחום, אשר יודע מה הוא עושה ועובד בזהירות ותוך הקפדה על הסטנדרטים המקצועיים.

זמן ממושך - ישנם כאלו אשר נותנים לכם לחכות זמן ממושך עד שהם מגיעים וישנם כאלו אשר לוקח להם שעות לפתור את הבעיה. אתם חייבים מנעולן אמין שקובע אתכם שעה ובאמת עומד בלוח הזמנים או לפחות מודיע לכם אם יש איזה עיקוב בלתי צפוי. אם הוא אומר לכם תוך עשרים דקות אני מגיע אתם מצפים שזה באמת יקרה ולא לגלות שהוא עדיין בביתו וכבר עברה שעה. מגיע לכם מנעולן מנוסה אשר יודע לזהות את הבעיות במהירות ולהעניק להן את הפתרון המתבקש, ולא חסר ניסיון שעובד בשיטת הניסוי וטעייה עד שהוא מוצא מה הבעיה. אם אתם זקוקים לפריצת דלת כניסה ב12 בלילה, כל דקה תראה לכם כמו נצח ולכן אתם צריכים מנעולן אמין ומנוסה בשביל לבצע את העבודה.

עבודה בלי אחריות - מנעולן אמין חייב לתת לכם אחריות על העבודה שהוא מבצע. אתם לא רוצים שמישהו יבצע לכם איזה תיקון בדלת ושעתיים אחרי שהוא עזב הבעיה תופיע מחדש.

מחירים מוגזמים - ישנם כאלו המנצלים מצבים מסוימים ומנסים לגבות מכם מחירים מוגזמים ומופקעים. היו זהירים! מנעולן אמין גובה את המחירים המקובלים בענף ואינו מנסה לנצל את מצוקתכם על מנת להפקיע מחירים.