יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בבית שמש

שירותי מנעולן ופורץ מנעולים בבית שמש 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בבית שמש פורץ מנעולים בבית שמש police-tag
050-5757-888

באילו מקרים נזדקק לפורץ מנעולים בבית שמש?

ישנם מקרים שונים בהם אתם עשויים להזדקק לשירותיו של פורץ מנעולים בית שמש. להלן כמה דוגמאות למקרים שכיחים אשר כל אחד יכול להיתקל בהם במהלך חי היום יום:

דלת טרוקה - לפעמים צריך לפנות למנעול בבית שמש לצורך פריצת דלת טרוקה. אנו מדברים על מצב אשר יכול להתרחש כאשר יש לכם ידית קבועה שאינה מאפשרת את פתיחת הדלת מבחוץ. אתם בוודאי יודעים שאם טורקים את הדלת לא ניתן לפתוח אותה מבחוץ וצריך לחכות שאחד מבני הבית יבוא אל הדלת ויפתח אותה. אך במידה ואין לכם מפתח ואין אחד בתוך הבית שיכול לפתוח, עליכם להזמין פורץ מנעולים בית שמש על מנת לבצע פריצת דלת טרוקה. מדובר בהליך פשוט ומהיר.

איבוד מפתחות הבית - הרבה מהקריאות למנעולן בבית שמש מתרחשות בעקבות איבוד מפתחות הבית. במצב שכזה אינכם יכולים להיכנס לביתכם ועליכם להזמין פורץ מנעולים בית שמש. פורץ יבצע פריצה מקצועית של דלת הכניסה וגם את החלפת הצילינדר אשר תאפשר לכם להיכנס לביתכם עם מפתחות חדשים.

תקלות טכניות בדלת - לפעמים ישנן תקלות טכניות בדלת אשר אינן מאפשרות לכם לפתוח את דלת הכניסה ואתם נשארים תקועים בחוץ. אחת התקלות השכיחות ביותר היא תקלה בצילינדר ואז מנעולן מגיע ומחליף את הצילינדר. אך יכולות להיות בעיות שונות אשר ימנעו מכם לפתוח את דלת הכניסה. מנעולן בבית שמש יבדוק מה גורם לבעיה ויבצע את הפריצה והתיקון הנדרש.

פריצת כספות - עוד שירות חשוב של מנעולן בבית שמש הוא פריצת כספות, או אולי יותר נכון להגיד שירות לכספות. במשרדים ובתים רבים ישנן כספות מסוגים שונים ולפעמים מתרחשות בהן תקלות. פורץ מנעולים בבית שמש יודע להעניק שירות דיסקרטי לצורך פריצת כספות ופתרון כל בעיה בכספת.

פריצת רכבים - בדיוק כפי שלפעמים לא ניתן לפתוח את דלת הבית וזקוקים לשירותים של פורץ מנעולים בית שמש, כך אתם עשויים להזדקק גם לשירותי פריצה לרכב. חשוב לזכור שישנם מנגנוני נעילה שונים הפועלים בצורה אחרת לגמרי, על המנעולן לפרוץ בשיטה המתאימה לסוג הרכב, אחרת הוא יגרום לנזק וודאי.

פריצת מנעולים מסוגים שונים - מנעולן בבית שמש מעניק שירותי פריצה לכל סוגי המנעולים. למשל אם זה מנעול בדלת פנים של הבית שנתקע, או אולי מנעול רתק שצריך לפרוץ. אם זה מנעול וזה לא נפתח, פורץ מנעולים בית שמש יודע איך לפרוץ אותו.

אילו שירותים נוספים ניתן לקבל אצל פורץ מנעולים בית שמש?

מנעולן בבית שמש מעניק לכם שירותים רבים, לא כולם שירותי פריצה. ברשימת השירותים של מנעולן תוכלו גם למצוא שירותי תיקון דלתות כניסה; תיקון דלתות פנים; תיקון דלתות הזזה; תיקון תיבות דואר; כיוון דלתות; החלפת מנגנון לדלת פלדלת; החלפת סוויץ‘ ברכב; שכפול שלטי רכב; שכפול מפתחות; תיקון דלתות פנדור; החלפת ידית בשירותים; תיקון מנעול מגנטי; התקנת מחזיר דלת הידראולי; התקנת מנעול כספת איטלקי; התקנת צילנדר נגד פריצה שקטה; החלפת צילינדר בדירה שכורה; התקנת אמצעי בטיחות לדלת ועוד שירותים רבים.

מנעולן בבית שמש 24 שעות ביממה

סיטואציה שבה אתם עומדים באיזה רחוב חשוך ואינכם יכולים לפתוח את הדלת, או שאינם יכולים להיכנס לביתכם היא אינה מתקבלת על הבית. מסיבה זו פורץ מנעולים בית שמש מעניק לכם שירותי חירום 24 שעות ביממה.

כאשר אנו חושבים על כל אותם המקרים בהם איננו יכולים להיכנס לביתנו בגלל תקלות טכניות או בגלל מפתח שהלך לאיבוד, אנו תמיד מקווים שזה לא יקרה בלילה. זאת כמובן בגלל הפחד המובן שלא תוכלו למצוא מישהו שיבוא ויתקן ותצטרכו לישון בחדר המדרגות או לחפש מלון. אל דאגה, פורץ מנעולים בית שמש מודע לכך שבעיות שכאלו מתרחשות בכל יום ובכל שעה ולכן הוא מעניק שירות 24 שעות ביממה. לא משנה באיזו שעה מדובר, פורץ מקצועי תמיד עונה ותמיד זמין לבוא ולתת שירות מקצועי.

אם אתם זקוקים למנעולן בבית שמש, פנו ליוסי שלום. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים שירותים מקצועיים ואמינים מידיו של מנעולן ותיק ומוכר. יוסי פותר את כל סוגי הבעיות ומבצע את כל סוגי ההתקנות בצורה הטובה ביותר ובמחירים הוגנים. אצל יוסי תוכלו לקבל שירותי פורץ מנעולים בית שמש 24 שעות ביממה