יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחיוג - 050-5757-888

פורץ מנעולים בגבעתיים

מנעולן בגבעתיים - תיקון והחלפת מנעולים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בגבעתיים פורץ מנעולים בגבעתיים police-tag
050-5757-888

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

  • פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך
  • פריצת דלתות על ידי פורץ דלתות מורשה
  • פריצת כספות על ידי פורץ כספות מומחה
  • פריצת מנעולים על ידי פורץ מנעולים מוסמך
  • התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים
  • שכפול ושחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים
  • תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה
  • החלפת מנגון וצילנדר: רב בריח, פלדלת, מנעול מולטילוק, מנעול ייל
לחץ לחיוג - 7 / 24

תחומי העיסוק של מנעולן בגבעתיים

אולי ברגע זה אינכם זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים בגבעתיים אך בהחלט מנעולן בגבעתיים הוא איש מקצוע רב שימושי שבכל רגע נתון אתם עלולים להזדקק לשירותיו. לא פשוט לפרוץ מנעולים בבית או ברכב, הרי אם היה זה דבר פשוט כל אחד יכול היה לעשות זאת ללא קושי והמנעולים היו הופכים לחסרי משמעות. מנעולן בימינו הוא איש מקצוע אשר עבר קורס הכשרה בו למד כיצד להתמודד עם סוגים שונים של מנעולים. במידה ונקלעתם לבעיה עם המנעול של הבית, הכספת, הרכב או כל מנעול אחר, כנראה שאתם צריכים את שירותים של מנעולן בגבעתיים.

אחד מהשירותים הדורשים רמה גבוהה של מומחיות ואמצעים טכנולוגיים היא פריצת מנעולים בגבעתיים. המנעולים נועדו לשמור על ביתינו וחפצים יקרי ערך ורכושינו מוגן על ידי מנעולים. אך בהחלט קורה שבנסיבות שונות אתם מאבדים מפתח, ואז צריכים שירות של פורץ מנעולים. ישנם גם מקרים של כשל טכני במנגנון הנעילה ואפילו שיש לכם מפתחות אך עדיין אינכם יכולים לפתוח את המנעול. מנעולן מקצועי מכיר את מנגנוני הנעילה של כל הרכבים והדלתות ויודע כיצד לזהות את נקודות החולשה שלהן ולפרוץ אותן בצורה מתוחכמת.

קריאות רבות לפריצת מנעולים בגבעתיים מגיעות מאנשים אשר אינם יכולים להיכנס הביתה. מאיבודי מפתחות, דרך מנגנוני נעילה פגומים ועד מנעולים שהושחתו במהלך ניסיונות פריצה כושלים של גנבים, אנו כבר ראינו הכל. כאשר לא יכולים להיכנס הביתה זה לא נעים, מנעולן בגבעתיים חייב להיות זמין 24 שעות ביממה על מנת לתת מענה מהיר לכל לקוח במצוקה. מנעולן מתמחה בפריצת דלתות, החלפת מנעולים וצילינדרים ומתן פתרון אבטחתי לבית.

איך לבחור פורץ מנעולים בגבעתיים?

בכל פעם שיש לנו איזו תקלה בבית ואנו צריכים להזמין איש מקצוע שיבוא ויתקן, אנחנו מייד מקבלים כאב ראש. יש לנו כל כך הרבה ניסיון מר עם אנשי מקצוע. אחד נתן לנו לחכות שלוש שעות; אחר תיקן משהו אחד וקלקל משהו אחר; אחד אשר הפקיע מחירים ועוד כל מיני בעיות שלא תרצו. כאשר בוחרים פורץ מנעולים בגבעתיים גם כן צריך להיזהר!

טיפים לחיפוש פורץ מנעולים גבעתיים

פעם היינו פותחים את ספר הטלפונים, היום אנחנו פשוט מחפשים פורץ מנעולים בגבעתיים במנוע החיפוש. אבל לפני שאתם עושים זאת חישבו לרגע. אם פעם הזמנתם מנעולן והייתם מרוצים מעבודתו אז אולי כדאי שתזמינו אותו לצורך פריצת המנעול. במידה ולא תוכלו לשאול מכרים ולבדוק אם הם יכולים להמליץ על פורץ מנעולים בגבעתיים.

אם לא הצלחתם למצוא מנעולן מומלץ בגבעתיים בדרך זו אז תוכלו להמשיך לחיפוש באינטרנט של פורץ מנעולים בגבעתיים.

בחירת פורץ מנעולים בגבעתיים

לאחד שקיבלתם מספר תוצאות חשוב שתבצעו כמה בדיקות בסיסיות אשר יגדילו את הסיכוי תהיו מרוצים משירותים של המנעולן בגבעתיים.

הדבר הראשון - מנעולן מוסמך

כאשר אתם מחפשים איש מקצוע לביצוע עבודה מסוימת עליכם לוודא שיש לו את ההכשרה המקצועית לבצע סוג זה של עבודה. למשל אם יש לכם בעיות בחשמל אתם צריכים מישהו שלמד חשמלאות. במקרה של פורץ מנעולים בגבעתיים אתם צריכים לחפש איש מקצוע אשר למד מנעולנות וקיבל תעודה המסמיכה אותו לכך.

הדבר השני - אישור מטעם משטרת ישראל

רובם המוחלט של המנעולנים הם אנשים ישרים ואמינים אך בכל זאת חשוב להיות זהירים. כאשר אתם מחפשים פורץ מנעולים בגבעתיים חשוב שזה יהיה מנעולן בעל תעודת יושר. רק בשביל השקט הנפשי שלכם לפני שאתם מאפשרים לאדם זר לפרוץ לביתכם.

הדבר השלישי - ניסיון

חשוב מאוד לעבוד עם פורץ מנעולים בגבעתיים אשר יש לו ניסיון רב. הניסיון הוא בעל מספר יתרונות. הוא מבטיח עבודה איכותית יותר וגם עבודה מהירה יותר. אם למשל תיתקעו מחוץ לבית באמצע הלילה, דבר אשר ללא ספק ישבש לכם את השגרה, בוודאי תרצו שפורץ מנעולים בגבעתיים יבצע את עבודת הפריצה במהירות ויאפשר לכם לחזור לשגרה.

פורץ מנעולים בגבעתיים - 24 שעות ביממה

אם כבר מדברים על מקרים בהם אתם נתקעים מחוץ לבית באמצע הלילה, זוהי גם ההזדמנות להזכיר כמה חשוב לעבוד עם פורץ מנעולים בגבעתיים אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה. בכל שעה משעות היממה ובכל יום שתיקלעו למצוקה, יוסי המנעולן יגיע אליכם עם ניידת השירות ויעניק לכם שירות מיידי.

בכל בעיה שיש לכם בתחום המנעולנות אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן ולקבל שירות מקצועי ואדיב.

שירותיו של פורץ מנעולים בגבעתיים

ישנם מקרים בהם אנו נזקקים לשירותיו של פורץ מנעולים בגבעתיים. למשל זה יכול לקרות כאשר אנו יוצאים לרגע מהבית, ממש לשנייה, ואז משב רוח קל והדלת נטרקת כאשר המפתחות בפנים. זה יכול להיות גם כאשר אנו מאבדים את המפתחות של הדירה או שהמנעול פשוט מתקלקל ומסרב להיפתח. בכל המקרים הללו, וגם הרבה אחרים, פורץ מנעולים בגבעתיים יכול לתת לנו את השירות שיפתור את הבעיה. אך חשוב שנהיה חכמים וננסה לפתור ולמנוע את הבעיות מבעוד מועד. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם להימנע מלהיקלע לאותם מצבי מצוקה.

זיהוי הבעיה מבעוד מועד

כאשר המנעול שלכם מתקלקל ואתם לא יכולים להיכנס הביתה בוודאי תזכרו בכל אותם הרגעים בחודש האחרון שהמנעול עשה בעיות והתעלמתם מהן. אם לא הייתם מתעלמים מהבעיה ומחפשים פתרון בזמן, לא הייתם יושבים עכשיו חסרי אונים ומחכים לפורץ מנעולים בגבעתיים בשעה 2 בלילה. כאשר מנעול מתקלקל הוא לפעמים מעניק לנו סימנים מקדימים כמו למשל רשרושים ורעשי חריקה. ברמת העיקרון המפתח אמור לפתוח את הדלת בצורה חלקה ללא שום קושי. אם נתקלתם בקושי צריכה להידלק לכם נורה אדומה ויש לפנות למנעולן על מנת לבדוק את המנעול ולא לחכות. ההבדל הוא שעכשיו אתם יכולים לעשות את זה בזמן שנוח לכם. אבל כאשר המנעול יתקלקל ולא תוכלו לפתוח את הדלת, תצטרכו למצוא פתרון ברגע שהוא לא ממש נוח. ואם זה יקרה בלילה זה גם יעלה לכם יותר.

תחזוקה

רובנו מתייחסים אל המנעול כדבר מובן מאליו ולא חושבים שהוא צריך קצת תחזוקה מידי פעם. בעזרת תחזוקה נכונה המנעול יחזיק מעמד זמן רב ותפחיתו את הסיכוי לתקלות. אין צורך בתחזוקה מסובכת ואין צורך בפורץ מנעולים בגבעתיים בשביל לעשות את התחזוקה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשמן אותו פעם בחצי שנה ואתם מסודרים.

החזיקו במפתח רזרבי

ישנם מקרים רבים בהם אנשים נזקקים לשירותי של פורץ מנעולים בגבעתיים, שירותים שבסופו של דבר עולים לכם כסף, וניתן היה להימנע מהם. מקרים של איבוד מפתחות או שהדלת נטרקת יכולים להיפטר בקלות אם תחזיקו מפתח רזרבי. ניתן להחזיק מפתח רזרבי במשרד, אצל קרובי משפחה או שכנים עליהם אתם סומכים.

העדיפו איכות על פני מחיר זול

כולנו רוצים לחסוך כסף אבל לפעמים זה גורם לנו להתנהל בחוסר אחריות. אם נדבר על מנעולים בהקשר הזה אז נוכל לראות שבשוק ישנם דגמים שונים, חלקם מיוצרים בארץ, אחרים בסין ועוד מדינות. לאותם המנעולים ישנם מחירים שונים ולפעמים כאשר אנו בוחרים אותם לפי המחיר אנו בעצם מתפשרים על האיכות. מנעולים באיכות נמוכה לא מחזיקים הרבה זמן וגם לא עמידים בפני הפורצים. כאשר אנו בוחרים במוצר זול ובאיכות נמוכה, במהרה אנו נזקקים לפורץ מנעולים בגבעתיים על מנת להחליף אותם שוב.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בגבעתיים כנסו ללינק - מנעולן בגבעתיים

לחץ לחיוג - 7 / 24

מתי צריך פורץ מנעולים בגבעתיים

פורץ מנעולים בגבעתיים מעניק לכם שירותים רבים. סל השירותים של פורץ מנעולים כולל שירותים כמו התקנת אמצעי בטיחות לדלת, התקנת מנעול כספת עליון, התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה, החלפת סוויץ‘ לרכב, התקנת מחזיר שמן לדלת, תיקון תיבות דואר ועוד. בין שירותיו השכיחים של מנעולן נוכל גם למצוא לא מעט שירותי פריצה ולכן אנו גם נוהגים לומר ”פורץ מנעולים בגבעתיים“ למרות שאנו יודעים שמדובר בהרבה יותר מזה.

בנסיבות שונות אנו עלולים להזדקק לשירותו של פורץ מנעולים בגבעתיים:

1. אבדן מפתחות הרכב - חשוב מאוד שיהיה לכם מפתח ספייר למקרה שתאבדו את מפתחות הרכב,זה יכול למנוע מכם הרבה כאב ראש. אבל אם בכל זאת איבדתם את המפתחות ואין לכם מפתח נוסף אותו ניתן לשכפל עליכם לפנות לפורץ מנעולים בגבעתיים על מנת שיעניק לכם פתרון. ישנם דרכים שונות להתמודד עם הבעיה, לעתים ניתן לשחזר את מפתחות הרכב באמצעות התחברות למידע במחשב הרכב, לפעמים צריך פשוט לבצע מדידות של טבעות הצילינדר ולפעמים עושים החלפת צילינדר לרכב. אם הגעתם למצב זה פשוט התקשרו ליוסי המנעולן והוא יבדוק את האפשרויות שעומדות בפניכם.

2. כאשר התקלקל מנעול ארגז האופנוע - לרוכבי האופנועים אין תא מטען כמו ברכב ובטח שלא את כל המקום שיש לרכב פרטי לשמור חפצים. ארגז האופנוע, כמו גם התא אשר מתחת למושב הוא הכל עבורם. אך כאשר המנעול שלו מתקלקל זה מפריע להם להתנהל, במיוחד כאשר הם עובדים בשליחויות אך לאו דווקא. פורץ מנעולים בגבעתיים יבצע עבורכם פריצה ותיקון אשר בסופם תוכלו להמשיך להשתמש בארגז האופנוע ללא שום הפרעה.

3. פריצת דלת טרוקה - אם יצאתם מהבית וטרקתם את הדלת אך לא לקחתם אתכם מפתחות ויש לכם ידית קבועה בדלת, לא תוכלו להיכנס בחזרה הביתה. אתם צריכים להזמין שירות של פריצת דלת טרוקה באמצעות פורץ מנעולים בגבעתיים. פריצת דלת טרוקה היא דבר פשוט ברוב המקרים, אם אתם יודעים איך לעשות זאת תוכלו לאלתר כלי פריצה מבקבוק פלסטיק ולנסות את מזלכם. אם תרצו ללכת על בטוח ולפרוץ ללא נזקים עדיף שתפנו לפורץ מנעולים בגבעתיים.

4. כאשר הכספת אינה נפתחת - לא יכולים לפתוח את הכספת? יכולות להיות לכך סיבות שונות, אולי איבדתם את המפתחות או שכחתם את הקומבינציה הסודית או שאולי יש בעיה טכנית. פורץ מנעולים בגבעתיים מבצע פריצה מקצועית של כל סוגי הכספות. תלוי בסוג הכספת, לעתים זוהי פריצה זריזה ולעתים זה קצת יותר מורכב. הדגש החשוב הוא לבצע פריצה אשר תאפשר שימוש חוזר בכספת ולא סתם תהרוס אותה. כמו כן חשוב להקפיד על כללי האתיקה המקצועית בעת פריצת כספות ולשמור על דיסקרטיות מלאה.

יוסי פורץ מנעולים בגבעתיים

יוסי פורץ את כל סוגי המנעולים, אלה שהוזכרו ואלו שלא הוזכרו. אם אתם נזקקים לשירותיו של פורץ מנעולים בגבעתיים פנו ליוסי ותיהנו משירותיו המקצועיים. יוסי עומד לרשותכם בכל שעות היממה ומבצע את כל עבודות המנעולנות.

לחץ לחיוג - 7 / 24

הטעויות בבחירת פורץ מנעולים בגבעתיים

חזרתם הביתה ואינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה? או אולי מיהרתם לעבודה וטרקתם את הדלת בלי לקחת מפתחות, אל דאגה פורץ מנעולים בגבעתיים יכול לפתור כל בעיה… אך זאת בתנאי שבחרתם את הפורץ בקפידה ומבלי לעשות טעויות. במאמר זה נסקור את הטעויות שאנשים עושים ועל הסכנות שיש בכך.

1. התרשמות על פי אתר האינטרנט - ישנם אנשים אשר מחפשים פורץ מנעולים בגוגל ואת ההחלטה שלהם הם עושים על פי האתר. הם יכולים לראות אתר יפה ומעוצב וכך לבחור מנעולן חסר ניסיון על פני מנעולן מנוסה עם אתר שאינו מרשים במיוחד. אם תחפשו מעצב אתרים זה יהיה בהחלט מוצדק לבחור אותו על פי רמת אתר האינטרנט שלו. אך כאשר מחפשים פורץ מנעולים בגבעתיים יש לבצע בדיקה עניינית של יכולותיו המקצועיות.

2. בחירת המנעולן הכי זול - לא הייתי רוצה לראות אתכם משלמים לפורץ מנעולים בגבעתיים מחירים מופקעים, אך תהיה זו טעות לבחור מנעולן אך ורק על פי המחיר. מחיר הוא שיקול ואפילו שיקול חשוב, אך אסור לשים אותו לפני כל יתר השיקולים המקצועיים. אומרים שהקמצן משלם פעמיים וזה ממש כך. אתם עלולים ליפול על חובבן ואז תשלמו פעמיים, פעם אחת לחובבן ופעם שנייה למקצוען אשר יבוא ויתקן את הנזק שגרם החובבן.

3. פורץ מנעולים בגבעתיים ללא תעודת מנעולן - אם מדברים כבר על חובבנות אז נזכיר עוד טעות שאנשים עושים, הם לא בודקים אם אכן יש תעודת מנעולן למי שמציע להם את השירותים. לא נהיים מנעולן סתם כך, זהו מקצוע שיש ללמוד אותו וגם לקבל תעודה בגמר הלימודים.

4. מנעולן ללא תעודת יושר - כאשר מחפשים פורץ מנעולים בגבעתיים חשוב לוודא שיש לו תעודת יושר. לצערנו הרב ישנם אנשים אשר מזלזלים בזה. אם יש להם מזל הכל עובר חלק, אבל למה לקחת את הסיכון? ישנו חשש שתזמינו אל ביתכם מישהו שיש לו יד אחת במפתחות הבית שלכם ויד שנייה בעולם התחתון של עברייני הרכוש.

5. בחירת מנעולן ללא ביצוע סקר מחירים - ישנם אנשים אשר בוחרים פורץ מנעולים בגבעתיים סתם כך על פי ההרגשה ולא באמת בודקים אצל המתחרים מהי רמת המחירים המקובלת. אל תעשו את הטעות הזו, חשוב שתדעו מה מקובל לגבות עבור העבודה שאתם נזקקים לה.

6. החלטה מעכשיו לעכשיו - עוד טעות נפוצה אצל מי שמחפש מנעולן היא ההחלטה מעכשיו לעכשיו. נניח ונקלעתם למצוקה כמו דלת כניסה שאינה נפתחת באמצע הלילה. אתם מזמינים את המנעולן הראשון שעונה לכם לטלפון מבלי להפעיל שום שיקול דעת מכיוון שאתם עצבניים ולחוצים. בחירת פורץ מנעולים בגבעתיים צריך לעשות בקור רוח. לא מחכים למקרה החירום, מחפשים כבר עכשיו ושומרים את המספר לכל צרה שלא תבוא.

הסכנות בבחירה לא נכונה של פורץ מנעולים בגבעתיים

אם לא בחרתם את האדם המתאים הוא עשוי לנצל לרעה את האמון שאתם נותנים בו. פורץ מנעולים בגבעתיים מקבל גישה אל מפתחות הבית שלכם, אל המנעול והצילינדר וישנו חשש שינצל זאת לרעה. לכן למען השקט הנפשי שלכם חייבים לוודא שיש לו אישור מטעם משטרת ישראל.

אם הזמנתם פורץ מנעולים לצורך פריצת הכספת ישנה גם סכנה לחוסר דיסקרטיות. אם האיש שמולכם הוא פטפטן זה עלול לסכן אתכם. לא תרצו שאף אחד ידע על קיום הכספת, על מיקומה ועל תכולתה. לכן צריך להיזהר מפורץ שאינו מקפיד על הדיסקרטיות של הלקוחות.

ישנה גם סכנה שתזמינו פורץ מנעולים בגבעתיים ותיפלו על חובבן אשר גורם יותר נזק מתועלת. כבר היו מקרים של מי שניסה לפרוץ רכב וגרם לנזק למערכות החשמל של הרכב או עיקם את הדלת ושלח את בעל הרכב אל הפחח.

אלו הם דברים מאוד קריטיים אך ישנם סממני חובבנות אחרים שלא תרצו להיתקל בהם כמו זמן המתנה ממושך, זמן תיקון ממושך ומחירים מופקעים.