יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בבת ים תוך 20 דקות

שירותי פריצת דלתות ורכבים, תיקון והחלפת מנעולים בבת ים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בבת ים מנעולן בת ים police-tag
050-5757-888

תחומי העיסוק של מנעולן בבת ים

אולי ברגע זה אינכם זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים בבת ים אך בהחלט מנעולן בבת ים הוא איש מקצוע רב שימושי שבכל רגע נתון אתם עלולים להזדקק לשירותיו. לא פשוט לפרוץ מנעולים בבית או ברכב, הרי אם היה זה דבר פשוט כל אחד יכול היה לעשות זאת ללא קושי והמנעולים היו הופכים לחסרי משמעות. מנעולן בימינו הוא איש מקצוע אשר עבר קורס הכשרה בו למד כיצד להתמודד עם סוגים שונים של מנעולים. במידה ונקלעתם לבעיה עם המנעול של הבית, הכספת, הרכב או כל מנעול אחר, כנראה שאתם צריכים את שירותים של מנעולן בבת ים.

אחד מהשירותים הדורשים רמה גבוהה של מומחיות ואמצעים טכנולוגיים היא פריצת מנעולים בבת ים. המנעולים נועדו לשמור על ביתינו וחפצים יקרי ערך ורכושינו מוגן על ידי מנעולים. אך בהחלט קורה שבנסיבות שונות אתם מאבדים מפתח, ואז צריכים שירות של פורץ מנעולים. ישנם גם מקרים של כשל טכני במנגנון הנעילה ואפילו שיש לכם מפתחות אך עדיין אינכם יכולים לפתוח את המנעול. מנעולן מקצועי מכיר את מנגנוני הנעילה של כל הרכבים והדלתות ויודע כיצד לזהות את נקודות החולשה שלהן ולפרוץ אותן בצורה מתוחכמת.

קריאות רבות לפריצת מנעולים בבת ים מגיעות מאנשים אשר אינם יכולים להיכנס הביתה. מאיבודי מפתחות, דרך מנגנוני נעילה פגומים ועד מנעולים שהושחתו במהלך ניסיונות פריצה כושלים של גנבים, אנו כבר ראינו הכל. כאשר לא יכולים להיכנס הביתה זה לא נעים, מנעולן בבת ים חייב להיות זמין 24 שעות ביממה על מנת לתת מענה מהיר לכל לקוח במצוקה. מנעולן מתמחה בפריצת דלתות, החלפת מנעולים וצילינדרים ומתן פתרון אבטחתי לבית.


לחץ לחיוג - 7 / 24

פורץ מנעולים בבת ים - כאשר מאבדים מפתחות

ישנן סיבות שונות מדוע תזדקקו לשירותיו של פורץ מנעולים בבת ים, איבוד מפתחות הוא אחת הסיבות האפשרויות. איבוד מפתחות הוא דבר אשר יכול לקרות לכל אחד מאיתנו, גם לאנשים המאורגנים והמסודרים ביותר עלולות להיות תקלות; ברגע אחד של חוסר תשומת לב אתם עלולים לאבד את המפתחות או פשוט לשכוח אותם באיזה מקום. במצב כזה אתם תמיד צריכים מנעולן בבת ים. אם יש לכם מפתח ספייר באיזה מקום תצטרכו לפנות למנעולן אשר יבצע עבורכם שכפול מפתח שאבד. אם אין לכם מפתח נוסף השמור במקום בטוח, המצב קצת יותר מורכב, אך למנעולן מבת ים תמיד יש פתרון. הדבר הראשון שתזקקו לו הוא שירות של פורץ מנעולים באזור בת ים אותו מעניק המנעולן. פריצת המנעול היא שלב בדרך לפתרון והיא כמו עזרה ראשונה – היא מאפשרת לכם להיכנס לביתכם. אך לאחר שפורץ מנעולים ביצע את עבודתו, יש למצוא פתרון קבוע לבעיה.

מה עושים כאשר אין מפתח לשכפל?

כאשר אין לכם מפתח נוסף אשר אותו ניתן לשכפל, קיימות שתי אפשרויות: האפשרות הראשונה היא שחזור מפתחות והאפשרות השנייה היא החלפת הצילינדר. לא בכל מקרה ניתן לבצע שחזור מפתחות ולכן כאשר זה לא אפשרי מחליפים את הצילינדר ואז אתם מקבלים מפתח חדש לגמרי. שחזור מפתחות אפשרי בדגמים מסוימים של מנעולים הכוללים בקרת שכפול מתקדמת.

מהי בקרת שכפול? מנעולים מתקדמים מגיעים עם כרטיס מגנטי אשר בלעדיו לא ניתן לבצע שכפול או שחזרו של המפתחות. זהו האמצעי המוסיף לכם ביטחון ומגן עליכם מפני שכפול לא מורשה. אבל איך זה עוזר לכם כאשר איבדתם את המפתחות, ואין מפתח אותו ניתן לשכפל? ובכן מסתבר שבעזרת כרטיס מגנטי מנעולן פורץ מנעולים בבת ים יכול לבצע גם שחזור מפתחות. המכונות המתקדמות יכולות לקבל מהכרטיס המגנטי את המידע שהן צריכות על על מנת לחרוט ולכרסם את הגולם וליצור מפתח חדש הזהה למפתח אשר הלך לאיבוד.

שחזור מפתחות – כיצד הוא מתבצע?

למעשה כאשר יש לכם את הכרטיס המגנטי. אין צורך בפורץ מנעולים, אפשר לגשת ישר למנעולן אשר יבצע את השחזור. אך מכיוון שבדרך כלל הכרטיס המגנטי נמצא בתוך הבית, ישנה סבירות גבוהה שתזדקקו קודם כל לפורץ מנעולים.

לצורך שחזור מפתחות שאבדו, יש להציג את הכרטיס המגנטי האישי שלכם למנעולן. המנעולן מכניס את הכרטיס למכונה הקוראת אותו והמכונה, על סמך הכרטיס, יודעת את מבנה הפינים ואת התבנית של המפתח. המנעולן מכניס גולם למכונה (גולם הוא מפתח שלא נחרט) והמכונה מבצעת את הפעולות הדרושות על מנת לחרוט עליו את התבנית הייחודית. לאחר החריטה משמשים במברשת פלדה המסירה שבבים קטנים שאולי עדין נשארו על המפתח ואז הוא מוכן לשימוש.

יוסי פורץ מנעולים מורשה

אם אתם נזקקים לשירות של פורץ מנעולים בבת ים וגם שכפול או שחזור מפתח, פנו אל יוסי מנעולים. יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר יכול להעניק שירות של שכפול מפתחות למנעולי מולטילוק מתקדמים הכוללים בקרת שכפול. ליוסי אישור מטעם משטרת ישראל והוא יכול לבצע עבורכם כל עבודה באמינות ואחריות.


לחץ לחיוג - 7 / 24

מנעולן בבת ים - שירותים נוספים

אצל מנעולן בבת ים תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות לבית, לרכב ולעסק. שירותים אלו יכולים לפתור לכם בעיות כאשר אתם נתקעים, למשל כאשר צריך לפרוץ את דלת הכניסה, וגם למנוע בעיות בעזרת טיפולי תחזוקה. יוסי המנעולן תמיד עומד לשירותכם ומציע לכם את כל שירותי המנעולנות באדיבות ומסירות.

מנעולן בבת ים – שירותים לרכב

מה עושים כאשר הרכב ננעל והמפתחות בפנים; או כאשר יש בעיות בקודן (אימבולייזר), בסוויץ' או שאולי סתם התקלקל המנעול בדלת? פשוט מאוד, למנעולן בבת ים יש פתרון לכל בעיה. גם אם נתקעתם באמצע הלילה, אתם יכולים להתקשר ליוסי המנעולן ותקבלו שירות מיידי. יוסי יגיע בכל שעה עם ניידת השירות למקום שבו הרכב תקוע וייחלץ אתכם עם שירותי הפריצה והתיקון. כאשר יש לכם בעיה ברכב הדורשת מנעולן בבת ים, אל תחפשו הרפתקאות, התקשרו ישר ליוסי מנעולים. עבודות מסוג זה דורשות רמה גבוהה של מומחיות וגם ניסיון. כאשר מדובר בפריצה לרכב, או תיקון, חשוב מאוד להיזהר מחובבנים אשר רק יכולים לגרום לכם נזק. לא סתם אומרים מה שזול בסוף עולה לכם ביוקר.

מנעול בבת ים – שירותים לבית

מנעולן בבת ים מעניק לכם שירותים חשובים מאוד לבית, בחירום ובשגרה. לפעמים ישנם שירותים שגרתיים שאתם צריכים בבית, כמו למשל החלפת פרזולים בדלת או קיצור דלת. במקרה שתרצו להתקין פרקט או פעולות תחזוקה שונות. אך לפעמים ישנן בעיות הדורשות מנעולן בבת ים באופן מיידי. למשל אם יצאתם לרגע מהבית והדלת נטרקה מאחוריכם כאשר המפתחות בחור המנעול בפנים, אתם חייבים מנעולן בבת ים אשר יגיע באופן מיידי ויפתור את הבעיה. אלו הם מקרי חירום בהם המנעולן צריך להגיע במהירות. אפילו כאשר הם מתרחשים בימי שבת, בחגים או באמצע הלילה. אתם צריכים מנעולן בבת ים 24/7 אשר תמיד יהיה זמין לתת לכם שירות.

מנעולן בבת ים – שירות לעסקים

גם לעסקים יש דלתות ומנעולים וגם הם נזקקים לשירותיו של מנעולן בבת ים, למשרד ולרכבי החברה לפעמים. אך עסקים עשויים גם להזדקק לשירותים נוספים אשר אינם נפוצים במשקי בית, כמו למשל התקנת ידיות בהלה; פריצת כספות; התקנת מנעולי רתק ועוד. את כל השירותים הנ"ל, ועוד הרבה יותר, תוכלו לקבל אצל מנעולן בבת ים.

יוסי מנעולים

כאשר צריכים מנעולן בבת ים מתקשרים אך ורק ליוסי המנעולן ומקבלים את השירות הטוב ביותר. יוסי הוא מנעולן מקצועי ואמין אשר עושה כל עבודה על הצד הטוב ביותר. מה הסוד של יוסי? אין שום סוד, הדברים פשוטים למדי – יוסי הוא מנעולן מוסמך ובעל ניסיון ובזכות זה הוא מבצע עבודה איכותית ובאחריות.

יוסי גובה עבור שירותיו את המחירים המקובלים בשוק ואין צורך לחפש אחר הרפתקאות זולות אשר בסוף יעלו לכם ביוקר. רשמו עכשיו את מספר הטלפון של יוסי המנעולן 050-575-7888