יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בבוגרשוב תל אביב

שירותי מנעולנות ברחוב בוגרשוב תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בבוגרשוב תל אביב מנעולן בוגרשוב תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בבוגרשוב תל אביב?

חיים בוגרשוב היה פעיל ציוני, מחנך עברי ואף חבר כנסת. הוא ידוע גם בתור אחד ממקימי הגימנסיה העברית. חיים בוגרשוב הלך לעולמו ב 1963 וישנו רחוב על שמו בתל אביב. ברחוב בוגרשוב תוכלו למצוא עסקים רבים הכוללים חנויות, מספרות, מסעדות, וגם בנייני מגורים. וכמובן במקום שוקק חיים מידי פעם יש צורך במנעולן בוגרשוב תל אביב.

יוסי שלום, מנעולן מקצועי ומנוסה, מענקי שירותי מנעולן בבוגרשוב עבור העסקים, הדיירים והמבקרים באזור אשר נזקקים מידי פעם לשירותיו של מנעולן. אתם יכולים לפנות ליוסי בכל פעם שאתם צריכים התקנה של משהו הקשור לדלתות ומנעולים, תיקון תקלות ואפילו במקרי חירום.

שירותי מנעולן בוגרשוב

בין אם זה הרכב, הדירה או העסק, המנעולן יעניק לכם שירותים חשובים ומועילים. להלן רשימה של חלק מהשירותים אשר תוכלו לקבל אצל מנעולן בוגרשוב תל אביב:

פריצת רכבים - לא הדבר הכי נעים בעולם, אבל זה בהחלט ישנם מקרים בהם אינכם יכולים להיכנס לרכבים. לפעמים המפתחות ננעלים בפנים, ולפעמים זה משהו אחר. לא אחת קורה שאנשים מגיעים לבלות באזור במהלך סוף השבוע ואז הם מאבדים את המפתחות. במקרה שכזה יש לפנות למנעולן אשר יבצע פריצה של הרכב ושחזור של המפתחות (במידה ואין לכם מפתח אותו ניתן לשכפל). המנעולן יבצע גם קידוד של האימובייליזר והשלט.

התקנת מחזיר דלת - רבים מהעסקים ברחוב זקוקים למחזיר דלת הידראולי, אשר ישמור על הדלת סגורה בכל פעם שלקוח יוצא ונכנס. ניתן להתקין אותו על כל סוגי הדלתות וקיימים גם פתרונות של מחזיר שמן נסתר. פנו למנעולן בוגרשוב תל אביב ותקבלו שירות של התקנה או תיקון עבור מחזיר דלת לעסק.

שירות לכספות - מחזיקים כספת עבור הפדיון היומי ושאר דברי ערך בעסק? כספות יכולות לפעמים להתקלקל ואנשים יכולים גם לאבד מפתחות או לשכוח את הקוד הסודי. מנעולן בוגרשוב מעניק שירות לכל סוגי הכספות. המנעולן מבצע פריצה מבלי לפגוע בכספת ומתקן כל בעיה.

כיוון דלת - דלת הרב בריח שלכם יצאה מאיזון ועכשיו היא לא נסגרת טוב. הזמינו את יוסי המנעולן בבוגרשוב והוא יבצע עבורכם כיוון של דלת הכניסה. יוסי מעניק שירות לכל סוגי הדלתות.

קיצור דלת ממ“ד - אם החלטתם להתקין פרקט חדש ולעדכן את עיצוב הבית, אתם זקוקים לעזרה של מנעולן בוגרשוב תל אביב. לא שמנעולן התחיל להתקין פרקטים, אבל סביר להניח שדלת הממ“ד תפריע להתקנת הפרקט ולכן יש לקצר אותה. מנעולן יפרק את הדלת, יקצר ויתקין אותה בחזרה. הכול תוך כדי שמירה על מראה הדלת והעמידה בתקנים אשר נקבעו על ידי פיקוד העורף.

פריצת דלת טרוקה - טרקתם את הדלת ואז הבנתם שלא לקחתם את המפתחות. טעות קטנה אשר תתקע אתכם בחוץ. התקשרו למנעולן בוגרשוב והוא יגיע במהירות ויבצע עבורכם פריצת דלת טרוקה.

תיקון דלת מגנטית - אם מותקן אצלכם בדלת מנעול מגנטי,אתם יכולים ליהנות מפתרון שקט ואלגנטי לסגירת הדלת. אך כמובן שגם מנעול מגנטי יכול להתקלקל. אתם יכולים להגיע למצבים שבהם הדלת לא נסגרת, או לא נפתחת. במקרה שכזה התקשרו למנעולן בוגרשוב בתל אביב ותקבלו פתרון מהיר.

כאשר מתרחשת תקלה או כאשר יש צורך בשירותיו של מנעולן בבוגרשוב, התקשרו ליוסי המנעולן. יוסי הוא פורץ מנעולים 24 שעות תל אביב מנוסה מאוד אשר מעניק לכם שירות 24 שעות ביממה. בכל בעיה שבה תתקלו אתם יכולים לסמוך על יוסי שיגיע מייד עם ניידת השירות.