יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ מנעולים בבאר יעקב

מנעולן בבאר יעקב - תיקון והחלפת מנעולים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מנעולים בבאר יעקב פורץ מנעולים באר יעקב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפורץ מנעולים בבאר יעקב?

צריכים קיצור של דלת פלדלת? פריצת דלת טרוקה? החלפת צילינדר או אולי פריצה לרכב? כל אלו הם שירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן באיזור באר יעקב. זהו איש המקצוע המתמחה בתיקון דלתות ומנעולים, שדרוג למנעולים מתקדמים יותר וגם פריצה כאשר צריך. כל אחד ואחת מכם עלול להזדקק לשירותיו של פורץ מנעולים בבאר יעקב בשלב זה או אחר.

השירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן בבאר יעקב

פריצת רכבים – מצבים לא נעימים שבהם הרכב ננעל והמפתחות בפנים עלולים לקרות לכל אחד. אך זוהי אינה הסיבה היחידה מדוע תצטרכו מנעולן בבאר יעקב, יתכן כי המנעול התקלקל או שאולי אפילו איבדתם את המפתחות. מנעולן תמיד יכול לפתור לכם את הבעיה.

תיקון סוויץ' – כאשר יש בעיה בסוויץ' אתם לא יכולים להניע את הרכב. מנעולנים מוסמכים יודעים כיצד לתקן ולהחליף סוויץ' אם צריך.

שלטים לרכב – במידה והתקלקל או אפילו אבד השלט לרכב אתם צריכים מנעולן באיזור באר יעקב שיתקן או יבצע שכפול במידה ואפשר. רק למנעולנים מקצועיים יש את הציוד הנדרש לצורך ביצוע עבודות מסוג זה.

פריצת כספות – לרבים מאיתנו ישנה כספת בבית או במשרד על מנת לשמור על חפצים יקרי ערך. לעתים קורה ששוכחים את הקוד או מאבדים מפתח, במקרים אחרים אלו יכולות להיות תקלות טכניות בכספת. מנעולן בבאר יעקב יכול להעניק לכם שירותי פריצת כספות ותיקון.

פריצת דלתות – במקרים רבים לא ניתן לפתוח את הדלת בבית. זה יכול להיות כאשר שכחתם את המפתחות בפנים, איבדתם את המפתחות, נזק למפתחות, בעיות טכניות במנגנון הנעילה וכו'. פורץ מנעולים בבאר יעקב מאבחן את הבעיה ומעניק פתרון מהיר ומקצועי.

החלפת צילינדר – במקרים רבים תרצו לפנות למנעולן באיזור באר יעקב על מנת לבצע החלפת צילינדר. לא כי ישנה בעיה בצילינדר ולא בגלל שאיבדתם את המפתחות אלא בגלל שאתם גרים בדירה שכורה וחוששים שלדיירים הקודמים שאינכם מכירים יש את המפתח, לכן תעדיפו להזמין מנעולן ולבקש החלפת צילינדר.

אלו הן כמה דוגמאות לשירותים שמעניק מנעולן בבאר יעקב, אך בשורה התחתונה כל בעיה הקשורה לדלתות ומנעולים היא עבודה בשביל המנעולן.

מדוע חשוב אישור ממשטרת ישראל

כישורי הפריצה של המנעולן עלולים לשמש למטרת זדון, לפחות ברמה התיאורטית ולכן דרוש פיקוח על הנושא. אף אחד לא רוצה שהמנעולן המקבל גישה אל הדלתות שלכם יבצע איזה שכפול מפתח עבור גורמים עבריינים. גם המנעולן לא רוצה שגורמים פליליים ינצלו אותו, כמו למשל מקרים שבהם גנבים מתחזים לדיירי הבית ומזמינים מנעולן לפרוץ עבורם. מסיבה זו פורץ מנעולים בבאר יעקב צריך לוודא בטרם הפריצה לבית או לרכב כי אכן אתם בעלי הנכס החוקיים. אתם מבחינתכם צריכים לדרוש מהמנעולן להציג אישור ממשטרת ישראל, כך תיהנו משקט נפשי. במידה ואתם צריכים מנעולן באזור בית יעקב, התקשרו ליוסי מנעולים. עם יוסי תוכלו ליהנות משירות מקצועי, מהיר ואמין מסביב לשעון. למנעולן אשר יצא צדיק בבאר יעקב כנסו ללינק - מנעולן בבאר יעקב

פורץ מנעולים בבאר יעקב – סל השירותים

פורץ מנעולים מעניק לכם סל של שירותים לבית, לרכב ולעסק. בסל השירותים של פורץ מנעולים בבאר יעקב תוכלו למצוא שירותים של התקנת ידיות בהלה, התקנת מחזיר שמן לדלת, התקנת עינית לדלת, החלפת פרזולים, תיקון פלדלת, תיקון דלתות פנדור, קיצור דלתות ממ“ד ועוד. אך בתוך סל השירותים של מנעולן תוכלו למצוא גם שירותי פריצה. למעשה שירותי פריצה הם כל כך שכיחים עד אשר נהוג לכנות את המנעולן ”פורץ מנעולים בבאר יעקב“

פריצת רכבים בבאר יעקב

מסיבות שונות אתם עלולים להזדקק לשירותי פריצת רכב ופורץ מנעולים בבאר יעקב הוא האיש שעליכם לפנות אליו כאשר אתם נזקקים לפריצת רכבים.

- במקרים בהם ניסו לפרוץ לכם את תא המטען והרסו את המנעול.

- במקרים בהם השארתם את המנוע דולק והרכב ננעל אוטומטית עם המפתחות בפנים.

- עבור מקרים בהם איבדתם את מפתחות הרכב.

- עבור מקרים בהם ישנה תקלה במנגנון הנעילה.

- מקרים שבם מפתח נשבר בחור המנעול.

- מקרים שבהם הרכב אינו נפתח בגלל בעיה בשלט.

פורץ מנעולים בבאר יעקב מבצע פריצה לכל סוכי הרכבים:איסוזו, אקורה, אינפיניטי, GMC, ג‘יפ, הונדה, וולבו, טויוטה, יונדאי, לנד רובר, מזדה, מיצובישי, סוזוקי, סיטרואן, פורד, פיאט, קרייזלר, קייה, שברולט ועוד.

כאשר מזמינים פורץ מנעולים בבאר יעקב לצורך פריצת רכבים חשוב מאוד לוודא שמדובר במנעולן מוסמך ומנוסה, רק כך תוכלו להיות בטוחים שהוא יודע מה הוא עושה ואינו גורם לנזקים מיותרים. ישנה חשיבות גדולה להתאמת שיטת הפריצה לסוג הרכב, ישנם רכבים אותם ניתן לפתוח בשיטת הכרית המתנפחת, אך רכבים אחרים בעלי נעילת ואקום יש לפרוץ בשיטת הדגדוג. שימוש בשיטת הפריצה הלא נכונה יכול לגרום נזק רב.

שירותים לבית

פורץ מנעולים בבאר יעקב מעניק גם שירותי פריצה לבית. עיקר השירותים הם של פריצת דלתות כניסה, אך בהחלט לעתים יש צורך בפריצת דלתות פנים. כאשר אינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה אתם בעצם תקועים בחוץ ולכן אתם חייבים שירות מידי.

ישנן סיבות שונות מדוע לא תוכלו לפתוח את דלת הכניסה של הבית:

- כאשר מאבדים את צרור המפתחות ואין מפתח ספייר בהישג יד.

- כאשר גנבים ניסו לפרוץ לביתכם וגרמו נזק למנעול.

- כאשר ישנה תקלה טכנית במנעול או במנגנון הדלת.

- כאשר ישנה תקלה בצילינדר.

- כאשר ישנה בעיה בצירים וכובד המשקל של הדלת מפעיל לחץ על הבריחים ולא ניתן להזיזם.

- כאשר הדלת נטרקה.

לא משנה מה מקור הבעיה, פורץ מנעולים בבאר יעקב יגיע אליכם במהרה ויבצע את הפריצה. הפורץ יאתר את מקור הבעיה ויעניק את הטיפול הנדרש על מנת לוודא שתוכלו להמשיך להשתמש בדלת ללא שום הפרעה בעתיד. בחלק גדול מהמקרים פריצת דלת כניסה מסיימת בהחלפת צילינדר אך יתכנו גם מקרים אחרים.

בכל בעיה וצורך בפורץ מנעולים בבאר יעקב, פנו ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר.

פורץ דלתות בבאר יעקב

לפעמים אתם זקוקים לשירותיו של פורץ דלתות בבאר יעקב. פורץ דלתות הוא מנעולן. הוא מעניק לכם שירות מקצועי וחוקי של פריצת דלת הכניסה כאשר אינכם יכולים לפתוח אותה (למשל בעקבות תקלה טכנית או איבוד מפתחות). הוא משתמש בשיטות פריצה עדינות מבלי לגרום נזק לדלת. השירות שהוא מעניק כולל גם תיקון של הבעיה על מנת לאפשר לכם להשתמש בדלת ללא בעיות גם בהמשך. כמובן שבטרם המנעולן פורץ את הדלת, עליו לוודא כי אכן אתם בעלי הזכויות בנכס. זאת על מנת למנוע מצב של ניצול לרעה והזמנת מנעולן בשביל לבצע עבודה של גנבים. בסופו של דבר זה למען הביטחון שלכם.

תרחישים בהם זקוקים לפורץ דלתות בבאר יעקב יכולים להתרחש בכל יום ובכל שעה. ברוב המקרים הבעיה היא הצילינדר של הדלת. צילינדרים נוטים להישחק ולהתקלקל אחת לכמה שנים ואז יש להחליפם. וכאשר הצילינדר מתקלקל לא ניתן לפתוח את הדלת ולכן יש לבצע פריצה. בהזדמנות זו נוכל להמליץ לכם להיות ערניים - אם אתם מרגישים כי משהו אינו כשורה בצילינדר, אל תחכו לרגע שבו ישבוק חיים, מהרו להזמין מנעולן. כך תצטרכו למנוע מעצמכם את הצורך לקריאות חירום ורגעים לא נוחים. זה גם עולה יותר.

לאחר החלפת הצילינדר תקבלו מפתח חדש ואיתו תוכלו לפתוח את הדלת. לא רק צילינדרים הם הסיבה לכך שלא ניתן לפתוח את הדלת. יכולות להיות בעיות שונות. בשורה התחתונה זה לא ממש משנה לכם, בסופו של דבר המנעולן מאבחן את הבעיה ומעניק לכם את הפתרון.

מכיוון שתקלות ואיבודי מפתחות עלולים להתרחש בכל יום ובכל שעה, אתם זקוקים לפורץ דלתות בבאר יעקב המעניק שירות 24 שעות ביממה. לא חסרים מקרים בהם אנשים מאבדים מפתחות במהלך בילוי סוף השבוע, או בשעות הלילה המאוחרות. לכן חשוב שתהיה לכם כתובת לפנות אליה בשעת הצורך.

מחפשים פורץ מנעולים בבאר יעקב? אתם מוזמנים לפנות אל יוסי המנעולן. יוסי מיד יגיע אליכם עם האופנוע. בזכות הניסיון הוא יבצע פריצה מדויקת ומהירה ובמהרה תוכלו לחזור לשגרת חייכם. התקשרו ליוסי עכשיו.