יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בחג תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בחגים מנעולן בחג police-tag
050-5757-888

מנעולן בחגים, מתי נזדקק לו?

חגי ישראל הם סיבה לשמחה, אנו מבלים יחדיו עם בני משפחתנו בארוחות חג ובילויים שונים. אך לפעמים מתרחשים דברים אשר משבשים לנו את אווירת החג. זה אולי לא סוף העולם אבל הם בהחלט יכולים לשבש לכם את החג ולהוציא אתכם מדעתכם. אני מדבר על בעיות במנעולים ומפתחות הדורשות מנעולן בחג.

תארו לעצמכם שאתם מבלים עם בני משפחתכם בחג, אולי נסעתם לבקר קרובי משפחה אבל כאשר אתם רוצים לחזור הביתה יש בעיה במנעול הרכב והוא לא נפתח. זה באמת יכול להוציא אתכם מדעתכם כאשר זה קורה ברגעים הלא נוחים הללו. זהו הרגע שבו אתם צריכים מנעולן בחג.

הדרישות ממנעולן בחג:
מקצועיות - המונח מקצועיות מתייחס לספקטרום רחב של סטנדרטים. זה מתחיל בדבר הבסיסי ביותר והוא הדרישה למנעולן מוסמך. כאשר אתם מזמינים מנעולן בחג אתם חייבים לוודא שמדובר במנעולן אשר למד והוסמך ומכיר היטב את תחום המנעולנות. רק איש מקצוע שכזה יכול לעשות עבודה טובה מבלי לגרום נזקים.
אמינות - גם אמינות מתייחסת לכמה אספקטים שונים וחשובים. אחד מהם הוא הדרישה שמנעולן בחג לא יעבוד עליכם ולא יפקיע מחירים. אמנם בהחלט מקובל לחייב יותר עבור קריאות בשבת, חג ושעות הלילה אך זה חייב להיעשות בגבול הסביר והסטנדרטים המקובלים בתחום. היזהרו ממנעולנים המנצלים את מצוקתכם ומפקיעים מחירים בצורה בלתי סבירה. היבט אחר של האמינות הוא החשש מניצול לרעה של הידע המקצועי והגישה למנעול הבית או הרכב שלכם. ישנו חשש לניצול לרעה והעברת מידע או מפתחות לגורמים בעולם הפשע. מסיבה זו חשוב לעבוד עם מנעולן אמין בעל אישור ממשטרת ישראל וללא קשרים ושיתופי פעולה עם עולם הפשע.
זמינות - זמינות היא מהות ההגדרה של מנעולן בחג. אתם צריכים לעבוד עם מנעולן אשר יענה לטלפון ותהיה לו נכונות וזמינות לתת שירות גם בשבתות או כל יום ושעה אחרת. אם אינכם יכולים להיכנס לבית או לרכב, בוודאי שלא תוכלו לחכות עד שיגמר החג. שימרו היטב על המפתחות שלכם; בצעו פעולות תחזוקה ועל תדחו תיקונים של מנעולים. זוהי הדרך שתסייע לכם להימנע מקריאות למנעולן בחג. אך במידה ונקלעתם למצב בעיית, תמיד תוכלו לסמוך על יוסי מנעולים.