יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בחולון תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בחולון פורץ מנעולים בחולון police-tag
050-5757-888

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים:

  • פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך
  • פריצת דלתות על ידי פורץ דלתות מורשה
  • פריצת כספות על ידי פורץ כספות מומחה
  • פריצת מנעולים על ידי פורץ מנעולים מוסמך
  • התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים
  • שכפול ושחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים
  • תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה
  • החלפת מנגון וצילנדר: רב בריח, פלדלת, מנעול מולטילוק, מנעול ייל
לחץ לחיוג - 7 / 24

החלפת מנעולים בחולון בבית הלקוח

מתי כדאי להחליף מנעול או צילינדר לבית? כאשר אתם עוברים דירה או מאבדים את אחד המפתחות מומלץ להחליף את המנעול לדלת. כמו כן, כאשר מקבלים דירה חדשה מקבלן ו/או שוכרים דירה חדשה כדאי להחליף את המנעול של דלת הכניסה על מנת שנוכל לישון טוב יותר בלילה. חשוב להזמין מנעולן בעל תעודת הסמכה בכדי שיחליף לכם את המנעול.

פורץ מנעולים בחולון תוך 20 דקות

במידה ונקלעתם לבעיה המתייחסת למנעולים? אנחנו כאן! חברתינו תחלץ אותכם מכל בעיה - פורץ מנעולים מוסמך יגיע אליכם תוך 20 דקות! חברתינו בעלת נסיון של מעל 10 שנים, למעשה אנחנו מומחים בכל סוגי הפריצות. פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים ומנעולים.

פורץ רכבים בחולון תוך 20 דקות

הרכב לא נפתח והשלט לא מגיב? המפתחות אבדו? ננעל הרכב ואתם נשארתם בחוץ? התקשרו לחברתינו 24/7 והזמינו מנעולן מוסמך שיגיע תוך 20 דקות ויחלץ אותכם במיידי. חברתינו בעלת נסיון רב בפתיחת ופריצת כל סוגי הרכבים. פתיחת הרכב נעשת על ידי מכשור חדשני. התהליך הינו מהיר מאוד וללא נזק.

פורץ דלתות בחולון תוך 20 דקות

אבדתם את המפתח? נטרקה לכם הדלת? אנחנו כאן! פורץ דלתות מקצועי חייב להיות בעל נסיון של שנים בכדי להיות מומחה בפתיחת ופריצת דלתות. במידה ונקלעתם לסיטואציה בה אתם אבדתם את המפתח או שהדלת נטרקה לכם, התקשרו אלינו ותוך 20 דקות נגיע ונחלץ אתכם במחיר ההוגן ביותר.


תחומי העיסוק של מנעולן בחולון

כאשר מסיבה כלשהי דלת הבית או המשרד אינה נפתחת אתם צריכים את שירותיו של פורץ דלתות בחולון. פורץ מנעולים מאפשר לכם להיכנס שוב הביתה אך גם מתקן את הבעיה ומחליף את המנעול במידת הצורך. למזלכם, כאשר אתם צריכים מנעולן בחולון ישנו היצע גדול של פורצי מנעולים ודלתות. אך שימו לב, חפשו מנעולן המעניק שירות של 24 שעות ביממה כך שתוכלו לסמוך עליו תמיד שיגיע; חפשו מנעולן ללא עבר פלילי ובעל תעודת הסמכה רשמית בפריצת מנעולים. אל תחכו לרגע שבו תיתקלו בבעיה בשביל לחפש מנעולן, חפשו עכשיו ושמרו את מספר הטלפון שלו למקרה חירום.

זה יכול לקרות בדיוק שחזרתם מחופשה משפחתית; כאשר חזרתם מבילוי לילי או סתם כך באמצע היום. אתם לעולם לא יודעים מתי תאבדו את המפתחות או מתי מנגנון הנעילה של הדלת יתקלקל. אולי היו סימנים מוקדמים שמהם התעלמתם אך בסופו של דבר מגיע הרגע שזה פשוט קורה. אם השעה 2 בלילה ביום שישי, בהחלט דבר שיכול לקרות, אז אתם בבעיה. אתם צריכים שירות של פריצת דלתות בחולון אך אין לכם למי להתקשר. על מנת להימנע ממצבים לא נעימים אלו אתם חייבים למצוא פורץ מנעולים העובד 24 שעות ויכול להעניק שירות בחולון וגם בערים אחרות למקרה שיצאתם מהעיר עם הרכב ושם נתקעתם. פורץ מנעולים מבין את המצוקה של הלקוחות אשר נתקלים בבעיה גם בשעות לא שגרתיות ומגיע במהרה לתת שירות בהול על מנת לפתור לכם את הבעיה.

הבית שלכם הוא המקום הכי חשוב ואתם רוצים לשמור עליו בטוח. זוהי הסיבה מדוע אתם מתקינים דלתות עם מנעולים חזקים ומתוחכמים. כאשר יש בעיה אתם מזמינים מנעולן בחולון על מנת לפרוץ את המנעול, לתקו או להחליף. אך כאן עולה לדיון שאלה בעייתית, האם ניתן לסמוך על המנעולן שלא ישכפל את המפתחות למען גורמים עברייניים? בהחלט חשוב להיזהר ולכן חשוב לעבוד עם מנעולן מקצועי המקפיד על כללי אתיקה מקצועית ויש לו אישור מטעם משטרת ישראל. הקפידו לעבוד אך ורק עם מנעולן מוסמך ובעל אישור מהמשטרה המעיד כי אין לו עבר פלילי.