יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ מנעולים בגבעת שמואל

מנעולן בגבעת שמואל - תיקון והחלפת מנעולים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מנעולים גבעת שמואל פורץ מנעולים בגבעת שמואל police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפורץ מנעולים בגבעת שמואל?

בכל מצב בו אתם אינכם יכולים לפתוח את דלתות הבית או הרכב, או נתקלים בבעיה כלשהי הקשורה לדלתות ולמנעולים עליכם לפנות אל מנעולן בגבעת שמואל אשר יפתור לכם את הבעיה. מנעולן הוא איש המקצוע שלו יש את ההסמכה הדרושה ואת כלי העבודה הדרושים על מנת לפתור בעיות מסוג זה ביעילות ומבלי לגרום לנזקים נוספים. מנעולים עלולים להיות דבר מורכב, במיוחד כאשר מדובר במנעולי רכב ולכן לא עובדים עם כל אחד – רק עם מנעולן אמין, בעל תעודה, אישור ממשטרת ישראל ובעל הניסיון הדרוש לעשות עבודות מסוג זה.

פריצת רכבים

במצבים בהם הרכב נעול ואין לכם את היכולת לפתוח אותו עליכם לפנות לפורץ מנעולים בגבעת שמואל אשר ייתן מענה לבעיה. בעיות במנעולי הרכב יכולים לקרות תחת נסיבות שונות. מקרה נפוץ הוא שמאבדים את מפתחות הרכב, אך לפעמים למרות שיש לכם את המפתח אינכם יכולים לפתוח את הרכב בגלל תקלה כלשהי במנעול. ישנם גם מקרים בהם הרכב ננעל אוטומטית והמפתחות בפנים. אלו הם מצבים לא נעימים אבל בהחלט יש להם פתרון. במקרים כאלו יש להרים מייד טלפון אל מנעולן בגבעת שמואל ולהזמין שירותי פריצה.
אך מנעולן בגבעת שמואל זה לא רק עבור פריצת רכבים, ניתן להיעזר בו גם לצורך שכפול מפתחות. כאשר רוכשים רכב מקבלים שני מפתחות, אך אם מאבדים אחד יש למהר לשכפל את המפתח הקיים על מנת שתוכלו לשמור אותו בצד למקרה חירום. פורץ מנעולים בגבעת שמואל הוא בסופו של דבר מנעולן אשר יכול לשכפל עבורכם מפתחות. שימו לב, במקרה שאבדו מפתחות הרכב וישנו חשש שמישהו יכול למצוא אותם ולזהות את הרכב מוטב להחליף את הצילינדר על מנת שלא יעשה שימוש לרעה במפתחות.

פריצת דלתות

באופן דומה לבעיות בנעילת הרכב, לקוחות נתקלים בבעיות זהות בביתם ומחפשים אחר פורץ מנעולים בגבעת שמואל. הבעיות הן זהות במובן שאינכם יכולים לפתוח את הדלת ולהיכנס לביתכם, אך מערכות הנעילה הן שונות. גם הנסיבות הן דומות, יתכן שאבדו המפתחות ויתכן שישנו נזק למנעול עצמו. כאשר אתם נתקלים בבעיה שכזו עליכם להתקשר לפורץ מנעולים בגבעת שמואל. המנעולן יגיע, ינתח את הבעיה ויעניק לכם פתרון מתאים במהירות.

פורץ מנעולים בגבעת שמואל

הבעיות שהזכרנו הן בעיות לא נעימות, בעיקר כאשר הן מתרחשות בשעות מאוחרות, בסופי שבוע ובימי חג. כאשר אינכם יכולים להיכנס לביתכם או לרכב זה יוצר עבורכם בעיה ומשבש את כל סדר היום. אם חזרתם מאוחר הביתה ואינכם יכולים להיכנס זוהי סיטואציה מאוד מלחיצה. מסיבה זה פורץ מנעולים בגבעת שמואל חייב להציע שירות 24 שעות ביממה. בכל תקלה שיש לכם הדורשת מנעולן בגבעת שמואל התקשרו ליוסי מנעולים המעניק שירות מסביב לשעון בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע.

פורץ מנעולים בגבעת שמואל – שירותים שונים

פורץ מנעולים בגבעת שמואל מעניק לכם שירותים שונים הכוללים בין היתר תיקון בעיות בסווייץ‘, התקנת צילינדר נגד פריצה; שירותי תיקוני דלתות; התקנת מנעול כספת עליון; התקנת מחזיר שמן; התקנת מנעול חכם; תיקון מנגנון; תיקון תיבות דואר ועוד. גם שירותי פריצה תוכלו לקבל אצל פורץ מנעולים בגבעת שמואל. פריצת מנעולים היא אחד ההיבטים בעבודתו של מנעולן. שירותי פריצה הם שירותים שכיחים בעבודתו של מנעולן ורבים מתייחסים אליו כאל פורץ מנעולים בגבעת שמואל“.

פורץ מנעולים בגבעת שמואל פורץ סוגים שונים של מנעולים, להלן כמה דוגמאות:

פריצת מנעול אופניים - אם אבדו לכם המפתחות של מנעול האופניים, אם המפתח נתקע או נשבר בחור המנעול, אם יש תקלה במנעול, פורץ מנעולים בגבעת שמואל יכול לעזור לכם. לא משנה אם זה מנעול פרסה, מנעול קפיצי או כל סוג אחר של מנעול אופניים, יוסי יגיע אליכם ויבצע פריצה מקצועית ומהירה.

פריצת כספות - אם אינכם יכולים לפתוח את דלת הכספת עליכם להזמין פורץ מנעולים בגבעת שמואל. לא משנה אם מדובר באבדן המפתחות, נזק למפתחות, תקלה בכספת, שכחה של קוד סודי או שסבא הוריש לכם כספת בלי מפתח - פורץ מנעולים בגבעת שמואל יעניק לכם את הפתרון הדרוש בדיסקרטיות ומבלי לגרום לנזק לכספת או לתכולתה. המטרה בפריצת הכספת היא לאפשר לכם לעשות בה גם שימוש עתידי, לכן אין מדובר כאן בניסור הכספת אלא בפריצה מקצועית. יוסי המנעולן פורץ את כל סוגי הכספות בבית ובעסק.

פריצת תא מטען - אם הבגז‘ או מכסה המנוע אינם נפתחים, התקשרו לפורץ מנעולים בגבעת שמואל והוא יפרוץ גם אותם. במקרים רבים תא המטען של הרכב אינו נפתח לאחר שגנבים ניסו לפרוץ אותו. יוסי המנעולן יבצע עבורכם פריצה ותיקון של תא המטען.

פריצת צילינדר תפוס פנוי - רבים מאיתנו מתקינים בדלת השירותים ובדלתות הפנים צילינדר תפוס פנו, ולא רק בבתים פרטיים אלא גם בחדרי השירותים של מקומות ציבוריים ומשרדים מנעול זה נפוץ מאוד. אם הצילינדר התקלקל או נתקע מסיבה כלשהי, התקשרו לפורץ מנעולים על מנת לקבל תיקון מהיר של הבעיה.

פריצת דלתות זכוכית - בבתי עסק רבים תוכלו למצוא דלתות זכוכית גדולות ויפות. לדלתות זכוכית אלו בדרך כלל יש מנעול רצפתי בעזרתו ניתן לנעול את הדלת כאשר החנות סגורה. שימו לב שדלתות אלו מיועדות בעיקר למטרות עיצוביות ואינן מספקות ביטחון רב ולכן בדרך כלל הן משולבות עם תריס, סורגים או פתרון אחר. כאשר ישנה תקלה במנעול הזמינו פורץ מנעולים בגבעת שמואל.

פריצת ארגז אופנוע - ארגז אופנוע הוא דבר שימושי מאוד ואם אתם עובדים בשליחויות הוא פשוט הכרחי. אך כמו כל מנעול, גם מנעול ארגז האופנוע עשוי להתקלקל. אם יש לכם בעיה בנעילת ארגז האופנוע, הזמינו פורץ מנעולים בגבעת שמואל אשר יבצע פריצה ותיקון של הבעיה.

טעויות בבחירת פורץ מנעולים בגבעת שמואל

טעות ראשונה - ללא תעודת מנעולן

אחת הטעויות המצערות ביותר שאנשים יכולים לעשות היא להעסיק מישהו שאין לו תעודת מנעולן. כאשר אתם הולכים לרופא אתם לא בודקים אם יש לו תעודה (למרות שבדרך כלל היא תלויה בגאווה במשרדו) מכיוון שאתם יודעים שקופת החולים בדקה זאת עבורכם והעסיקה אותו. אך כאשר אתם מחפשים מנעולן עליכם לוודא שיש לו תעודת מנעולן אשר משמעותה היא שהוא למד את מקצוע המנעולנות והוא יודע מה הוא עושה.

טעות שנייה - לקחת את המנעולן עם האתר הכי מדליק

מכיוון שרובנו מחפשים אנשי מקצוע באינטרנט, לרבים המחפשים פורץ מנעולים בגבעת שמואל ישנה נטייה להתרשם מהעיצוב הגרפי של האתר ועל סמך זה לקבל את ההחלטה. אם הייתם אומרים לי שאתם מחפשים מעצב אתרים בהחלט הייתי מצדיק זאת אך אל תשכחו שאתם מחפשים מנעולן. יכול להיות שהוא מנעולן מעולה אבל הוא קצת ”אולד סקול“ ולא ממש משקיע באתר האינטרנט.

טעות שלישית - מנעולן ללא אישור משטרת ישראל

אינני מבין מדוע אנשים מזלזלים בכך, אך כאשר מחפשים פורץ מנעולים בגבעת שמואל חשוב לוודא שמדובר בפורץ אשר יש לו תעודת יושר. ישנם כל כך הרבה מקרי עוקץ והפרת אמונים וחשוב להיות זהירים. אינכם רוצים שהמנעולן ינצל לרעה את האמון שאתם נותנים בו ולכן חשוב לבחור במנעולן שיש לו תעודת יושר למען השקט הנפשי שלכם.

טעות רביעית - לבחור את הכי זול

מפתיע אותי שאנשים מבוגרים עדיין מסוגלים לעשות את הטעות הזו ולבחור בשירות הכי זול. מובן לי, בעיקר בהתחשב במצב הכלכלי שהביאה לנו הקורונה, שאנשים רוצים לחסוך כסף. אך בחירת הכי זול אף פעם לא מביאה לכם חיסכון. אם תבחרו את המנעולן הכי זול אתם בעצם תכניסו הביתה את החובבן הכי גדול. אותו הדבר אני יכול להגיד על הציוד, למשל צילינדרים. אמנם הכי יקר הוא לא הכי טוב אבל הכי זול הוא בהכרח מה שיתקלקל מהר ובטווח הארוך לא יחסוך לכם כלום. כאשר מחפשים פורץ מנעולים בגבעת שמואל יש להפעיל שיקול דעת. מחיר הוא שיקול אך הוא אינו השיקול היחידי.

טעות חמישית - בחירת פורץ מנעולים בגבעת שמואל ללא ביצוע סקר שוק

ובהמשך של הטעות הקודמת, חשוב שתבצעו סקר מחרים בשוק. ישנם מנעולנים רבים אשר יכולים להעניק לכם שירות בגבעת שמואל ומוטב שתבררו מהם המחירים המקובלים ב 3-4 שיחות טלפון. תוכלו גם להיעזר באינטרנט על מנת לבחור.

טעות שישית - החלטות אימפולסיביות

בחירת פורץ מנעולים בגבעת שמואל לא יכולה להתבצע בצורה אימפולסיבית. הבעיה היא שרוב האנשים מחפשים מנעולן רק ברגע שבו הם נזקקים לשירותיו הדחופים וברור שאין להם זמן וסבלנות להתחיל לעשות בירורים. זה די ברור שאם אתם נזקקים לפורץ מנעולים בגבעת שמואל בשתיים עשרה בלילה לא תתחילו לבצע השוואות מחירים. אבל למה שלא תחפשו מנעולן ותשמרו את המספר שלו לשעת הצורך? האם אתם מחכים שתחלו בשביל לרכוש ביטוח רפואי? כמובן שלא.

טעות שביעית - אי הבנה שמדובר ביחסי עבודה לטווח ארוך

כאשר אתם מזמינים מנעולן לביצוע עבודה מסוימת כדאי שתחשבו מעבר לאותה בעיה נקודתית. תבינו שבחיים ישנם רגעים שונים שבהם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן. עליכם להבין שכדאי לשאוף ליחסי עבודה לזמן ארוך. אם מצאתם מישהו אמין המשיכו איתו.

במידה ואתם נזקקים לפריצת כספת או פריצת דלת כניסה? פורץ מנעולים בגבעת שמואל (מנעולן) הוא האיש שאליו עליכם לפנות. אך שימו לב! פריצת מנעולים היא עניין רציני למקצוענים בלבד וחשוב להיות זהירים בעת בחירת פורץ מנעולים. במאמר זה נסביר לכם מה צריך לבדוק ומה צריך לוודא כאשר בוחרים פורץ מנעולים. אך לפני הכל נתחיל בסקירת הטעויות הנפוצות שאנשים עושים כאשר הם מחפשים פורץ מנעולים המעניק שירות בגבעת שמואל.