יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בגבעת השלושה

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בקיבוץ גבעת השלושה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בגבעת השלושה מנעולן גבעת השלושה police-tag
050-5757-888

שירותיו של מנעולן בגבעת השלושה

גבעת השלושה היא קיבוץ בתחומי המעוצה האזורית דרום השרון. בדרך כלל החיים בו שלווים ורגועים אך כמו בכל מקום בארץ עלולות להתרחש כאן פריצות לבתים ולכן חשוב להיות זהירים. ישנם אמצעים שונים אשר עליכם לנקוט, כמו למשל במקרים שבהם אתם נעדרים מביתכם (למשל בעת חופשה בחו“ל) כדאי להימנע מלפרסם זאת ברשתות החברתיות בהן גנבים עשויים לחפש מידע מודיעיני. אך עליכם לנקוט בפעולות אשר יבטיחו לכם הגנה ביום שפורצים ירצו לפרוץ לביתכם, וזוהי אחת הסיבות מדוע אתם צריכים מנעולן בגבעת השלושה.

מנעולן בגבעת השלושה יכול לעזור לכם להתגונן כנגד פריצה באמצעות שני אמצעים חשובים. אמצעים אלו הם צילינדר נגד פריצה והתקנת מנעול כספת עליון. אלו הם אמצעים אשר מקשים על הפורצים ולמעשה מרתיעים אותם מלנסות לפרוץ אליכם הביתה.

צילינדר נגד פריצה - מנעולן בגבעת השלושה יכול להתקין עבורכם צילינדר נגד פריצה. זהו צילינדר חדש ומתקדם אשר מספק לכם הגנה מעולה. הגנבים משתמשים במקרים רבים בשיטת הדגדוג. בשיטה זו מחדירים אל הצילינדר כלי עבודה עדינים אשר אמורים לדמות את פעולת המפתח ובאמצעותם, תוך כדי מיומנות רבה, פותחים את הדלת. צילינדר נגד פריצה הוא בעל מבנה מיוחד אשר הופך את השימוש בשיטה זו לבלתי אפשרי. צילינדר זה הוא חזק ועמיד יותר מאחרים אך עדיין ניתן לפרוץ אותו באמצעות קידוח. קידוח הוא אינו הדרך המועדפת על הפורצים מכיוון שזה גורם לרעש ומגדיל את הסיכון.

מנעול כספת עליון - מומלץ לפנות למנעולן בגבעת השלושה ולבקש שלצד הצילינדר נגד פריצה הוא יתקין עבורכם גם מנעול כספת עליון. מנעול כספת עליון הוא מנעול רב בריחי המותקן בנוסף למנעול הקיים בחלקה העליון של הדלת. גם אם הגנבים קדחו את הצילינדר נגד פריצה הם עדיין לא יכולים להיכנס לביתכם ללא פריצת המנעול הנוסף. זה גוזל מהם זמן רב והופך את הפריצה למורכבת, מסובכת ומסוכנת עבורם. כלומר מנעול כספת עליון הוא חלק מההרתעה שלכם.

הזמינו עכשיו מנעולן בגבעת השלושה לצורך שדרוג הביטחון האישי שלכם והתקנת מערכות מתקדמות אלו.

מנעולן בגבעת השלושה - שירותים נוספים

מנעולן בגבעת השלושה מעניק לכם הרבה יותר שירותים ממה שהזכרנו. סל השירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן בגבעת השלושה כולל שירותים לבית ולרכב. בין השירותים שתקבלו בעת הצורך ניתן להזכיר:

פריצת דלתות כניסה; פריצת דלתות פנים; פריצת רכבים; פריצת מנעולי אופניים; פריצת ארגז קטנוע; תיקון דלתות; החלפת פרזולים; קיצור דלתות; תיקון דלתות ממ“ד; שכפול ושחזור מפתחות; החלפת צילינדר; התקנת מחזיר שמן ועוד.

יוסי המנעולן עומד לשירותכם בכל בעיה. כאשר אתם נזקקים למנעולן בגבעת השלושה אל תחשבו פעמיים - התקשרו מייד ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר בהקדם האפשרי. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומנוסה מאוד ותמיד מגיע עם גישה חיובית.