יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן באסף הרופא תוך 20 דקות

שירותי מנעולן ופורץ מנעולים באיזור בית החולים אסף הרופא

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן באסף הרופא פורץ מנעולים באסף הרופא police-tag
050-5757-888

שירותיו של מנעולן באסף הרופא

מנעולן באסף הרופא, או כפי שמכנים אותו גם פורץ מנעולים באסף הרופא, מעניק לכם מגוון של שירותים חיוניים - שירותים שכל אחד עשוי להזדקק להם ברגע זה או אחר של חייו. אלו עשויים להיות שירותי מנעולנות עבור הבית, שירותים עבור הרכב או שירותים עבור העסק. לעתים מדובר בעבודות שגרתיות, במקרים אחרים מדובר בעבודות דחופות.

מנעולן באסף הרופא למד את מקצוע המנעולנות וקיבל על כך תעודה. רבים משתמשים במונח פורץ מנעולים באסף הרופא, הסיבה לכך היא שחלק גדול מעבודתו של המנעולן עוסקת בפריצת מנעולים מסוגים שונים - ממנעולי אופניים ועד מנעולי כספות. למילה ’פורץ מנעולים’ ישנן קונוטציות שליליות; רבים מזהים אותה עם עולם הפשע. חס וחלילה, זהו אינו השירות שמנעולן מעניק. מנעולן מבצע פריצה עבור בעלי הזכויות החוקיים של הנכס במקרים בהם איבדו מפתחות או שאינכם יכולים לפתוח מנעול בגלל תקלה טכנית מסוג זה או אחר.

יש גם להבדיל בין שירותיו של פורץ מנעולים באסף הרופא לבין הפריצות המבוצעות על ידי מכבי האש והמשטרה. מנעולן באסף הרופא מבצע פריצה שאינה גורמת נזק לדלת. המטרה שלו היא לבצע תיקון של בעיה ולהשאיר את הדלת במצב שמיש, גם מהבחינה האסתטית. מכבי האש או משטרת ישראל, במידה והדבר נדרש, מבצעים פריצות לצורך הצלת חיי אדם. כאן אין שיקולי שמירה על הדלת אלא אך ורק שיקולי הצלת חיים. בהתאם לכך הם מפעילים על הדלת כוח רב במטרה לפתוח אותה במהירות, גם במחיר של הריסת הדלת.

לאחר שהבהרנו מה ההבדל ביו פורץ מנעולים שהוא מנעולן מוסמך, לבין פריצות של משטרה או מכבי אש, בואו נראה אילו שירותים נוספים מעניק לכם המנעולן:

החלפת צילינדר - הצילינדר שלכם מיושן מידי או עושה בעיות? הזמינו מנעולן לצורך החלפת צילינדר. זוהי יכולה להיות דלת כניסה לבית, דלת של משרד או אחת מדלתות הפנים בבית או בעסק.

פריצת דלתות - דלת הכניסה לבית או לעסק אינה נפתחת? הזמינו פורץ מנעולים באסף הרופא והוא יבוא לפתור לכם את הבעיה 24 שעות ביממה.

פריצת דלת טרוקה - יצאתם מהבית בלי מפתח וטרקתם את הדלת? אם יש לכם ידית קבועה לא תוכלו לפתוח את הדלת ללא מפתח. ואם אין אף אחד שיפתח מבפנים, עליכם להתקשר למנעולן. יתכן שהוא יוכל להסביר לכם באמצעות הטלפון כיצד לפרוץ דלת טרוקה.

פריצת כספות / תיקון כספות - כספות ביתיות וכספיות משרדיות יכולות להיות כספות בעלות קומבינציה סודית, מפתחות או שילוב של שניהם. ואם משהו השתבש ואין מפתח או שלא יודעים את הקוד, מנעולן באסף הרופא יבצע עבורכם שירותי פריצת כספות.

החלפת סוויץ‘ ברכב - התקלקל הסוויץ‘ ברכב? אין צורך לגרור את הרכב אל החשמלאי. כיום ניתן לבצע החלפת סוויץ‘ במסגרת שירותיו של מנעולן.

קיצור דלתות פנים / קיצור דלתות ממ“ד - רוצים להתקין פרקט חדש בבית אך הדלת מפריעה? בטרם מתחילים בעבודות יש להזמין מנעולן לצורך קיצור הדלת.

תיקון תיבות דואר - דלת תיבת הדואר התעקמה? הצילינדר התקלקל? מנעולן מבצע גם תיקון של דלתות תיבות דואר מכל הסוגים.

שכפול מפתחות - אחד השירותים הבסיסיים ביותר של מנעולן באסף הרופא. תמיד חשוב שיהיה לנו העתק של המפתח, גם למקרה חירום וגם עבור ילדים ובני זוג. מנעולן יבצע עבורכם שכפול מפתחות.

תיקון ידית שנופלת - מכירים את זה שדלת השירותים כל רגע נופלת? זוהי תופעה שכיחה מאוד בדלתות שירותים, בעיקר בגלל השימוש האינטנסיבי בדלת. אל דאגה, יוסי המנעולן פותר כל בעיה.

חילוץ מפתח שנעל ברכב - לא אחת אנשים נקלעים למצב המביך בו מפתחות הרכב ננעלו בתוך הרכב והם אינם יכולים לעשות כלום. זהו מצב לא נעים, הזמינו פורץ מנעולים באסף הרופא והוא יחלץ אץ מפתחות הרכב. שימוש לב כי אם מדובר במקרה שבו נשקפת סכנת חיים לתינוק הלכוד ברכב, עדיף לשבור את החלון או להזמין את מכבי האש.

תיקון ידיות בהלה - עסקים רבים ומקומות ציבוריים נדרשים להתקין ידיות בהלה בדלתות החירום. זוהי כמובן עבודה למנעולן.

ואלו הם רק חלק מהשירותים של פורץ מנעולים באסף הרופא. אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן באסף הרופא, התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר. מנעולן מקצועי עם שירות 24 שעות ביממה.