יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ביבנה הירוקה

שירותי מנעולן ופורץ מנעולים ביבנה הירוקה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן יבנה הירוקה מנעולן ביבנה הירוקה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ביבנה הירוקה?

אחד השירותים אשר אתם יכולים לקבל אצל מנעולן ביבנה הירוקה הוא שכפול מפתחות לרכב. כמובן ששכפול מפתחות לרכב הוא אינו דבר פשוט וקל כמו שכפול מפתחות לבית. קודם כל ישנו צורך בגלמים מיוחדים המתאים לסוג המפתחות של יצרן הרכב. אך זוהי רק תחילתה של הבעיה! כאשר מזמינים מנעולן ביבנה הירוקה לצורך שכפול מפתחות לרכב, בדרך כלל כאשר אחד המפתחות אבד, עליו גם לשכפל את השלט ואת הצ‘יפ אשר מקובע על המפתח. וכאן ישנה נקודה רגישה ובעייתית שלא כולם מודעים אליה. ישנן שתי שיטות בהן מנעולן ביבנה הירוקה יכול להשתמש על מנת לשכפל את הצ‘יפ - שיטה אחת היא באמצעות שכפול הצ‘יפ במפתח השני. שיטה זו נחשבת לפשוטה יחסית אבל יש לה חסרון אחד. מה יקרה במידה ומישהו ימצא את המפתח המקורי? במקרה שכזה מוצא המפתחות יוכל להשתמש בהם על מנת להתניע את הרכב. שיטה אחרת שמנעולן ביבנה יכול להשתמש בה היא קידוד של צ‘יפ חדש, דבר אשר נעשה באמצעות התחברות למחשב הרכב ומיועד להיעשות אך ורק על ידי מקצוענים שהוסמכו לכך. שיטה זו גם מתאימה למקרה שבו צריך לשחזר את הצ‘יפ. היתרון של שיטה זו הוא שגם אם המפתח שאבד נמצא על ידי מישהו, לאחר שקודד צ‘יפ חדש הוא יהיה בלתי שמיש. כך תוכלו ליהנות מתוספת ביטחון.

שירותים נוספים ביבנה הירוקה

שכפול מפתחות הרכב, או שחזור מפתחות הרכב הוא רק אחד מיני שירותים רבים אשר תוכלו לקבל אצל מנעולן ביבנה הירוקה. רשימת השירותים של מנעולן ביבנה כוללת גם שירותים כמו התקנת מנעולן לחלון הזזה; פריצת סגר עליון; החלפת צילינדר; התקנת עינית לדלת; כיוון דלתות; תיקון כספות תיקון תיבות דואר והחלפת דלת בתיבת דואר; התקנת מושך דלת הידראולי; התקנת ידיות חירום; פריצת דלת טרוקה; תיקון דלתות פנדור ועוד שירותים רבים.

במידה ואתם זקוקים לשירותיו של מנעולן ביבנה הירוקה, אתם יכולים לסמוך על שירותיו של יוסי המנעולן 24 שעות ביממה. בכל בעיה שבה תיתקלו יוסי תמיד יעמוד לשירותכם עם שירותים מהירים ומקצועיים.