יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בבית גמליאל

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים במושב בית גמליאל

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בבית גמליאל מנעולן בית גמליאל police-tag
050-5757-888

שירותיו של מנעולן בבית גמליאל

בכל בעיה במנעול או בדלת עליכם לפנות למנעולן מקצועי. להלן כמה דוגמאות לשירותים השכיחים שמנעולן בבית גמליאל יכול להעניק לכם.

תיקון כספות - הכספת נועדה לשמור על חפצי ערך. בזכותה הם בטחים ומוגנים ואנשים בלתי מורשים או גנבים אינם יכולים להגיע אליהם. אך כספות, על סוגיהן השונים, עשויות להתקלקל. לא כל אחד יודע לתקן כספות. מנעולן בבית גמליאל אשר למד מנעולנות ויש לו ניסיון יכול לתקן את כל סוגי הכספות.

החלפת ידיות - לפעמים אתם רוצים להחליף את ידית הדלת. יתכן שבגלל שאתם רוצים לשנות משהו בעיצוב או יתכן שזה בגלל תקלה. ישנם גם מקרים רבים בהם אנשים אשר חוששים מטריקת הדלת רוצים להחליף ידית קבועה בידית חופשית. מנעולן בבית גמליאל יבצע עבורכם החלפת ידיות בלי לגרום נזק.

החלפת צילינדר - מנעולן בבית גמליאל יכול לבצע עבורכם החלפת צילינדר. יתכן שאתם זקוקים להחלפת צילינדר בגלל שיש לכם איזו תקלה בצילינדר, אך לא רק. רבים מהלוקחות אשר מזמינים החלפת צילינדר הם אנשים אשר נכנסו לגור בדירה שכורה. יש להם חשש מוצדק שלדיירים קודמים עדיין יש מפתח של הדירה ולכן כדאי להזמין מנעולן בבית גמליאל לצורך החלפת צילינדר.

פריצת דלת טרוקה - בדלתות בין ישנה ידית קבועה ולא ידית חופשית, כאשר הדלת נסגרת לא ניתן לפתוח אותה ללא מפתחות. מסיבה זו אתם עלולים להיקלע למצבים בהם טרקתם את הדלת והמפתחות בפנים. אם הייתה לכם ידית חופשית יכולתם להיכנס הביתה ולהביא את המפתחות. אבל אם אין לכם ידית חופשית עליכם להזמין מנעולן בבית גמליאל לצורך ביצוע פריצת דלת טרוקה.

פריצת תא המטען - לפעמים ברגע של היסח הדעת אנו יכולים להכניס את שקיות הקניות לתא המטען של הרכב יחדיו עם המפתחות. כאשר תסגרו את תא המטען אתם עלולים לגלות שאינכם יכולים לפתוח אותו ואתם נזקקים למנעולן בבית גמליאל אשר יבצע פריצת תא מטען.

תיקון דלתות - במהלך הזמן עלולות להתעורר בעיות שונות בדלת שלכם. למשל הצירים עלולים להתרופף ולגרום לבעיות שונות בתנועת הדלת ובסגירתה. מנעולן בבית גמליאל מבצע תיקון דלתות הכולל את כל סוגי הבעיות וכל סוגי הדלתות.

שחזור מפתחות - לפעמים בסוגים מתקדמים של צילינדרים, לאחר שאיבדתם את המפתחות ניתן לבצע שחזור מפתחות באמצעות מנעולן. אך במקרים אחרים עליכם להזמין מנעולן בבית גמליאל לצורך החלפת צילינדר.

חילוץ מפתח שבור - במקרים בהם המפתח נשבר בתוך חור המנעול אתם זקוקים למנעולן אשר ישלוף אותו משם מבלי לגרום לנזק לצילינדר העדין. במידה ויש לכם מפתח ספייר לאחר שהמנעולן יוציא את המפתח השבור תוכלו להשתמש בו. אם אין לכם מפתח ספייר יש לבצע החלפת צילינדר.

בכל בעיה אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. אצל יוסי תקבלו את השירות הטוב ביותר - חיסכון בעלויות, עבודה באיכות גבוהה ואחריות על העבודה.