יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בגבעת ברנר

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בקיבוץ גבעת ברנר

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בגבעת ברנר מנעולן גבעת ברנר police-tag
050-5757-888

שירותיו של מנעולן בגבעת ברנר

קיבוץ גבעת ברנר הוא הקיבוץ הגדול בישראל, וכמו כל יישוב עם אוכלוסיה רבה, יש בו תושבים אשר עשויים להזדקק מידי פעם לשירותיו של מנעולן בגבעת ברנר לצורך ביצוע תיקונים, התקנות, שדרוגים ואפילו סוגים שונים של פריצות. כאשר אתם מחפשים מנעולן בגבעת ברנר אתם מחפשים את יוסי שלום, או כפי שכולם אומרים יוסי המנעולן.

יוסי המנעולן הוא בהחלט הכינוי המתאים ליוסי שלום. יוסי הוא איש אשר למד את רזי המקצוע ושולט היטב בכל סוגי המנעולים והדלתות; הוא הקדיש את כל חייו למקצוע המנעולנות והוא מנוסה ביותר; במהלך שנות עבודתו ביצע את כל סוגי העבודות בתחום; עם השנים מגיעות טכנולוגיות חדשות ואתגרים חדשים, יוסי תמיד מתעדכן ומפתח. יוסי שלום נושא בכבוד את התואר מנעולן בגבעת ברנר.

מנעולן בגבעת ברנר - רשימת השירותים

מנעולן בגבעת ברנר צריך להיות בקיא בכל תחומי המנעולנות על מנת שיוכל להעניק פתרונות ללקוחותיו בכל מצב. בסל השירותים של מנעולן בגבעת ברנר תוכלו למצוא את השירותים הבאים:

החלפת צילינדרים - הצילינדר התקלקל או שאתם גרים בדירה שכורה ורוצים להחליף מפתחות, התקשרו למנעולן בגבעת ברנר ויוסי יחליף.

התקנת מנעול כספת עליון - חוששים שמגפת הפריצות תגיע אליכם? התקינו מנעול כספת עליון על דלת הכניסה ותזכו בתוספת ביטחון.

שכפול/שחזור מפתחות - לא צריך להסביר, זה הדבר הבסיסי ביותר עבור מנעולן מנוסה.

שדרוג צילינדר - הצילינדר הישן שלכם אינו נותן מענה לשיטת הדגדוג ואתם חשופים לסכנת פריצה. פנו למנעולן בגבעת ברנר והזמינו התקנת צילינדר נגד פריצה.

תיקון תיבות דואר - הצילינדר התקלקל? הדלת לא נסגרת? אין דאגה, יוסי יתקן.

פריצת רכבים - שעת לילה מאוחרת והרכב לא נפתח? גם אם אתם באמצע שום מקום ארבע בבוקר, יוסי המנעולן יבוא ויחלץ אתכם.

פריצת כספות - לא קל לפצח כספת, אך זה אפשרי כאשר פונים למנעולן מקצועי. אם אינכם יכולים לפתוח את הכספת, אין צורך למהר לנסר אותה, מנעולן בגבעת ברנר יכול לבצע לכם פריצת כספות וגם תיקון כספות.

וישנם עוד שירותים נוספים כמו תיקון דלתות, קיצור דלתות, פריצת דלת טרוקה, פריצת דלת כניסה, התקנת מגן אצבעות לבטיחות, החלפת ידיות לדלתות, החלפת פרזולים, תחזוקה ועוד.

מנעולן בגבעת ברנר 24 שעות ביממה

תיקון תיבות דואר או התקנת מנעול כספת עליון הם אינם דברים שתרצו לעשות באמצע הלילה. בעצם שום פעולה לא תרצו לעשות באמצע הלילה אבל לפעמים פשוט אין ברירה. מנעולן בגבעת ברנר יודע שבמצבים אשר בהם נדרשת פריצה לרכב או פריצת דלת כניסה יש לתת ללקוחות מענה מיידי. מסיבה זו יוסי המנעולן זמין בכל שעה ומגיע במקרי חירום על מנת לחלץ אתכם ולפתור את הבעיה. בכל יום ובכל שעה מנעולן בגבעת ברנר יגיע אליכם עם ניידת השירות ויבצע את השירות הנדרש.