יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בהרצליה פיתוח תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בהרצליה פיתוח מנעולן הרצליה פיתוח police-tag
050-5757-888

מנעולן בהרצליה פיתוח, מתי נזדקק לו?

בתים רבים באזור הרצליה פיתוח הם יעד מועדף על הגנבים. מסיבה זו חייבים להשתמש בדלתות ומנעולים מאיכות גבוהה על מנת ליהנות מביטחון לבני הבית. אין לזלזל בפריצות לבתים, זה קורה כל יום! אבל לפעמים קורה שאנו צריכים לפתוח את הדלת של הבית שלנו ואיננו יכולים לעשות זאת מסיבות שונות. במקרים כאלו אנו צריכים פורץ מנעולים בהרצליה פיתוח.

כאשר אינכם יכולים להיכנס לביתכם אתם צריכים מנעולן בהרצליה פיתוח. מקרה לא נעים שכזה יכול להתרחש בכל רגע נתון, כולל שעות הלילה המאוחרות ולכן חשוב לעבוד עם מנעולן המעניק שירות 24 שעות ובכל ימות השבוע. כאשר מזמינים פורץ מנעולים בהרצליה פיתוח הוא קודם כל צריך לוודא שאתם אכן בעלי הנכס שאליו הוא מתבקש לפרוץ. זאת על מנת למנוע ניצול לרעה של הידע המקצועי, המומחיות וכלי העבודה בידי עבריינים המתחזים לבעלי הדירה. אימות הבעלות על הנכס הוא די פשוט, מסמכים מזהים עם הכתובת או שיחה עם השכנים יכולים להבטיח למנעולן כי אתם בעלי הזכויות על הנכס ואז הוא יכול להמשיך במלכת הפריצה.

על מנת לבצע את הפריצה על המנעולן לזהות את סוג המנעול ואופי הבעיה. זה לא משהו שצריך להדאיג אתכם, המנעולן למד את הנושא בקורס מנעולנות. הוא יודע איך לזהות כל סוג של מנעול ואין לאבחן כל סוג של בעיה. לאחר שאבחן את מקור הבעיה הוא ניגש למלאכת הפריצה.

פורץ מנעולים בהרצליה פיתוח עובד עם כלי עבודה מיוחדים ובהתאם לשיטות מקובלות בקרב פורצים מוסמכים. פריצת דלת מקצועית היא אינה תהליך ארוך. במהלך הפריצה על המנעולן להיות זהיר על מנת לא לגרום לנזק נוסף למנגנון או כל נזק אסתטי לדלת הבית.

מדוע בעצם צריך מנעולן בהרצליה פיתוח?

מנעולן בהרצליה פיתוח מעניק סל של שירותים בכל הנוגע למנעולים ודלתות ובין היתר מעניק שירות של פורץ מנעולים בהרצליה פיתוח. בנסיבות שונות אנשים נזקקים לשירות זה. לפעמים כתוצאה מבלאי טבעי, בחלוף השנים, המנעול מתקלקל ואז לא ניתן לפתוח אותו בעזרת המפתחות. לפעמים המנעול גם מתקלקל כתוצאה מחבלה מכוונת (ניסיונות פריצה) וכמובן ישנם מקרים של איבודי מפתחות. לא משנה מה הסיבה, כאשר אינכם יכולים לפתוח את דלת הבית אתם צריכים להזמין פורץ מנעולים בהרצליה פיתוח.

מנעולן בהרצליה פיתוח - יוסי מנעולים

אם אתם נזקקים לשירות של פורץ מנעולים בהרצליה פיתוח, אל תיקחו סיכונים ופנו ישר אל יוסי. יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר למד מנעולנות ויש לו שנים של ניסיון ואינספור לקוחות מרוצים. אצל יוסי תקבלו שירות מקצועי ואמין וכמובן באישור משטרת ישראל. אם מדובר בשירותים של פריצה לדלתות הבית, הרכב, כספות, מנעולי אופניים או כל שירות של תיקונים ותחזוקה לדלתות ומנעולים אתם יודעים למי לפנות.
מומלץ לקרוא גם כן את המאמר על מנעולן בהרצליה יצאת צדיק כנסו ללינק - מנעולן בהרצליה יצאת צדיק

מנעולן בהרצליה פיתוח - שירותים נוספים

תושבי הרצליה פיתוח, כמו גם מקומות אחרים בארץ, צריכים לשמור על עצמם מפני פריצות וגנבות רכוש. הדבר נכון לגבי דיירי האזור כמו גם בעלי העסקים. מנעולן בהרצליה פיתוח מעניק שירותים רבים אשר יכולים לעזור לכם בהקשר של מניעת פריצות.

כאשר מדברים על פריצות, חשוב לזכור שהגנבים מחפשים חיים קלים. הם רוצים לעשות מכה מהירה על חשבונכם ואינם רוצים סיכונים מיותרים ועבודות מסובכות. לכן הם מחפשים את הדלתות שהן ברמת מיגון נמוכה ואותן הן מנסים לפרוץ. ניתן להשיג הרתעה נגד הגנבים. לשם כך הזמינו מנעולן בהרצליה פיתוח. הבעיה המרכזית היום היא פריצות שקטות ומנעולן בהרצליה פיתוח יכול לסייע לכם במניעת פריצות שקטות.

פריצות שקטות הן פריצות אשר אינן מתבצעות באמצעים אלימים וכלי עבודה כבדים ולכן הן אינן גורמות לרעש ואינן מושכות תשומת לב. זה בדיוק מה שהגנבים אוהבים. על מנת למנוע פריצה שקטה, הזמינו מנעולן בהרצליה פיתוח להתקנת צילינדר נגד פריצה שקטה. צילינדר זה כולל אמצעי הגנה מתקדמים אשר נותנים מענה לשיטות הפריצה השקטה של הגנבים. כאשר הם יבחינו שיש לכם צילינדר נגד פריצה שקטה הם יעדיפו לוותר ולחפש קרבן אחר.

מנעולן בהרצליה פיתוח – תחזוקה ותיקונים

אצל מנעולן בהרצליה פיתוח תוכלו לקבל שירותי תחזוקה ותיקונים לבעיות שונות הקשורות למנעולים ודלתות. למשל אם יש לכם בבית דלת איכותית וכבדה, אתם בוודאי יודעים שבמהלך השנים הצירים מתרופפים וישנה סטייה בזווית הדלת, עד לכדי מצבים בהם הדלת נגררת כנגד הרצפה. זוהי רק דוגמה אחת מתוך תקלות רבות אשר עשויות להתרחש בדלת. בכל סוג של תקלה, מנעולן בהרצליה פיתוח הוא הכתובת הנכונה. גם בנושאים כמו החלפת פרזולים וקיצור דלתות, מנעולן בהרצליה פיתוח יכול לעשות את העבודה.

שירותים לכספות

לרבים מהתושבים באזור, כמו גם בעלי העסקים, ישנן כספות בהם הם שומרים חפצי ערך. הכספת מעניקה לכם פתרון מעולה עד לרגע שבו מתרחשת תקלה. לפעמים הכספת מתקלקלת, לפעמים שוכחים את הקוד הסודי או פשוט מאבדים את המפתח של הכספת. בכל אחד מהמקרים הנ"ל, מנעולן בהרצליה פיתוח יכול לעזור לכם. המנעולן מכיר את כל סוגי הכספות, יודע כיצד הן עובדות ויכול להעניק לכם את השירות הדרוש. בין אם מדובר בתיקון כספת או פריצת כספות, יוסי המנעולן הוא האיש שלכם.

מנעולן בהרצליה פיתוח 24/7

לפעמים אתם צריכים מנעולן אשר יגיע בדחיפות, כמו למשל במקרים בהם אינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה של הבית. מסיבה זו כאשר אתם מחפשים מנעולן בהרצליה פיתוח, אתם צריכים לחפש מנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה. במידה ותיתקלו בבעיה שכזו תוכלו לסמוך על יוסי המנעולן אשר יגיע במהירות ויפתור את הבעיה בזריזות.

מנעולן בהרצליה פיתוח לצורך התקנת אמצעי מיגון

כולנו יודעים כמה חשוב להיזהר מפריצות לבתים. הגנבים של היום הם חסרי בושה, הם יפרצו לכם הביתה, יגנבו רכוש בעל ערך כמו תכשיטים וכסף מזומן אם ימצאו ואפילו את מפתחות הרכב. לכן חשוב לפנות למנעולן בהרצליה פיתוח לצורך התקנת אמצעי הגנה.

אל לפני שנדבר על אמצעי ההגנה אותם מנעולן בהרצליה פיתוח יכול להתקין עבורכם ברצוני לדבר על נקודה חשובה מאוד והיא שמירה על דיסקרטיות בכל הנוגע להיעדרויות שלכם מהבית. גם אני כמו כולם משתמש ברשתות חברתיות, זה כיף ונחמד. אבל כל פעם מדהים אותי מחדש כאשר אנו רואה אנשים המפרסמים דברים בלי לחשוב על ההשלכות שלהם. אני מדבר על כך שאנשים רבים נוהגים לעשות צ‘ק אין בשדה התעופה ולבשר לכל העולם שהמשפחה כולה יוצאת לחופשה בחו“ל. אינכם יכולים לדעת מי יראה את הפרסומים הללו. גנבים אוספים מודיעין ומחפשים אחר בתים בהם אין אף אחד. בעבר גנבים היו מסתמכים על הרכב בחנייה (כלומר בודקים האם יש רכב בחנייה) ועל כמות המכתבים המצטברת בתיבת הדואר. הם עדיין עושים זאת אך היום יש להם כלי נוסף לאיסוף מודיעיני והוא הרשתות החברתיות. אז קבלו המלצה של מנעולן בהרצליה פיתוח והימנעו מפרסום מידע שכזה ברשתות החברתיות. אם אתם רוצים לשתף את התמונות מחופשת הסקי בשווייץ זה בסדר גמור, רק הקפידו לעשות זאת אחרי שאתם חוזרים לארץ.

עוד נקודה חשובה שכדאי להזכיר היא שכפולים פיראטים של מפתחות. שכפולים פיראטים הם שכפולים של המפתח המתבצעים ללא רשותכם וללא ידיעתכם. כיצד זה יתכן? ישנן שיטות שונות לעשות זאת. אם למשל הזמנתם איזה שיפוצ‘ניק לתקן משהו בבית, ברגע שתלכו להביא לו כוס מים הוא יכול לקחת את המפתח המונח על השולחן ולהכין הטבעת פלסטלינה. בעזרתה ניתן להכין העתק של המפתח ואתם לא תדעו מכך. דרך אחרת יכולה להיות אם השאלתם מפתח לעוזרת והיא שכפלה אותו עבור גנבים אשר שילמו לה עבור המפתחות. אינני רוצה להטיל דופי בעוזרת שלכם ומקרים כאלו הם אולי נדירים, אך הם בהחלט מתרחשים ולא כדאי לקחת שום סיכון מיותר. לכם כדאי להזמין מנעולן בהרצליה פיתוח להתקין עבורכם אמצעי מיגון אשר אינם מאפשרים שכפול פיראטי.

מנעולן בהרצליה פיתוח - התקנת אמצעי מיגון

ישנם שני אמצעי מיגון אשר מומלצים על ידי חברות הביטוח ומשטרת ישראל - צילינדר נגד פריצה שקטה ומנעול דלת עליון. אלו הם שני אמצעים שונים אשר משתמשים בהם בו זמנית על מנת לתת מענה לשיטות הפריצה השונות בהן משתמשים הגנבים.

צילינדר נגד פריצה שקטה - פריצה שקטה היא השיטה המועדפת עבור הגנבים מכיוון שהיא אינה מושכת תשומת לב רבה. לכן חשוב מאוד להשתמש בצילינדר מסוג זה. צילינדרים נגד פריצה שקטה כוללים מבנה פנימי מיוחד וגם מגנטים המשבשים את פעולת כלי הדגדוג באמצעותם מתבצעת פריצה שקטה. מנעולן בהרצליה פיתוח יחליף את הצילינדר הקיים ויתקין במקומו צילינדר נגד פריצה שקטה.

מנעול כספת עליון - מנעולן בהרצליה פיתוח יתקין עבורכם מנעול נוסף לדלת אשר יכפיל את שכבות ההגנה. מנעול זה הוא מנעול תלת בריחי המותקן בחלקה העליון של הדלת. הוא דורש ניסור וקידוח בדלת לצורך ההתקנה, לכן חשוב לעבוד עם מנעולן מקצועי בהרצליה פיתוח.

שני האמצעים שהזכרתי מעניקים לכם גם הגנות שונות כנגד שכפול פיראטי. צילינדר נגד פריצה שקטה כולל כרטיס מגנטי מיוחד אשר בלעדיו לא ניתן לבצע שכפול של המפתח. אם השאלתם מפתח לעוזרת היא לא תוכל לבצע שכפול של המפתח כל עוד אתם מחזיקים בכרטיס המגנטי. מנעול כספת עליון כולל מפתחות בעלי מבנה מיוחד המקשה על ביצוע הטבעות פלסטלינה.

נקודה חשובה שברצוני להדגיש - שני אמצעי המיגון שהוזכרו מעניקים מיגון לדלת הכניסה. זהו מיגון יעיל מאוד אך חשוב לזכור שהגנבים עשויים לחפש דרכים אחרות לפרוץ לדירה, כמו למשל באמצעות החלון או המרפסת. לכן יש להגן גם עליהם באמצעות התקנת סורגים, מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה…

יוסי מנעולן בהרצליה פיתוח ונוף ים מעניק לכם את כל שירותי המנעולנות לבית ולרכב. יוסי מתקין אמצעי מיגון, מתקן כספות, פורץ רכבים ומעניק סל שלם של שירותים חיוניים. יוסי נותן מענה לקריאות חירום ומעניק לכם שירות 24 שעות ביממה.

מנעולנים בהרצליה פיתוח - רשימת השירותים

תושבי הרצליה פיתוח, נוף ים וכל המבקרים באזור המגיעים לעבודה בחברות ההייטק של הרצליה, המגיעים לסעוד במסעדות, לבלות במקומות הבילוי או ליהנות מחוף הים נזקקים מידי פעם לשירותיהם של מנעולנים בהרצליה פיתוח. אז מה בעצם כלול בסל השירותים של מנעולנים? להלן רשימה של כמה מהשירותים השכיחים שתוכלו לקבל.

שירותיו של מנעולן בהרצליה פיתוח

תיקון דלתות פנים - אם יש לכם בעיה בדלתות פנדור או כל סוג של דלת פנים המנעולן יתקן עבורכם. לפעמים דלתות נתקעות, או עושות רעשי חריקה או כל מיני בעיות שונות. יוסי המנעולן יבדוק את הדלת ויעניק לה את השירות הדרוש. יוסי מעניק שירות לכל סוגי הדלתות.

החלפת פרזולים - אינכם אוהבים את הפרזולים בדלת ורוצים לשנות עיצוב, אולי הם בלויים ופגומים. לא משנה מהי הסיבה, משנה מי יעשה את העבודה. כאשר צריך לבצע החלפת ידיות והחלפת פרזולים, מנעולן בהרצליה פיתוח הוא האיש המתאים לפנות אליו.

פריצת רכבים מכל הסוגים - אם אתם נזקקים לפריצת רכבי יוקרה אתם חייבים להזמין מנעולן מקצועי. לכל רכב ישנה שיטת נעילה שונה ולכן חשוב להתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב. שימוש בשיטת פריצה שאינה מתאימה לסוג הרכב יגרום לרכב נזק. כאשר מחפשים מנעולן בהרצליה פיתוח על מנת לבצע פריצת רכב חשוב להפקיד לבחור מנעולן מקצועי ומנוסה על מנת שלא ייגרם לרכב שום סוג של נזק.

פריצת אופנועים וקטנועים - אופנוע הוא כלי תחבורה נוח אשר בעזרתו ניתן לנצח את הפקקים בעיר וגם תמיד למצוא חנייה. אבל לפעמים לא מצליחים לפתוח את ארגז האופנוע או התא אשר מתחת למושב. במקרה שכזה יש לפנות למנעולן.

פריצת דלתות טרוקות - כאשר יוצאים מהבית וטורקים את הדלת מבלי לקחת מפתח, למרות שהדלת אינה נעולה אינכם יכולים להיכנס בחזרה. התקשרו למנעולן בהרצליה פיתוח והוא יגיע במהרה לבצע עבורכם פריצת דלת טרוקה ולאפשר לכם להיכנס הביתה.

תיקון כספות - אם אתם מחזיקים כספת בבית או במשרד יתכן שביום מן הימים תזדקקו לשירות של תיקון כספות. גם אם איבדתם מפתחות או שכחתם קוד סודי, מנעולן יכול לבוא ולעזור לכם עם שירותי תיקון ופריצת כספות בהרצליה. חשוב מאוד לבחור במנעולן אשר מקפיד לשמור על הדיסקרטיות שלכם.

שכפול מפתחות - כאשר נזקקים לשירותי שכפול או שחזור מפתחות אתם יכולים לפנות אל מנעולן בהרצליה פיתוח. אם יש לכם רק מפתח אחד לבית או לרכב, אל תחכו ליום שבו תאבדו את המפתחות. הכינו כבר עכשיו מפתות ספייר.

התקנת מנעול דלת עליון - הוסיפו ביטחון לבית שלכם באמצעות התקנת מנעול כספת עליון לדלת. זהו מנעול הכולל הגנה נגד קידוח והוא מרתיע את הגנבים שרוצים לפרוץ אליכם הביתה.

התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה - ואם כבר מדברים על התקנת אמצעי מיגון אתם חייבים להתקין גם צילינדר נגד פריצה שקטה. הגנבים תמיד יעדיפו לבצע פריצה שקטה. צילינדר נגד פריצה שקטה כולל מנגנונים מיוחדים אשר אינם מאפשרים זאת. אם לא תתקינו צילינדר נגד פריצה שקטה אתם פשוט תסייעו לגנבים.

קיצור דלתות - רוצים להתקין בבית פרקט, שטיח מקיר לקיר או אולי ריצוף חדש? דלתות הפנים הקיימות אצלכם בבית הן במידה התואמת לגובה הרצפה ולכן עלולה להיווצר בעיה. אם תרצו להתקין חיפוי חדש על הרצפה הקיימת תהיה לכם בעיה ולכן קודם כל תצטרכו להזמין מנעולן בהרצליה פיתוח לצורך ביצוע קיצור דלתות.

תגיות חיפוש: מנעולים בהרצליה פיתוח | תיקון דלת הרצליה פיתוח | מתקן דלתות בהרצליה פיתוח | פריצת כספות הרצליה פיתוח | פורץ דלתות הרצליה פיתוח | פתיחת דלתות הרצליה פיתוח | מנעולנים בהרצליה פיתוח | פורץ דלתות בהרצליה פיתוח | מנעולן 24 שעות בהרצליה פיתוח | פורץ בהרצליה פיתוח | פריצת מנעולים בהרצליה פיתוח | פורץ מנעולים בהרצליה פיתוח | פורץ רכבים בהרצליה פיתוח | פריצת מכוניות בהרצליה פיתוח | החלפת מנעולים בהרצליה פיתוח | החלפת צילינדר בהרצליה פיתוח | פריצת כספות בהרצליה פיתוח.