יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בגדרה

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בגדרה מנעולן גדרה police-tag
050-5757-888

מנעולן בגדרה, באילו מקרים?

הגעתם למצב שאינכם מצליחים לפתוח את דלת הכניסה ולהיכנס הביתה? אתם לא היחידים, רבים נתקלים בבעיה זו (בגלל איבוד מפתחות או תקלה טכנית). זוהי אחת הסיבות הנפוצות, אך לא היחידות, בגינן אנשים מחפשים מנעולן בגדרה.

כאשר אינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה אתם בבעיה וצריך למצוא בדחיפות מנעולן בגדרה אשר יבצע פריצה של הדלת וגם החלפת צילינדר במידת הצורך. עשו זאת בחכמה, כלומר בעזרתו של מנעולן מקצועי אשר יודע לבצע עבודה איכותית ומעניק אחריות.

עבור מנעולן בגדרה פריצת דלת היא דבר שבשגרה. בטרם הפריצה עליו לוודא שאתם אכן בעלי הנכס ויש לכם זכות לבקש את פריצתו. ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות הצגת מסמכים מזהים או שיחה קצרה עם השכנים. קבלו זאת בהבנה, זה נועד למנוע מקרים בהם גנבים ינצלו לרעה את הידע המקצועי של מנעולן בגדרה.

מנעולן בגדרה משתמש בכלי עבודה מיוחדים ועדינים על מנת לבצע פריצה אלגנטית. המטרה היא למנוע נזקים מיותרים ולהביא את הדלת בחזרה למצב שמיש.

שימו לב שישנם מקרים בהם יש צורך לפרוץ דלת נעולה, לעומת מקרים בהם צריך לפרוץ דלת טרוקה. מצב של דלת טרוקה הוא עבור דלתות שנסגרות ודורשות מפתח לפתיחתן גם אם לא נעלתם אותם. אם יש לכם דלת כזו בבית, מספיק שתצאו ותשכחו את המפתחות בפנים ואז תצטרכו להזמין מנעולן בשפלה על מנת לבצע עבורכם פריצה של דלת טרוקה. פריצת דלת טרוקה נחשבת לפשוטה ומהירה יותר מאשר פריצת דלת נעולה.

יוסי המנעולן פורץ את כל סוגי הדלתות ומעניק לכם פתרון מלא לבעיה.

מנעולן בגדרה - שירותים נוספים

מנעולן בגדרה עוסק הרבה בפריצת דלתות של בתים ושל רכבים, אבל זה בהחלט לא העיסוק העיקרי שלו. אצל מנעולן בגדרה ניתן לקבל שירותים נוספים לבית, לעסק ולרכב. שירותים כמו: התקנת מגן אצבעות לבתים או מוסדות עם ילדים; התקנת מנעול כספת עליון וצילינדר נגד פריצה לתוספת ביטחון; החלפת דלתות; תיקון כל סוגי הדלתות; החלפת צילינדרים; שליפת מפתח שבור מחור המנעול; שכפול ושחזור מפתחות; קיצור דלתות; שכפול שלטים לרכב ועוד.

בכל בעיה שיש לכם אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן בגדרה אשר מעניק לכם את כל שירותי המנעולנות בצורה המקצועית ביותר. אצל יוסי תקבלו שירות מהיר ואדיב. ליוסי יש ניסיון רב, דבר אשר מאפשר לו לפתור כל בעיה בזריזות וביעילות. ומה לגבי המחירים? אצל יוסי המנעולן תקבלו את כל השירותים במחירים הוגנים כמקובל בשוק. התקשרו עכשיו ליוסי המנעולן וקבלו שירות נהדר.

מנעולן בגדרה - רשימת השירותים

אצל מנעולן בגדרה תוכלו לקבל מגוון של שירותים לבית, לרכב ולמשרד. יוסי המנעולן מעניק לכם את השירותים במסירות רבה ובמידת הצורך אצל יוסי תוכלו לקבל שירות של פורץ מנעולים בגדרה 24 שעות ביממה. אילו שירותים תוכלו לקבל אצל יוסי המנעולן? להלן רשימה של השירותים השכיחים:

התקנת ידיות בהלה לעסקים - תקנות החירום מחייבות עסקים רבים להתקין אמצעי ביטחון. דלתות חירום עם ידיות בהלה הן אחת הדרישות ולא ניתן לקבל טופס 4 ללא ידיות בהלה. מנעולן בגדרה יכול לבצע התקנות ותיקונים של דלתות בהלה לעסקים.

פריצת כספות - במשרדים רבים, כמו גם בבתים פרטיים ואפילו חדרי בתי המלון ניתן למצוא כספות. הכספות הן אמצעי ביטחון חשוב לשמירה על חפצי ערך, כסף מזומן או כל חפץ שנרצה למנוע גישה חופשית אליו, כמו נשקים למשל. אם אינכם יכולים לפתוח את הכספת פורץ מנעולים בגדרה יבצע עבורכם פריצת כספות מקצועית ודיסקרטית.

התקנת מנעול ג‘ואל (מנעול כספת איטלקי) - מנעולן בגדרה יכול להתקין עבורכם אמצעים למניעת פריצות. אחד האמצעים החשובים הוא מנעול דלת עליון המוסיף לכם הגנה נוספת וכולל הגנה נגד קידוח. מנעול שכזה הוא מומלץ על ידי חברות הביטוח כי הוא מייצר הרתעה כנגד הגנבים.

התקנת צילינדר נגד פריצה - אם אנו כבר מדברים על התקנת אמצעי מיגון נגד פריצה אנו חייבים לדבר על התקנת צילינדר נגד פריצה. פנו אל מנעולן בגדרה על מנת להתקין עבורכם צילינדר נגד פריצה שקטה. אם יש לכם מנעול כספת עליון, צילינדר נגד פריצה שקטה הוא התוספת הקטנה שתעניק לכם ביטחון מושלם. הוא נותן מענה לשיטת הפריצה החביבה על הגנבים (פריצה שקטה) והופך אותה לבלתי אפשרית.

החלפת צילינדר - אם הצילינדר בבית או בעסק התחיל לזייף, הזמינו מנעולן בגדרה לצורך החלפת צילינדר. אל תחכו לרגע שבו הצילינדר יתקלקל בצורה מוחלטת ואז תצטרכו להזמין פורץ מנעולים בגדרה באמצע הלילה. צילינדר איכותי מחזיק מעמד כחמש שנים ויתכן שהגיע הזמן להחליף אותו. כמו כן אם נכנסתם לגור בדירה שכורה, ישנו סיכון שלמישהו זר ישנו מפתח של הדירה, לכן כדאי לבצע החלפת צילינדר.

חילוץ מפתח שבור - אם נשבר לכם המפתח בתוך חור המנעול, תוכלו לנסות להוציא אותו לבד. אך הפתרון הטוב ביותר הוא להזמין מנעולן בגדרה לצורך שליפת המפתח. סביר להניח שהמפתח נשבר בגלל בעיה בצילינדר או במנעול ולכן המנעולן יכול להעניק את הטיפול הדרוש ולבצע החלפת צילינדר במידת הצורך.

פריצת תא מטען - פורץ מנעולים בגדרה מעניק לכם שירותים גם לרכב. במקרים רבים אנשים נזקקים לפריצת תא מטען, אולי זה בגלל שישנה תקלה במנעול או שפשוט נעלו את המפתחות בפנים. מנעולן בגדרה יודע לבצע פריצת רכבים ופריצת תא מטען בצורה מקצועית וללא גרימת נזקים.

תיקון דלתות פנדור - דלתות פנדור הן דלתות מעוצבות אותן ניתן למצוא בבתים רבים בישראל. הן ידועות בזכות רמת גימור גבוהה. לכן כאשר יש בהן תקלות חשוב לפנות למנעולן מקצועי אשר יודע לבצע תיקוני דלתות בגדרה ללא גרימת נזק.

פריצת אופניים ורכבים דו גלגליים - פורץ מנעולים בגדרה יכול להעניק לכם גם שירות לאופנועים ואופניים. אם מנעול האופניים לא נפתח, אם יש בעיה בארגז האופנוע או כל דבר בסגנון, פנו ליוסי והוא יגיע לחלץ אתכם.

בכל בעיה הדורשת פורץ מנעולים בגדרה אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן ולקבל את השירות הטוב ביותר. אצל יוסי תקבלו שירות 24 שעות ביממה, שירות עד הבית או כל מקום אחר שבו נתקעתם עם הרכב. יש לכם על מי לסמוך.

תגיות חיפוש: מנעולים בגדרה | תיקון דלת גדרה | מתקן דלתות בגדרה | פריצת כספות גדרה | פורץ דלתות גדרה | פתיחת דלתות גדרה | מנעולנים בגדרה | פורץ דלתות בגדרה | מנעולן 24 שעות בגדרה | פורץ בגדרה | פריצת מנעולים בגדרה | פורץ מנעולים בגדרה | פורץ רכבים בגדרה | פריצת מכוניות בגדרה | החלפת מנעולים בגדרה | החלפת צילינדר בגדרה | פריצת כספות בגדרה.