יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן באורנית

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים באורנית

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן באורנית מנעולן אורנית police-tag
050-5757-888

מי צריך מנעולן באורנית?

אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן באורנית, פנו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות ברמה אחרת. יוסי מעניק את השירותים מתוך אכפתיות והבנה של צורכי הלקוח ובמקרים מסוימים מצוקתו של הלקוח. הגישה החיובית של יוסי היא לפעמים בדיוק מה שאתם זקוקים לו כאשר אתם תקועים מחוץ לבית ונכנסים לפניקה.

בזכות ההבנה של מצוקתכם יוסי מגיע במהירות עם ניידת השירות שלו. בניידת השירות יש את כל כלי העבודה המקצועיים שלהם זקוק מנעולן באורנית על מנת לתת לכם שירות טוב. חשוב להדגיש שגם אם מדובר במקרה חירום באמצע הלילה יוסי תמיד זמין ותמיד מגיע במהירות.

עוד סיבה טובה מדוע לפנות ליוסי כאשר צריך מנעולן באורנית היא הניסיון הרב שלו. במהלך שנות עבודתו הרבות הוא כבר עבד עם כל סוגי הדלתות והמנעולים וראה את כל סוגי הבעיות. ניתן להגיד שהוא יכול להעניק לכם שירותים בעיניים עצומות. כאשר תיתקעו עם רכב נעול ותהיו עצבניים וחסרי סבלנות תבינו מדוע חשוב מנעולן באורנית בעל ניסיון - הוא פשוט מבצע את העבודה מהר יותר. מהירות היא דבר חשוב אבל אסור להתפשר על האיכות של העבודה. הניסיון הרב הוא גם מה שמביא לכם עבודה באיכות גבוהה.

מנעולן באורנית - רשימת השירותים

אצל מנעולן באורנית תוכלו לקבל שירותים רבים:

פריצת כספות - קיבלתם בירושה תכולה של בית ויש בה כספת שאינכם יכולים לפתוח? התקשרו ליוסי המנעולן והוא יבצע עבורכם פריצה של כספות. יוסי לא מנסר את הכספת אלא פורץ אותה בשיטות מקצועיות. בסיום העבודה לא רק שתהיה לכם גישה לתכולת הכספת אלא גם תוכלו להמשיך להשתמש בה. חשוב ציין שמנעולן באורנית חייב להיות מקצועי ולשמור על הדיסקרטיות שלכם בכל הנוגע לתכולת הכספת.

פריצת מנעולי אופניים - על מנת להתמודד עם גניבות האופניים אנו נוהגים להשתמש במנעולי אופניים על מנת לאבטח אותם. במידה ומאבדים את המפתחות או שהמנעול פשוט מתקלקל יש להזמין מנעולן באורנית על מנת לבצע פריצת אופניים.

קיצור דלתות - רוצים להתקין פרקט ולחדש את מראה הבית? במקרים רבים על מנת לחסוך בעלויות פשוט מתקינים את הפרקט על הרצפה הקיימת. אך ישנה בעיה אשר עלולה להתעורר, הפרקט עשוי להפריע לדלת ולכן יש צורך בקיצור הדלת. מנעולן באורנית מפרק את הדלת ממקומה, מקצר אותה ולאחר מכן מחזיר אותה למקומה.

התקנת מחזיר שמן לדלת - יש לכם עסק בו לקוחות נכנסים ויוצאים. אבל חשוב לכם שהדלת תישאר סגורה בגלל המזגן. נמאס לכם כל רגע לסגור אותה בעצמכם ואתם רוצים מחזיר שמן לדלת אשר יעשה זאת בצורה אוטומטית. מנעולן באורנית יתקין עבורכם מחזיר שמן לדלת.

שדרוג הביטחון - רוצים לשדרג את הביטחון שלכם ולהתקין מערכות אשר יספקו לכם הגנה והרתעה כנגד פורצים? מנעולן באורנית יכול לבצע עבורכם התקנה של מנעול כספת עליון וצילינדר נגד פריצה. אלו הם שני אמצעים מומלצים מאוד אשר מספקים לכם הגנה רבה.