יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בדרום תל אביב תוך 20 דקות

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים 24 שעות ביממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בדרום תל אביב מנעולנים בדרום תל אביב police-tag
050-5757-888

באילו מצבים נזדקק למנעולן בדרום תל אביב?

תושבי דרום תל אביב, האנשים העובדים בדרום תל אביב ועוברי אורח עלולים להזדקק לשירותיהם של מנעולנים בדרום תל אביב. מנעולן בדרום תל אביב מעניק שירותים שונים אשר יכולים להיות מועילים, ובמקרים שונים אף הכרחיים. השירותים שניתן לקבל אצל מנעולן בדרום תל אביב עשויים להיות רלוונטיים לאנשים פרטיים, כמו גם לעסקים ומוסדות שונים. למעשה בכל מקום שבו ישנה דלת או מנגנון נעילה כלשהו, ישנו סיכוי שבשלב מסוים תזדקקו לשירות זה.

מנעולנים בדרום תל אביב - שירות לעסקים

אם יש לכם עסק די ברור שיש לו דלתות ומנעולים על מנת לשמור על המקום בשעות הסגירה, על מנת למדר זרים וכניסה לא מורשית וכו‘. אלו יכולים להיות מנעולים בדלתות הכניסה של העסק, מנעולים במחסנים וחדרים שונים בתוך העסק ואפילו מנעולי הרכב של העסק והכספות של העסק. בתוך כל זה יכולים להיות סוגים שונים של מנעולים וסוגים שונים של דלתות, וכמובן סוגים שונים של בעיות הדורשות מנעולן בדרום תל אביב.

לצורך הדוגמה יתכן שפרצו לכם לעסק ולאחר שנוכחתכם כמה קל לפרוץ לעסק שלכם, תרצו לשדרג את הביטחון שלכם ולהתקין מנעולים מתקדמים ובטוחים יותר; יתכן שיש לכם מסמכים או חפצי ערך חשובים בכספת אך אינכם מצליחים לפתוח אותה. אלו הן דוגמאות למקרים בהם אתם צריכים מנעולנים בדרום תל אביב אשר יעניקו שירות לבית העסק.

מנעולן בדרום תל אביב - שירות ללקוחות פרטיים

מלבד העסקים בדרום תל אביב, ישנם גם אנשים פרטיים אשר עשויים להזדקק לשירותיהם של מנעולנים בדרום תל אביב. אלו יכולים להיות אנשים המתגוררים במקום ויש להם בעיות בנעילה הבית, בעיות הדורשות פריצה, תיקונים שונים הקשורים לדלתות וכו‘. אלו יכולים להיות גם אנשים אשר מגיעים מאזורים אחרים על מנת לעבוד בדרום תל אביב ואז מתרחשות להם תקלות בנעילת הרכב. לא חסרות דוגמאות, בכולן המנעולן הוא זה אשר פותר לכם את הבעיה.

אם אתם נזקקים למנעולן בדרום תל אביב, פנו ליוסי מנעולים. יוסי מגיע במהירות האפשרית, גם בשעות הלילה, ומעניק שירות מקצועי הכולל פתרון מלא לבעיה וגם אחריות על העבודה. והכל תוך כדי מתן שירות מקצועי, אמין ואכפתי כלפי הלקוח.
במידה ואתם נזקקים לשירות מנעולן בצפון תל אביב כנסו ללינק - מנעולן בצפון תל אביב

שירותיו של מנעולן בדרום תל אביב

מי נזקק לשירותיו של מנעולן בדרום תל אביב ומהם בכלל השירותים שהוא מעניק? במאמר זה נענה על כל השאלות ועוד.

כל אחד עשוי להזדקק לשירותיו של מנעולן בדרום תל אביב, ואם לא היום אז מחר. ושאני אומר כל אחד אני מדבר על בתים פרטיים, משרדים, עסקים מכל הסוגים, מפעלי תעשייה, מחסנים, חוות חקלאיות, מרכזי קניות, בתי ספר, אוניברסיטאות, מבני ציבור ועוד. תחשבו על זה כך - אם יש שם מנעול אז יש צורך במנעולן.

מנעולן בדרום תל אביב - שירותים לעסקים

ברמת העיקרון אין הבדל גדול בין שירותים לעסקים לבין שירותי לבית, שניהם עשויים להזדקק לאותם השירותים בדיוק. עסק עשוי להיזקק לשירותי פריצה כאשר המנעול מתקלקל בדיוק כמו בית פרטי. אך למרות הדמיון הרב ישנם שירותים שונים אשר הם יותר ייחודיים לעולם העסקים וללקוחות המוסדיים, להלן כמה מהם:

דלתות בהלה - אחת הדוגמאות הכי טובות של שירותים לעסקים הם התקנת ידיות בהלה. עסקים רבים ומקומות הומי אדם נדרשים על פי החוק להתקין דלתות המאפשרות מילוט חירום. לדלתות אלו צריכים להיות מאפיינים מיוחדים אשר עונים על צורכי הביטחון ואחד מהם הוא ידיות הבהלה אותן מנעולן בדרום תל אביב יכול להתקין. ידיות אלו נועדו לאפשר פתיחה קלה של הדלת מבפנים כלפי חוץ וללא שימוש במפתח. במידה ומתרחשת שרפה או אירוע הדורש פינוי מהיר של המקום, כל אחד יכול בקלות למצוא את הדלתות הללו ולפתוח אותן. לא מחכים לאיש תחזוקה שיבוא עם מפתח…

מחזיר שמן לדלת - אם יש לכם עסק בדרום תל אביב יכול להיות שאתם מכירים את הבעיה שאתאר. כל רגע לקוח נכנס או יוצא. חלקם סוגרים אחריהם את הדלת, אחרים כנראה נולדו באוטובוס. ואז אתם צריכים ללכת ולסגור את הדלת, אחרת הקור של המזגן יוצא החוצה או שאם זה חורף הקור מבחוץ נכנס פנימה. מחזיר שמן לדלת יכול לשים סוף לבעיה הזו. לאחר שפותחים את הדלת הוא פשוט יחזיר אותה באטיות למקום. אם גם אצלכם בעסק יש בעיה שכזו, הזמינו מנעולן בדרום תל אביב להתקנת מחזיר דלת הידראולי.

מנעולן בדרום תל אביב - שירותים מוסדיים

מוסדות חינוך, בתי מחסה, בתי אבות, מכוני מחקר, מרפאות ועוד, כמו כל מקום שיש בו מנעולים ודלתות גם כן נזקקים לשירותיו של מנעולן בדרום תל אביב .להלן כמה שירותים אשר יכולים להיות שכיחים יותר בקרב לקוחות אלו.

התקנת מגן אצבעות לדלת - בהתאם לדרישות של משרד החינוך מוסדות חינוך לילדים נדרשים להתקין מגן אצבעות לדלת על מנת למנוע מילדים להכניס לשם את אצבעותיהם, דבר אשר עלול להיות מסוכן. מנעולן בדרום תל אביב יבצע עבורכם עבודה זו.

מנעולי שערים - בהרבה מוסדות ישנם שערי כניסה ושערים פנימיים אשר מסיבות שונות יש לנעול אותם. מנעולן בדרום תל אביב יכול להתקין מנעולי רתק או מנעולים מסוגים שונים בהתאם לצרכים של המקום ולאופי השימוש.

התקנת מנעול חכם - מוסדות רבים נזקקים לפתרון נעילה אשר יעניק להם בקרת שליטה. הם רוצים רק שאנשים מורשים יוכלו להיכנס וחשוב להם גם לפקח על הנכנסים, לדעת מי הם ומתי הם נכנסו. מנעולן בדרום תל אביב יכול להתקין עבורם מנעול חכם אשר יאפשר להם להשיג זאת.

יוסי מנעולן בדרום תל אביב

בכל שירות אשר אתם עשויים להזדקק בו, החל מהחלפת המנעול בחדר השינה ועד תיקון הכספת במשרד, יוסי המנעולן תמיד עומד לשירותכם עם שירות אדיב ומקצועי. יוסי יעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שיש לו ואת הידע המקצועי ויבצע עבורכם כל עבודה באיכות הגבוהה ביותר.

אמצעי מיגון והרתעה בפי מנעולן בדרום תל אביב

בתור מנעולן בדרום תל אביב אני נחשף הרבה לנושא הפריצות. פריצות לבתים הן נושא מצער אשר פוגע בכולנו. אין אזור הארץ שהוא בטוח ומוגן והפורצים חסרי כל גבולות.

”בבגדים שחורים, עם תותבים דמויי מפתח: ניסיון הפריצה הכושל בנס ציונה שני צעירים, בני 26 מלוד, ניסו לפרוץ לדירה בקומה השמינית בבניין בעיר, אך עזבו את המקום לאחר שאחד הדיירים הבחין בהם. כששוטרים הבחינו בהם, השליך אחד מהם לשיחים קופסת כלים. כתב אישום הוגש נגדם בשבוע שעבר“. פורסם בוואלה, ינואר 2020.

המקרה המתואר הסתיים בטוב, אחד השכנים הבחין בפורצים והספיק להזעיק את המשטרה. אך זהו מקרה בודד, רוב הפורצים לעולם אינם נתפסים.

בשביל להתגונן מפני פריצות לבתים אני חייבים לחפש אחר אמצעי מיגון והרתעה ולא לתלות את כל התקוות במשטרה. מנעולן בדרום תל אביב יכול להתקין עבורכם אמצעי מיגון אשר יקשו על הפורצים. אמצעי המיגון יהפכו את הפריצה למורכבת יותר, גוזלת זמן וגם רועשת וסביר להניח שהגנבים יחפשו דירה אחרת ולא ינסו לפרוץ לדירה ממוגנת היטב.

אין שום אמצעי אשר יכול להבטיח לכם חסינות מוחלטת, אך שילוב של מספר אמצעים מקטין את הסיכויים. מנעולן בדרום תל אביב יכול להתקין אמצעי מיגון על דלת הכניסה שלכם, אך חשוב להשתמש באמצעים נוספים על מנת להגן על החלונות והמרפסות ולא רק על דלת הכניסה. לצורך כך מומלץ להתקין סורגים ואמצעים כמו מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה.

גם אם האמצעים שמנעולן בדרום תל אביב יכול להתקין עבורכם רק יוצרים עיכוב עבור הפורצים עדיין אין לזלזל בכך. מקרה הפריצה אשר התרחש בנס ציונה נמנע בזכות שכן ערני ובזכות משטרה אשר הגיעה בזמן. התקנת אמצעים מעכבים תגדיל את הסיכוי שאחד השכנים ישמע את הרעשים ויבחין בפורצים וגם יעניק זמן למשטרה להגיע לזירת האירוע. למעשה תפיסה על חם של גנב בשעת מעשה היא הסיכוי היחידי לתפוס אותו.

התקנת אמצעי מיגון מידי מנעולן בדרום תל אביב

מנעולן בדרום תל אביב יכול להתקין עבורכם שני אמצעי מיגון יעילים לצורך הגנה על דלת הכניסה לבית. אם ישנן דלתות נוספות חשוב להעניק פתרון גם עבורן. הפתרון המוצע הוא התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה המשולב עם מנעול כספת עליון. הדגש הוא כמובן על שילוב של שני האמצעים מכיוון שכל אחד מהם נותן מענה לשיטות פריצה אחרות. השילוב של שניהם סוגר את כל הפינות. חשוב גם לציין שאמצעים אלו מומלצים על ידי משטרת ישראל וגם חברות הביטוח עשויות להתעקש על התקנתם במקרה שתרצו לבטח את הבית נגד פריצה.

התקנת מנעול כספת עליון - התקנה של מנעול עליון לדלת, אשר נעשית על ידי מנעולן בדרום תל אביב, מתבצעת בתור התקנה של מנעול שני. כלומר אם עד היום היה לכם רק מנעול אחד, מעכשיו יש שני מנעולים לדלת וזה כבר מכפיל את הקושי עבור הגנבים. מנעול כספת איטלקי הוא מנעול תלת בריחי המותקן בחלקה העליון של הדלת, זאת בנוסף לבריחים הקיימים במנגנון הדלת. דבר זה מקשה מאוד על פריצה באמצעות כיפוף הדלת. שיטה אחרת שבה גנבים משתמשים היא קידוח הצילינדר ולכן מנעול זה כולל גם הגנה כנגד קידוח.

צילינדר נגד פריצה שקטה - מנעולן בדרום תל אביב מבצע התקנה של צילינדר נגד פריצה שקטה במקום הצילינדר הקיים בדלת. צילינדר נגד פריצה שקטה נותן מנעה לשיטת הפריצה המועדפת על ידי הגנבים - שיטת הדגדוג. הוא בעל מבנה מיוחד אשר אינו מאפשר את השימוש בכלי הדגדוג.

קיימת גם סכנה של שכפול פיראטי של המפתחות. אם השאלתם מפתח למישהו באופן זמני הוא יכול לבצע שכפול של המפתח. יתכן אפילו שלא תשימו לב ומישהו יבצע הטבעת פלסטלינה. שני הפתרונות המוצעים מעניקים לכם הגנה מפני שכפול פיראטי. מנעול כספת עליון כולל מפתחות בעיצוב מיוחד אשר מקשה על ביצוע הטבעת פלסטלינה. צילינדר נגד פריצה מגיע עם כרטיס מגנטי לצורך בקרת שכפול.

יוסי מנעולן בדרום תל אביב

אם אתם מעוניינים להגן על הבית שלכם מפריצות, הזמינו מנעולן בדרום תל אביב לצורך התקנת מנעול ג‘ואל וצילינדר נגד פריצה שקטה. יוסי המנעולן הוא האיש המתאים לביצוע ההתקנות, כמו גם כל עבודות המנעולנות. יוסי מעניק לכם שירות טוב המשלב ידע, ניסיון ואכפתיות מהלקוח.

מנעולנים בדרום תל אביב - רשימת השירותים

לפעמים ישנו בלבול לגבי סוגי העבודות שאותן מבצעים מנעולנים בדרום תל אביב. כולנו יודעים שניתן לקבל שירותי פריצה, אבל האמת שמדובר בהרבה יותר מזה. אז מייד נציג בפניכם רשימה חלקית, רשימה של השירותים השכיחים בגינם אנשים פונים אל מנעולנים. אך בטרם נציג בפניכם את הרשימה נזכיר לכם שחשוב להיות זהירים ולבחור בקפידה את מי מזמינים לצורך ביצוע העבודה.

ברמת העיקרון חשוב להקפיד על הכללים הבאים:

1. אך ורק מנעולן שיש לו תעודה המעידה שלמד את המקצוע. בלי לימודי מנעולנות אף אחד לא יכול לקרוא לעצמו מנעולן.

2. חובה תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. מקצוע המנעולנות הוא מקצוע רגיש וצריך להיות זהירים.

3. ניסיון הוא גם דבר הכרחי. מנעולן שיש לו ניסיון מבצע עבודה באיכות גבוהה יותר וללא טעויות.

רשימת השירותים של מנעולנים בתל אביב

תיקון לשונית תקועה - לפעמים הלשונית בדלת נתקעת והדבר עלול לעורר בעיות שונות כמו דלת שלא נפתחת או דלת שאינה נסגרת. מנעולן יתקן את הבעיה.

התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה - פריצות לבתים הן בעיה של ממש ולכן חייבים לקחת יוזמה ולהתגונן. אחד האמצעים שתוכלו להשתמש בהם הוא התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה אשר כולל גם בקרת שכפול. פנו למנעולנים בדרום תל אביב.

התקנת מגן אצבעות - דבר המקובל מאוד במוסדות חינוך בהם יש ילדים, אך בהחלט ניתן להתקין בבית. זה מונע פציעות אצבעות של ילדים, פציעות המתרחשות כתוצאה מהחדרת אצבעות בין הדלת לבין המשקוף.

פריצת רכב - לפעמים אנו נזקקים לשירותי פריצת רכב, אך שימו לב! יש הרבה מנעולנים בדרום תל אביב, אך לא לכולם יש את הידע והניסיון. מנעולן שאינו מנוסה עלול לגרום נזק רב. למשל עליו להתאים את שיטת הפריצה לסוג הנעילה, שימוש בשיטת פריצה לא נכונה גורם לנזק.

התקנת מנעול כספת עליון - אם דיברנו על פריצות לבתים, חברות הביטוח ממליצות גם על התקנת מנעול עליון לדלת. מדובר במנעול תלת בריחי המוסיף לכם שכבת הגנה נוספת והוא כולל הגנה נגד קידוח.

פריצת כספות - מנעולנים בדרום תל אביב מעניקים לכם שירותי פריצת כספות וכמובן גם תיקון כספות. אין מדובר בניסור הכספת אלא פריצות מקצועיות אשר יאפשרו לכם להמשיך להשתמש בכספת גם לאחר הפריצה. חשוב מאוד להקפיד על עבודה עם מנעולן אשר שומר על דיסקרטיות.

החלפת צילינדר - כאשר נכנסים לגור בדירה שכורה, כאשר מאבדים מפתחות וכאשר צילינדר מתקלקל יש להחליפו. הזמינו מנעולן בדרום תל אביב והוא יבצע עבורכם החלפת צילינדר.

תיקון דלתות פנדור בדרום תל אביב - דלתות פנדור הן דלתות פנים מעולות, אבל כאשר יש בעיה אתם צריכים לפנות למנעולן. מנעולנים בדרום תל אביב מתקנים דלתות פנדור כמו גם כל סוגי דלתות הפנים.

פריצת דלת טרוקה - אנשים רבים המשתמשים בדלתות כניסה עם ידית חיצונית קבועה עלולים להגיע למצב שבו הם זקוקים לפריצת דלת טרוקה. אם טרקתם את הדלת ולא לקחת מפתח, אתם עלולים למצוא את עצמכם תקועים בחוץ ולהזדקק לשירות של פריצת דלת טרוקה.

יוסי מנעולן בדרום בתל אביב

אם אתם נזקקים למנעולנים בדרום תל אביב, אין צורך לחפש יותר מידי - הזמינו את יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מנוסה אשר מעניק לכם שירות אדיב ומסור. על יוסי אתם יכולים לסמוך בכל סוג של עבודת מנעולנות, דחופה או לא דחופה. אצל יוסי תקבלו שירותי חירום בזמינות מלאה - 24 שעות ביממה.

על מנת ליהנות משירותי מנעולנות מקצועיים בדרום תל אביב, שמרו כבר עכשיו את מספר הטלפון של יוסי המנעולן 050-5757888.

פורץ מנעולים בדרום תל אביב

פורץ מנעולים בדרום תל אביב, כלומר מנעולן, הוא איש מקצוע שאתם חייבים להכיר. אתם חייבים למצוא מנעולן שאתם יכולים לסמוך עליו ולשמור את מספר הטלפון שלו בזיכרון לכל מקרה חירום שבו אתם עשויים להזדקק לשירותיו. זה נכון לגבי הדיירים בדרום תל אביב, וגם עבור מי שמנהל עסקים בדרום העיר. כולם עשויים להזדקק ברגע זה או אחר לשירותיו של פורץ מנעולים בדרום תל אביב.

פורץ מנעולים בדרום תל אביב פורץ את כל סוגי המנעולים. זו יכולה להיות פריצה של מנעול הרכב אם איבדתם את המפתחות או שאולי נעלתם את המפתח באותו הרכב; זה יכול להיות פריצה של דלת הכניסה במידה ויש תקלה בצילינדר או במנגנון. באותה המידה זה גם יכול להיות פריצת הכספת או כל סוג אחר של מנעול.

פורץ מנעולים בדרום תל אביב - 24 שעות ביממה

קחו בחשבון שאתם עשויים להזדקק לשירותיו של פורץ מנעולים בדרום תל אביב בכל שעה משעות היממה ובכל יום מימות השבוע. באופן אירוני אנשים רבים מאבדים מפתחות דווקא בשעות הלילה של סוף השבוע. אלו הן אינן שעות עבודה מקובלות ולכן אתם צריכים מנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה. וגם הדלת שלכם יכולה להתקלקל בכל יום ובכל שעה. המזל שלכם היא שאתם תמיד יכולים ליהנות משירותיו של יוסי המנעולן. יוסי תמיד זמין לתת שירות.

שירותים נוספים

כפי שאמרנו פורץ מנעולים בדרום תל אביב הוא לא פורץ מנעולים אלא מנעולן אשר מעניק שירותים נוספים. בין השירותים הנוספים אשר תוכלו לקבל אצל המנעולן אפשר להזכיר: החלפת ידית של דלת שירותים; תיקון מנעול מגנטי; החלפת פרזולים; התקנת עינית לדלת; כיוון צירים; קיצור דלתות ממ“ד; התקנת מנעול רתק; פריצת מנעול אופניים; תיקון כספות; התקנת מנעול בחלון הזזה; תיקון דלתות פנדור ועוד.

אם אתם זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים בדרום תל אביב אתם יכולים לסמוך על יוסי. כאשר אתם מזמינים את יוסי אתם מזמינים את שירותיו של מנעולן מקצועי ובעל שנים רבות של ניסיון בכל סוגי עבודות המנעולנות.

תגיות חיפוש: מנעולים בדרום תל אביב | תיקון דלת דרום תל אביב | מתקן דלתות בדרום תל אביב | פריצת כספות דרום תל אביב | פורץ דלתות דרום תל אביב | פתיחת דלתות דרום תל אביב | מנעולנים בדרום תל אביב | פורץ דלתות בדרום תל אביב | מנעולן 24 שעות בדרום תל אביב | פורץ בדרום תל אביב | פריצת מנעולים בדרום תל אביב | פורץ מנעולים בדרום תל אביב | פורץ רכבים בדרום תל אביב | פריצת מכוניות בדרום תל אביב | החלפת מנעולים בדרום תל אביב | החלפת צילינדר בדרום תל אביב | פריצת כספות בדרום תל אביב.