יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בבאר יעקב תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בבאר יעקב פורץ מנעולים בבאר יעקב police-tag
050-5757-888
facebook

מנעולן בבאר יעקב

צריכים קיצור של דלת פלדלת? פריצת דלת טרוקה? החלפת צילינדר או אולי פריצה לרכב? כל אלו הם שירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן באיזור באר יעקב. זהו איש המקצוע המתמחה בתיקון דלתות ומנעולים, שדרוג למנעולים מתקדמים יותר וגם פריצה כאשר צריך. כל אחד ואחת מכם עלול להזדקק לשירותיו של פורץ מנעולים בבאר יעקב בשלב זה או אחר.

השירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן בבאר יעקב

פריצת רכבים – מצבים לא נעימים שבהם הרכב ננעל והמפתחות בפנים עלולים לקרות לכל אחד. אך זוהי אינה הסיבה היחידה מדוע תצטרכו מנעולן בבאר יעקב, יתכן כי המנעול התקלקל או שאולי אפילו איבדתם את המפתחות. מנעולן תמיד יכול לפתור לכם את הבעיה.

תיקון סוויץ' – כאשר יש בעיה בסוויץ' אתם לא יכולים להניע את הרכב. מנעולנים מוסמכים יודעים כיצד לתקן ולהחליף סוויץ' אם צריך.

שלטים לרכב – במידה והתקלקל או אפילו אבד השלט לרכב אתם צריכים מנעולן באיזור באר יעקב שיתקן או יבצע שכפול במידה ואפשר. רק למנעולנים מקצועיים יש את הציוד הנדרש לצורך ביצוע עבודות מסוג זה.

פריצת כספות – לרבים מאיתנו ישנה כספת בבית או במשרד על מנת לשמור על חפצים יקרי ערך. לעתים קורה ששוכחים את הקוד או מאבדים מפתח, במקרים אחרים אלו יכולות להיות תקלות טכניות בכספת. מנעולן בבאר יעקב יכול להעניק לכם שירותי פריצת כספות ותיקון.

פריצת דלתות – במקרים רבים לא ניתן לפתוח את הדלת בבית. זה יכול להיות כאשר שכחתם את המפתחות בפנים, איבדתם את המפתחות, נזק למפתחות, בעיות טכניות במנגנון הנעילה וכו'. פורץ מנעולים בבאר יעקב מאבחן את הבעיה ומעניק פתרון מהיר ומקצועי.

החלפת צילינדר – במקרים רבים תרצו לפנות למנעולן באיזור באר יעקב על מנת לבצע החלפת צילינדר. לא כי ישנה בעיה בצילינדר ולא בגלל שאיבדתם את המפתחות אלא בגלל שאתם גרים בדירה שכורה וחוששים שלדיירים הקודמים שאינכם מכירים יש את המפתח, לכן תעדיפו להזמין מנעולן ולבקש החלפת צילינדר.

אלו הן כמה דוגמאות לשירותים שמעניק מנעולן בבאר יעקב, אך בשורה התחתונה כל בעיה הקשורה לדלתות ומנעולים היא עבודה בשביל המנעולן.

מדוע חשוב אישור ממשטרת ישראל

כישורי הפריצה של המנעולן עלולים לשמש למטרת זדון, לפחות ברמה התיאורטית ולכן דרוש פיקוח על הנושא. אף אחד לא רוצה שהמנעולן המקבל גישה אל הדלתות שלכם יבצע איזה שכפול מפתח עבור גורמים עבריינים. גם המנעולן לא רוצה שגורמים פליליים ינצלו אותו, כמו למשל מקרים שבהם גנבים מתחזים לדיירי הבית ומזמינים מנעולן לפרוץ עבורם. מסיבה זו פורץ מנעולים בבאר יעקב צריך לוודא בטרם הפריצה לבית או לרכב כי אכן אתם בעלי הנכס החוקיים. אתם מבחינתכם צריכים לדרוש מהמנעולן להציג אישור ממשטרת ישראל, כך תיהנו משקט נפשי. במידה ואתם צריכים מנעולן באזור בית יעקב, התקשרו ליוסי מנעולים. עם יוסי תוכלו ליהנות משירות מקצועי, מהיר ואמין מסביב לשעון. למנעולן אשר יצא צדיק בבאר יעקב כנסו ללינק - מנעולן בבאר יעקב