יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג - 050-5757-888

מנעולן באבן גבירול תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן באבן גבירול מנעולן באבן גבירול תל אביב police-tag
שירות ייעוץ חינם

מתי תצטרכו מנעולן באבן גבירול?

מנעולן הוא איש מקצוע חשוב מאוד וישנם תרחישים שונים מתי אתם נזקקים לשירותיו בבהילות:

תרחיש איבוד המפתח – חזרתם מארוחת חג אצל הדודה או הסבתא ואתם מתים להגיע הביתה ולנוח קצת. אבל ברגע שהגעתם הביתה גיליתם שהמפתחות פשוט נפלו מצרור המפתחות ואין לכם איך להיכנס הביתה. כל מנעולן באבן גבירול יכול לספר לכם שתרחישי איבוד מפתח הם דבר נפוץ מאוד.

תרחיש הבלאי – מנעולים עלולים לסבול מתקלות טכניות הנובעות מבלאי טבעי. לאנשים רבים יש נטייה להזניח את המנעולים... הם חוזרים הביתה ורואים שהמפתח לא פותח בקלות את הדלת; צריך להתאמץ ולשחק בו אחורה וקדימה עד שהדלת נפתחת. משהו לא בסדר במנעול שלכם ובכל רגע הוא עלול להיתקע ללא יכולת לפתוח אותו. אל תחכו לרגע הזה, הזמינו מנעולן באבן גבירול באופן מיידי עם גילוי הבעיה.

תרחיש הדירה השכורה - בעיה שמטרידה רבים המתגוררים בדירות שכורות היא הדאגה מכך שאולי ישנם דיירים קודמים המחזיקים במפתחות הדירה. אינכם מכירים את הדיריים הקודמים והדבר יוצר תחושת אי נוחות. במקרים כאלו הזמינו מנעולן באבן גבירול להחלפת צילינדר. כאשר מחליפים את הצילינדר לא ניתן לעשות יותר שימוש במפתחות הישנים.

תרחיש הדלת הנטרקת – דלתות רבות אינן ניתנות לפתיחה מבחוץ כאשר הן נטרקות. אפילו שהן לא נעולות לשונית הדלת אינה מאפשרת לפתוח את הדלת. מנעולן באבן גבירול נתקל במקרים רבים בהם אנשים יצאו לרגע והדלת נטרקה.

תרחיש נעילת הרכב עם המפתחות בפנים – למרות כל מיני מנגנוני הגנה, עדיין ישנם מקרים בהם אנשים נועלים את רכבם עם המפתחות בפנים. ואם לא זה אז ישנן תקלות אחרות במנגנוני הנעילה, תקלות המשאירות אתכם בלי יכולת להיכנס לרכב. מנעולן באבן גבירול יודע לתת פתרון לכל בעיה בתחום המפתחות ומנעולי הרכב.

איפה המפתחות של הכספת – גם כספות הן סיבה לקרוא למנעולן באבן גבירול. איבודי מפתחות, קודים ששכחתם ועוד בעיות יכולות להשאיר אתכם עם כספת וחפצי ערך בתוכה אבל בלי יכולת לפתוח אותה. מנעולן מקצועי יודע לתת פתרון גם לבעיות אלו.

יוסי מנעולים נותן לכם שירות מקצועי ומסור מכל הלב. בכל בעיה, בבית, במשרד או ברכב ליוסי תמיד יש פתרון.
במידה ואתם זקוקים למנעולן באיזור אחר בתל אביב כנסו ללינק - מנעולן בתל אביב