יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן באלעד תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן באלעד פורץ מנעולים באלעד police-tag
050-5757-888

מנעולן בעיר אלעד

יצאתם לרגע להביא את עיתון הבוקר והדלת נטרקה עם המפתחות בפנים? מישהו ניסה לפרוץ לכם לרכב והרס את המנעול ועכשיו לא ניתן לפתוח? צריכים קיצור דלת פלדלת? בכל בעיה שיש לכם הקשורה לדלתות ומנעולים, יוסי מנעולים הוא האיש שלכם. אם אתם צריכים מנעולן באלעד התקשרו מייד ליוסי מנעולים והוא יפתור לכם כל בעיה.

מנעולן אלעד – היתרונות של יוסי מנעולים

מנעולן מוסמך – פורץ מנעולים באלעד הוא אך ורק מי שעבר קורס מנעולנות וקיבל תעודה. יוסי מנעולים הוא מנעולן מוסמך אשר מכיר את כל סוגי המנעולים ושיטות הפריצה. הוא הוסמך לתקן כל בעיה במקצועיות ויעילות.

ניסיון – יוסי הוא מנעולן בעל ניסיון רב אשר פרץ ותיקן דלתות ומנעולים לאלפי לקוחות מרוצים. הניסיון הרב הוא מה שמבטיח איכות גבוהה של העבודה והיכרות עם כל סוגי המנעולים, הדלתות וכל סוג של בעיה. כל בעיה שיש לכם, זה משהו שיוסי כבר מכיר. אם צריך פורץ מנעולים אלעד התקשרו ליוסי!

אישור ממשטרת ישראל – אם אתם צריכים פורץ מנעולים באלעד חשוב לעבוד אך ורק עם מנעולן בעל אישור ממשטרת ישראל. אתם לא רוצים להזמין שירות ולגלות שעל הדרך מי שבא אליכם הביתה עשה העתק של המפתח עבור הגנבים. אישור ממשטרת ישראל, כמו זה שיש ליוסי מעניק לכם שקט נפשי.

עבודה מסביב לשעון – אחד הדברים החשובים ביותר כאשר מחפשים מנעולן באלעד הוא הזמינות. הרי ברור לכולם שלא ניתן לצפות מתי תתרחש תקלה בדלת שלא תאפשר לכם להיכנס הביתה, או תקלה דומה ברכב. מסיבה זו יוסי מנעולים מעניק שירות מסביב לשעון ועונה לקריאות חירום 24 שעות ביממה.

מחירים הוגנים – כאשר מחפשים מנעולן אלעד בוודאי לא רוצים מישהו שמפקיע מחירים ומנצל את מצוקתכם. כן, נכון שישנו תעריף מיוחד לקריאות חירום מעבר לשעות העבודה המקובלות, אך יוסי לא מפקיע מחירים וגובה את מה שמקובל בתחום.

שירות אדיב ומקצועי – אם מחפשים מנעולן בעיר אלעד גם לשירות אדיב ומקצועי יש משמעות. יוסי מבין את מצוקתכם ועושה הכל על מנת להגיע בהקדם האפשרי ולתת מענה מתאים לבעיה שנתקלתם בה.

מנעולן באלעד – רשימת השירותים

פריצת כספות – ישנם אנשים המחזיקים כסף וחפצי ערך בכספת בבית או במשרד. הכספת מספקת תוספת ביטחון מכיוון שלא פשוט לפרוץ אותה ולא קל להזיז אותה ממקומה. כספות בדרך כלל עובדות עם שילוב של מפתחות וקוד סודי, אך לעתים בעיקר אצל מי שלא משתמש לעתים קרובות שוכחים את הקוד הסודי או שמאבדים את המפתח. כמו כן יתכנו תקלות טכניות המפריעות לפתיחת הכספת. פורץ מנעולים אלעד יכול לפתור לכם את הבעיה.

החלפת צילינדר – איבדתם את המפתח או שאולי אתם גרים בדירה שכורה וחוששים שלרבים יש העתק של המפתח. הפתרון פשוט מתקשרים ליוסי מזמינים החלפת צילינדר.

שדרוג מנעולים – רוצים תוספת ביטחון לבית? מנעולן אלעד יכול להחליף לכם את המנעול המיושן ולהתקין מנעול חדיש, חזק ובטוח יותר.

פריצה לרכבים – תקלה בנעילת הרכב, איבוד של מפתחות או נעילתם בתוך הרכב. עבורכם זה קריטי, עבור פורץ מנעולים באלעד אשר יודע מה הוא עושה זוהי עבודה יום יומית.


מנעולן באלעד - מתי נזדקק לו?

תושבי אלעד עשויים להזדקק ביום מן הימים לשירותיו של מנעולן באלעד. זה יכול להיות מסיבות שונות וגם עבור הבית וגם עבור הרכב. למשל לפעמים מתרחשות תקלות ואז אנו מאבדים את צרור המפתחות ונזקקים לשירותים שונים אשר יכולים להיות שכפול מפתחות, שחזור מפתחות או החלפת צילינדר. כמובן שבמקרים אלו אתם גם עשויים להזדקק לפורץ מנעולן באלעד על מנת שיאפשר לכם קודם כל להיכנס אל ביתכם או אל רכבכם.

בעיות כפי שהזכרנו בדרך כלל דורשות מענה מיידי ולא משנה מה השעה או באיזה יום מדובר. אך מנעולן באלעד הוא לא רק פורץ דלתות, הוא יכול גם להעניק לכם שירותים בשגרה אשר אינם מוגדרים כדחופים. למשל לפעמים תרצו להחליף ידיות, עינית לדלת ושאר פרזולים בדלת.

למי פונים כאשר נזקקים לפורץ מנעולן באלעד?

כאשר אתם נזקקים למנעולן באלעד כדאי לכם לפנות ישר ליוסי המנעולן ולא להיקלע להרפתקאות. יוסי הוא מנעולן מוסמך שלמד את המקצוע ויש לו ניסיון רב. הוא גובה מחירים הוגנים ומעניק לכם שירות אדיב ומקצועי. כמו כן יש לו אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר) וזהו דבר חשוב ביותר.

הזכרנו קודם כמה דוגמאות לעבודות אותן יש לבצע בבהילות ללא תלות ביום ובשעה. מסיבה זו חשוב לחפש אחר פורץ מנעולים שהוא למעשה מנעולן באלעד אשר עובד מסביב לשעון וזהו בדיוק יוסי. זוהי הזדמנות להזכיר נקודה חשובה - במידה ומתרחשת תקלה שכזו בשעת לילה מאוחרת, סביר להניח שתיקלעו לסטרס, עצבים וחוסר סבלנות ולא תחפשו אחר מנעולן באלעד בשיקול דעת נכון. מסיבה זו כדאי לכם כבר עכשיו לשמור את מספר הטלפון של יוסי המנעולן בטלפון הנייד שלכם. כך תהיו בטוחים שבמידה ויתרחש משהו יהיה לכם מנעולן באלעד שאפשר לסמוך עליו ולא תצטרכו להתחיל לחפש.

כיצד מנעולן באלעד יכול לעזור לכם?

מנעולן באלעד יכול לעזור לכם בדרכים רבות, למשל:

- כאשר אבדו המפתחות של הבית, במצבים אלו יתכנו פתרונות שונים בהתאם לנסיבות. יתכן שהוא רק יבצע עבורכם שכפול של מפתחות, אך בדרך כלל סביר להניח שתעדיפו להחליף צילינדר מחשש שמישהו ימצא את המפתחות ויעקוב עבורכם.

- לפעמים יש צורך בהחלפת צילינדר שלא בעקבות שכפול מפתחות. צילינדרים עשויים להתקלקל או להינזק בניסיונות פריצה של גנבים. לפעמים מחליפים צילינדר בשביל לשדרג לצילינדר מתקדם יותר ולפעמים זה בעת מגורים בדירה שכורה.

- מנעולן באלעד יכול לבצע עבורכם תיקון דלתות. למשל דלתות כבדות יכולות לסבול מצירים רופפים, דבר אשר גורם לבעיות שונות. המנעולן יכול לתקן בעיה זו כמו גם בעיות אחרות בדלתות.

- החלפת פרזולים. מנעולן באלעד גם מבצע החלפת פרזולים לדלת, לאו דווקא מסיבות טכניות אלא גם מסיבות אסתטיות.

- פריצת מנעול תיבת דואר

- פריצת ארגז האופנוע ועוד מגוון שירותים שונים הקשורים לדלתות ומנעולים.