יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בחגור

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים במושב חגור

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בחגור מנעולן חגור police-tag
050-5757-888

מנעולן בחגור, באילו מקרים?

תמיד חשוב שיהיה לכם שמור בטלפון הנייד מספר טלפון של מנעולן בחגור. אתם לעולם אינכם יודעים מתי תזקקו לשירותיו ויתכן שבמקרים מסוימים תזקקו להם בדחיפות ובהילות. בין השירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן בחגור:

שירות לדלתות - מנעולן בחגור יכול להעניק לכם שירות לדלתות הכולל תיקונים, התקנות ופריצות. שירותי התיקונים כוללים שירותי תיקון דלתות פנים וחוץ, תיקון דלתות ממ“ד וכל סוגי הדלתות. באופן דומה מנעולן בחגור מעניק שירותי פריצה לכל סוגי הדלתות. השירותים לדלתות יכולים לכלול גם החלפת צילינדר, התקנת מנעול כספת עליון, התקנת מגן אצבעות, התקנת מחזיר שמן, החלפת פרזולים ועוד.

שירות לרכבים - מנעולן בחגור מעניק לכם גם שירות לרכבים. השירותים כוללים פריצת רכבים, פריצת תא מטען, תיקון בעיות בשלטים, בעיות בסוויץ‘ ובעיות באימבולייזר, שחזור מפתחות לרכב, החלפת צילינדר ועוד. כל השירותים ניתנים על ידי מנעולן מוסמך ומנוסה אשר מכיר את כל סוגי הרכבים ויודע להתמודד עם כל סוגי הבעיות בהתאמה לסוג הרכב. רק מנעולן רכב מנוסה יכול לפתור את הבעיה מבלי לגרום לכם לנזקים מיותרים.

שירותים לכלי רכב דו גלגליים - מנעולן בחגור מעניק גם שירותים לרכבים דו גלגליים. אלו יכולות להיות פריצות של תא האופנוע אשר מתחת למושב, פריצות לארגז האחורי ואפילו פריצות של מנעול אופניים.

שירות לכספת - יש לכם כספת ואתם לא מצליחים לפתוח אותה בגלל תקלה או שאולי שכחתם את הקוד הסודי? מנעולן בחגור מעניק שירות לכל סוג הכספות. במידת הצורך הוא יבצע עבורכם פריצת כספות או כל תיקון אשר נדרש. מנעולן בחגור אינו מנסר את הכספת בשביל לפרוץ אותה, המטרה היא שבסיום העבודה תהיה לכם כספת תקינה ומוכנה לשימוש.

מנעולן בחגור לשדרוג הביטחון האישי

אתם בוודאי מודעים לכך שפריצות לבתים הן מכת מדינה. אתם יכולים לשבת בבית, לפחד ולהתפלל שזה לא יקרה לכם אבל האמת שזה לא יעזור. אתם חייבים לקחת צעדים של ממש על מנת לשפר את הביטחון האישי שלכם ושל בני משפחותיכם. מנעולן בחגור יכול לעזור לכם באמצעים שונים כמו התקנת צילינדר נגד פריצה והתקנת מנעול כספת עליון. אלו הם אמצעים טכנולוגיים אשר עומדים לרשותנו והם מעניקים לכם תוספת ביטחון. צילינדר נגד פריצה כולל הגנות נגד שיטות פריצה שונות ובתוספת מנעול כספת עליון אתם זוכים להגנה חזקה מאוד. למעשה מדובר בהרתעה - כאשר הגנבים יראו שהדלת שלכם מצוידת באמצעים אלו, סביר להניח שהם יוותרו ויחפשו מקום אחר לפרוץ אליו.

מנעולן בחגור - 24 שעות ביממה

יוסי המנעולן מעניק לכם שירותים של מנעולן בחגור 24 שעות ביממה. שירותי החירום אינם מיועדים לכל סוג של עבודה, אלא לעבודות אשר הן דחופות ובהולות. אם תרצו להתקין מנעול כספת עליון תוכלו לעשות זאת במהלך שעות העבודה הרגילות. אך זהו אינו המצב כאשר אתם אינכם יכולים לפתוח את דלת הבית או הרכב, אלו הם המצבים בהם אתם צריכים מנעולן בחגור אשר מעניק שירות 24/7.