יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בזכרון יעקב

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בזכרון יעקב מנעולן זכרון יעקב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בזכרון יעקב?

תושבי זכרון יעקב, אצל כל אחד מכם ישנן דלתות בבית ועליהן מותקנים מנעולים. לרובכם ישנו רכב פרטי אשר גם לו מערכות נעילה. לחלקכם ישנה כספת ביתי או כספת במשרד - כל אלו הם דברים אשר עשויים להתקלקל יום אחד. כאשר זה קורה, כאשר משהו משתבש בדברים אלו אתם צריכים מנעולן בזכרון יעקב.

אצל מנעולן בזכרון יעקב תוכלו לקבל מגוון שירותי מנעולנות לבית. להלן רשימה של כמה מהשירותים השכיחים שאנשים מזמינים אצל מנעולן בזכרון יעקב:

החלפת פרזול - במשך הזמן והשימוש השוטף, חלקי הפרזול של הדלת עלולים לסבול מבלאי ומראה מיושן. במקרים אלו אין צורך להחליף את הדלת כולה. ניתן לחדש את מראה הדלת באמצעות החלפת פרזול. לעתים מדובר בהחלפת ידיות לדלת פלדלת; החלפות גומיות ומברשות; התקנת עינית לדלת; החלפת מעצורים ועוד. כאשר אתם רוצים להחליף פרזול איש המקצוע שאליו עליכם לפנות הוא מנעולן בזכרון יעקב. אם אתם נזקקים להחלפת פרזול, פנו ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מורשה המעניק שירות לכל סוגי הדלתות ומבצע עבודה נקייה ואיכותית.

פריצת דלתות - יכולים להיות תרחישים שונים בגינם אינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה של הבית או אולי את דלת הרכב. לא משנה מהי הסיבה, תמיד יש פתרון אותו יכול לבצע עבורכם מנעולן בזכרון יעקב. יוסי המנעולן מעניק שירותי פריצה לכל סוגי הדלתות ולכל סוגי הרכבים. יוסי יאפשר לכם להיכנס הביתה או לרכב ולחזור לשגרה במהירות. פריצת דלתות היא אחת הסיבות השכיחות ביותר בגינה אנשים פונים לשירותיו של מנעולן בזכרון יעקב.

תיקון דלתות - במקרים רבים דלתות צריכות שירותי תיקונים שונים. למשל אלו יכולים להיות צירים רופפים אשר גורמים לבעיות שונות בתפקוד הדלת או בעיות טכניות אחרות. מנעולן בזכרון יעקב מעניק שירות תיקון דלתות לכל סוגי הדלתות. יוסי המנעולן יבצע עבורכם עבודה איכותית עם דגש על האסתטיקה.

החלפת צילינדרים - במקרים רבים פריצת דלתות דורשת גם את החלפת הצילינדר. אך ישנם גם מקרים בהם אנשים מעוניינים בהחלפת צילינדר למרות שאין להם צורך בשירות של פריצת דלתות. למשל במקרה שבו אתם מבינים שיש לכם צילינדר מיושן וקל לפריצה ואתם מעוניינים בהתקנת צילינדר מתקדם יותר - צילינדר נגד פריצה. כל מה שצריך לעשות זה לפנות ליוסי מנעולים.

התקנת מנעול כספת עליון - בשל ריבוי מקרי הפריצה חברות הביטוח ממליצות ולפעמים גם דורשות להתקין מנעול כספת עליון בנוסף על המנעול הקיים. מנעול זה מעניק לכם תוספת ביטחון ואף יוצר הרתעה. סביר להניח שהגנבים יחפשו קרבן אחר לאחר שיראו שיש לכם מנעול כספת עליון.