יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בבקעת אונו

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בבקעת אונו

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בבקעת אונו מנעולן בקעת אונו police-tag
050-5757-888

שירותיו של מנעולן בבקעת אונו

אם אתם גרים בבקעת אונו, כלומר באחד הישובים של בקעת אונו, אתם בוודאי נזקקים מידי פעם לשירותיו של מנעולן בקעת אונו. שירותים המתאימים לבתים פרטיים, בנייני מגורים, חנויות, עסקים, מוסדות חינוך, רכבים ועוד. מנעולן בבקעת אונו מעניק שירותים לכל ישובי האזור - אור יהודה, קרית אונו, גני תקווה, גת רימון, כפר מעש, גני יהודה, יהוד, מגשימים, נווה מנוסון ורמת פנקס.

אופי השירותים הוא מאוד שונה; לפעמים נזקקים לשירותים דחופים כמו פריצת דלת הכניסה, אך במקרים אחרים מדובר בהתקנת מחזיר שמן לדלת שאינה נחשבת לדבר דחוף. עבור המקרים בהם אתם צריכים שירות דחוף, חשוב שתעבדו עם מנעולן בקעת אונו אשר מעניק לכם שירות 24 שעות ביממה. אם למשל נסעתם לאור יהודה ואיבדתם את מפתחות הרכב בלילה, אתם תקועים וחייבים שירות דחוף. אם חזרתם בלילה לדירתכם בקריית אונו ואינכם מצליחים לפתוח את דלת הכניסה אתם צריכים מנעולן בקריית אונו 24 שעות ביממה.

רשימת השירותים

תיקון דלתות פנים - אם יש לכם בעיה באחת מדלתות הפנים של הבית. אולי היא תקועה, אולי מרעישה, הזמינו מנעולן בגני תקווה אשר יעניק לכם תיקון לדלת פנים. מנעולן בבקעת אונו מתקן את כל סוגי דלתות הפנים.

פריצת מנעול אופניים - יצאתם לסיבוב אופניים בגת רימון. קשרתם את האופניים עם מנעול האופניים שלכם וכאשר רציתם ללכת גיליתם שהוא אינו נפתח. נראה שאתם צריכים מנעולן בקעת אונו לצורך פריצת מנעול אופניים.

פריצת תא מטען - יצאתם לקניות ביהוד אבל בטעות סגרתם את תא המטען עם עם כל הקניות וגם המפתחות בפנים. לא נעים. התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות מהיר של פריצת תא מטען.

התקנת מחזיר שמן - עסקים רבים נזקקים למחזיר שמן לדלת. למשל אם יש לכם חנות בגני יהודה והלקוחות אינם סוגרים את הדלת, מחזיר שמן יבטיח שאחרי כל לקוח הדלת תיסגר בעדינות, כך קור המזגן לא יברח לכם.

התקנת מנעול רתק - מנעול רתק הוא גרסה משופרת של מנעולי אנקול, הוא מעניק פתרון מעולה למחסנים, מפעלים וסוגים רבים של שערים. אם אתם נזקקים להתקנת מנעול רתק, פעולה הדורשת ריתוך, הזמינו מנעולן בקעת אונו.

פריצת רכבים - הרכב שלכם חונה בנווה מונוסון ואיבדתם את המפתחות, או שיש לכם תקלה טכנית במגשימים והרכב לא נפתח, הזמינו מנעולן בבקעת אונו. מנעולן מקצועי פורץ את כל סוגי הרכבים ומשתמש בשיטת הפריצה הנכונה, זו המתאימה לסוג הרכב.

תיקון לשונית דלת תקועה - כאשר לשונית הדלת נתקעת זה מפריע לפעולה התקינה של הדלת. זה מביא אתכם למצבים בהם אינכם יכולים לפתוח או לסגור את הדלת. אם נתקלתם בבעיה שכזו, הזמינו מנעולן בכפר מעש לתיקון הבעיה.

שכפול / שחזור מפתחות - אם איבדתם את המפתחות ואתם נזקקים לשחזור, או רוצים לשכפל את המפתחות את יודעים למי לפנות.

תיקון דלתות פלדלת / תיקון דלתות רב בריח - רבים מתושבי רמת פנקס ונווה מונסון עושים שימוש בדלתות פלדלת. אלו הן דלתות חזקות, כבדות ואמינות. אך בכל דלת עלולות להיות בעיות. אם צריך לכוון את הצירים או להחליף פרזולים, התקשרו למנעולן בקעת אונו.

יוסי שלום - מנעולן בבקעת אונו

אם אתם נזקקים לשירותיו של מנעולן בגני יהודה, גת רימון, יהוד, כפר מעש, או כל אחד מישובי בקעת אונו, אתם יכולים לסמוך על יוסי המנעולן ושירותיו המקצועיים. יוסי זמין 24 שעות ביממה ומעניק לכם פתרון גם למקרים הדחופים בהם אתם נזקקים למנעולן באמצע הלילה. יוסי הוא מנעולן מקצועי המעניק לכם שירות מכל הלב. התקשרו עכשיו 050-5757888