יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן באזור תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן באזור פורץ מנעולים באזור police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן באזור?

פורץ מנעולים באזור – איבדתם את מפתחות הבית? נתקע הצילינדר? מנעולן באזור תמיד מגיע ונותן פתרון לבעיה על מנת שהחיים שלכם יחזרו במהרה לשגרה. זה ממש לא נעים להיתקע מחוץ לבית ועוד יותר כאשר זה קורה בשעות הלילה המאוחרת. מנעולן אמין ומקצועי תמיד זמין ותמיד נכון לתת שירות ללקוחותיו.

פורץ רכבים באזור – יש בעיה במערכת הנעילה של הרכב? אולי תא המטען לא נפתח או שאיבדתם את מפתחות הרכב? כאן דרוש לכם מנעולן סופר מקצועי אשר מכיר את מערכות הנעילה של הרכבים, יכול להשיג חלפים ויודע בדיוק כיצד לפרוץ, לתקן ולהחליף מבלי לגרום נזק. שימו לב כי מנעולי רכבים עושים שימוש במערכות אלקטרוניות עדינות ויש צורך באיש מקצוע מוסמך אשר יודע מה הוא עושה.

החלפת צילינדרים – שירות מקובל מאוד של פורץ מנעולים באזור הוא החלפת צילינדרים. אם זו דירה שכורה או שאיבדתם את מפתחות הבית, הזמינו פורץ דלתות באזור על מנת שיבצע עבורכם החלפת צילינדרים.

פתיחת דלת טרוקה – בעיה מביכה אבל זה קורה הרבה, הדלת נטרקת ואתם בלי מפתח. אל דאגה מנעולן באזור מגיע גם לחלץ אתכם בבעיות שכאלו.

כספות – הכספת לא נפתחת או ששכחתם את הקוד הסודי, אתם כבר יודעים למי להתקשר... מנעולן באזור המתמחה גם בנישת הכספות.

מדוע כדאי לעבוד עם יוסי מנעולים?

כאשר מחפשים פורץ מנעולים באזור חשוב לעבוד עם מנעולן אמין וישר. יתכן שאתם צריכים שירותים של פורץ דלתות באזור או שירות של פורץ רכבים באזור. לא ממש משנה אם מדובר בבית, במשרד או ברכב, אתם תמיד חייבים לעבוד עם מנעולן ישר ואמין ובעל אישור ממשטרת ישראל. המנעולן מקבל גישה לקודש הקודשים שלכם, למנעולי הבית והרכב גם כן וחלילה אינכם רוצים שהוא יעשה בהם שימוש לרעה. יוסי מנעולים הוא מנעולן מוכר וידוע ובעל אישור ממשטרת ישראל.

הנקודה השנייה שגם היא מאוד חשובה היא הצורך לעבוד עם איש מקצוע מוסמך. לא כל אדם יכול להיות מנעולן באזור, חייבים לעבוד עם מי שלמד מנעולנות והוסמך לנושא. פורץ דלתות באזור, או פורץ מנעולים באזור, הוא לא סתם אדם אשר שובר בכוח את המנעול או הדלת. יש צורך במנעולן מקצועי המכיר את המנעולים לפרטי פרטיים ויודע כיצד "לעקוף" כל בעיה על מנת לתת פתרון מהיר ונקי, כלומר בלי לגרום נזק היקפי.

מנעולן באזור - רשימת השירותים

תושבי אזור והאזורים הסמוכים הנזקקים לשירותי מנעולנות יכולים לסמוך על יוסי, מנעולן מוסמך ועתיר ניסיון. אצל יוסי תקבלו את מיטב שירותי המנעולנות במחירים הטובים ביותר, שירותים הכוללים:

תיקוני דלתות - מנעולן באזור מתקן את כל סוגי הדלתות וכל סוגי הדלתות. אלו עשויות להיות דלתות חוץ, דלתות פנים, דלתות זכוכית, דלתות אלומיניום, תיקון דלתות מעוצבות, תיקון דלת פלדלת באזור ועוד. אם זו בעיה בצירים, בעיה בידיות, בעיה במנגנון או כל דבר אחר יוסי יתקן במקצועיות ובאחריות.

מנעולן באזור לקיצור דלתות פנים - הזמנתם פרקט מעוצב לבית? כאשר הפרקט מותקן על הריצוף הקיים הוא מפריע לדלתות הפנים המותקנות בבית. עליכם להזמין מנעולן מקצועי על מנת לבצע קיצור דלתות פנים וקיצור דלת ממ“ד. יש לבצע עבודה מדויקת ומופקדת אשר לא תגרום שום נזק לדלתות. זוהי עבודה אך ורק למנעולן מקצועי כמו יוסי שלום.

פורץ דלתות באזור - זה לא משנה אם איבדתם את המפתחות או שהתקלקל המנגנון, העובדה היא שאתם עומדים מול דלת הכניסה של הבית באמצע הלילה ואין לכם איך להיכנס. התקשרו למנעולן באזור אשר מגיע מהר ומעניק לכם שירות של פריצת דלתות באזור 24 שעות ביממה. יוסי המנעולן יבצע פריצה והחלפת צילינדר תוך זמן קצר.

פריצת דלתות פנים - אם אחת מדלתות הפנים בבית אינה נפתחת, התקשרו למנעולן באזור והוא יבצע עבורכם פריצה ותיקון של הבעיה.

התקנת מנעול מגנטי (התקנת מנעול תפוס-פנוי) - מפתחות אפס (מפתח סבא) כבר מזמן יצאו מהאופנה והאמת זה די מפליא שעדיין ניתן לרכוש אותם, קרוב היום ונמצא אותם רק בשוק הפשפשים. אם נמאס לכם מהמפתחות ואתם רוצים פתרון יותר נוח, הזמינו מנעולן באזור לצורך התקנת מנעול תפוס פנוי. מנעול זה ננעל בלחיצת כפתור והוא הפתרון המושלם לחדרי שירותים וחדרי שינה כאשר רוצים פרטיות.

התקנת דלתות ידיות בהלה לעסק - עסקים גדולים, מקומות ציבוריים, נזקקים על פי תקנות הביטחון להתקין דלתות בהלה. מנעולן באזור יתקין עבורכם ידיות בהלה בעסק על פי התקנים. זכרו שזהו תנאי לצורך קבלת טופס 4.

שכפול מפתחות - איבדתם את צרור המפתחות, אם יש לכם מזל יש לכם מפתחות ספייר אבל אל תישארו אך ורק עם מפתח אחד. ביום שתאבדו את הצרור אתם תהיו בצרות צרורות ותצטרכו להחליף צילינדרים בבית, ברכב ובכל מקום. הזמינו מנעולן באזור לצורך שכפול מפתחות.

התקנת אמצעי מיגון נגד פריצה - אם אתם מעוניינים בהתקנת מנעול כספת עליון או החלפת הצילינדר הקיים והתקנה של צילינדר נגד פריצה במקומו, פנו ליוסי מנעולן באזור. יוסי יתקין עבורכם את אמצעי המיגון אשר ירתיעו את הגנבים.

חילוץ מפתח שבור - סובבתם את המפתח והוא נשבר בתוך חור המנעול? לא נעים אבל גם לא נורא, התקשרו למנעולן באזור ויוסי יגיע במהירות ויבצע עבורכם חילוץ מפתח שבור.

תגיות חיפוש: מנעולים באזור | תיקון דלת אזור | מתקן דלתות באזור | פריצת כספות אזור | פורץ דלתות אזור | פתיחת דלתות אזור | מנעולנים באזור | פורץ דלתות באזור | מנעולן 24 שעות באזור | פורץ באזור | פריצת מנעולים באזור | פורץ מנעולים באזור | פורץ רכבים באזור | פריצת מכוניות באזור | החלפת מנעולים באזור | החלפת צילינדר באזור | פריצת כספות באזור.