יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בארלוזורוב רמת גן

שירותי מנעולנות ברחוב ארלוזורוב תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בארלוזורוב רמת גן מנעולן ארלוזורוב רמת גן police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ברמת גן ארלוזורוב?

בעלי העסקים והדיירים ברחוב ארלוזורוב יכולים ליהנות ממגוון השירותים של מנעולן ארלוזרוב רמת גן. אם פניתם ליוסי המנעולן תוכלו ליהנות ממגוון שירותים הכוללים:

התקנת מחזיר דלת - מנעולן ארלוזורוב רמת גן יכול להתקין עבורכם מחזיר דלת אשר ישמור על דלת העסק שלכם תמיד סגורה. זה יעניק לכם פתרון לכל הלקוחות שנולדו באוטובוס. ישנם סוגים שונים של מחזירי דלת העובדים על בוכנה הידראולית (מכונים גם מחזיר שמן לדלת), אשר מאפשרים לכם ליהנות מפתרון פרקטי וגם אסתטי. התקנה מקצועית לוקחת בחשבון גם את גודל הדלת ומשקלה.

התקנת עינית לדלת - דואגים לביטחונם של הוריכם המבוגרים, הזמינו מנעולן לצורך התקנת עינית לדלת. אין צורך להשקיע בציוד יקר, פשוט להתקין עינית פשוטה וכך ניתן לראות מי עומד מאחורי הדלת בטרם פותחים. מנעולן ארלוזורוב רמת גן יבצע עבורכם התקנה מהירה ואסתטית של עינית לדלת.

פריצת רכבים - לא נעים אם המפתח ננעל בתוך הרכב או שאיבדתם את המפתח. בכל סוג של תקלה אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. שלחו לו את המיקום והוא יגיע במהירות עם ניידת השירות ויבצע פריצה בשיטה המתאימה לסוג הרכב, וללא גרימת נזקים. פורץ מקצועי יודע לפרוץ את כל סוגי הרכבים. אצל יוסי המנעולן תוכלו לקבל שירותי פריצה 24 שעות ביממה.

פריצת כספות - עסקים וגם אנשים פרטיים משתמשים בכספת על מנת לשמור מזומנים וחפצי ערך אחרים. כספת היא לא דבר פשוט לפתיחה ובמקרים רבים יש לה מנגנון הגנה כפול המשלב מפתח וקוד סודי. אבל מה עושים כאשר שוכחים את הקוד או מאבדים את המפתח? במקרה שכזה פונים למנעולן ארלוזורוב רמת גן אשר יבצע עבורכם פריצת כספת מקצועית. חשוב להדגיש כי אין מדובר בניסור הכספת, אלא פתרון עדין המשלב גם תיקון של הבעיה. כאשר המנעולן יסיים תוכלו להמשיך להשתמש בכספת. חשוב גם שזה יהיה מנעולן דיסקרטי.

החלפת צילינדר - ישנם מקרים בהם החלפת צילינדר מתבצעת בעקבות תקלה, בדרך כלל לאחר פריצת דלת. אך ישנם גם מקרים בהם אנשים רוצים לבצע החלפת צילינדר כאשר הם נכנסים לדירה שכורה ברמת גן. במקרים אלו ישנו חשש כי אדם זר שהתגורר בעבר בדירה, עדיין מחזיק במפתחות ויכול לפרוץ פנימה. פנו למנעולן ארלוזורוב רמת גן ותקבלו פתרון מהיר.

תיקון לשונית תקועה - הלשונית הקטנה של המנעול עלולה לעורר בעיות רבות עם היא נתקעת. היא יכולה להיתקע בצורה אשר לא תאפשר לכם לסגור את הדלת או בצורה שלא תאפשר לכם לפתוח את הדלת. במקרה שכזה טלפון אחד למנעולן והוא מגיע לפתור את הבעיה.

אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן ארלוזורוב רמת גן אתם מוזמנים לבחור ביוסי המנעולן. רבים מתושבי האזור ובעלי העסקים כבר נהנים משירותיו המקצועיים במשך שנים. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה ותמיד יש לכם אל מי לפנות.