יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ביבנה תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ביבנה פורץ מנעולים ביבנה police-tag
050-5757-888

מנעולן ביבנה

על מנת לשמור על ביטחוננו וביטחון רכושנו אנו משתמשים במנעולים. יש לנו מנעולים בדלת הכניסה לבית, מנעולים במשרד, ברכב ובכל מקום שישנה דלת אשר רוצים לנעול. המנעולים מסייעים למנוע פריצות וגנבת רכוש. אמנם אין מנעול ודלת שלא ניתן לפרוץ אך דלתות חזקות ומנעולים איכותיים הופכים את הפעולה למורכבת – היא דורשת יותר זמן, כלים וגם רעש. כך שברוב המקרים הגנבים מעדיפים לוותר כאשר הם נתקלים במנעולים מתוחכמים שקשה לפרוץ. אבל ישנם מקרים שבהם ישנן בעיות הקשורים לאותם המנעולים והדלתות ואז נזקקים לשירות של פורץ מנעולים ביבנה.

מתי נזדקק למנעולן ביבנה?

ישנם מקרים רבים בהם אנו עשויים להזדקק לפורץ מנעולים ביבנה, חלקם אפילו יגרמו לנו לחפש מנעולן ביבנה בדחיפות (כאשר מדובר במקרה חירום). אם למשל נכנסתם לדירה חדשה, אולי דירה שכורה, ויש לכם חשש שישנם זרים שיש להם העתק של המפתחות, אל תקחו סיכון! הזמינו מנעולן ביבנה לצורך החלפת צילינדר. פעולה שכזו אמנם יש לעשות בהקדם איך ניתן לעשות אותה במסגרת שעות העבודה המקובלות. אך ישנם מקרים אחרים בהם אתם זקוקים למנעולן באופן דחוף. למשל במקרה שבו חזרתם הביתה בשעת לילה מאוחרת וגיליתם שמישהו חיבל במנעול (במהלך ניסיון פריצה כושל) ועכשיו הדלת לא נפתחת. במקרה שכזה תצטרכו להזמין פורץ מנעולים ביבנה באופן מיידי אפילו אם זה ביום שבת ב 3 בלילה. המנעולן יגיע במהרה, יפרוץ ויבצע את התיקון הנדרש. אך מנעולן ביבנה אינו מוגבל אך ורק לבעיות הקשורות לדלתות הבית, הוא יכול לטפל גם ברכבים וכספות. אם הרכב ננעל כאשר המפתחות בפנים או כל בעיה אחרת הקשורה במנעולי הרכב, מנעולן ביבנה (מנעולן מוסמך) יכול לפתור לכם את הבעיה.

מנעולן ביבנה – מקצועיות

כאשר אתם מחפשים פורץ מנעולים ביבנה עליכם לעבוד אך ורק עם מנעולן מקצועי. כאשר אנו אומרים מקצועי אנו מדברים על כל האספקטים של המילה מקצוענות:

אישור ממשטרת ישראל – אל תתנו שום גישה למנעולים, דלתות ומפתחות אם למנעולן אין אישור ממשטרת ישראל. אתם בוודאי לא רוצים שהוא יעשה עוד העתק של המפתח בשביל הגנבים או משהו בסגנון ורק אישור ממשטרת ישראל יכול לתת לכם שקט נפשי.

שירות 24/7 – מכיוון שאתם עשויים להזדקק לפורץ מנעולים ביבנה בכל שעה שהיא (לעולם אינכם יודעים), חשוב לעבוד עם מנעולן המספק שירות 24/7 ובכל ימות השנה. זה לא נעים שיש בעיה בדלת באמצע הלילה והמנעולן לא עונה לטלפונים.

תעודת הסמכה – ישנם סוגים שונים של מנעולים ולכל אחד יש את ה"טריק" שלו, בעיקר כאשר מדובר במנעולים של רכבים שם המצב יותר מורכב. רק מנעולן אשר למד בקורס מנעולנות וקיבל תעודה מתאים לצורך ביצוע עבודות אלו. מי שאינו מוסמך וסתם מאלתר יגרום יותר נזק מתועלת.

אלו הן נקודות חשובות מאוד ומי שלא מקפיד עליהן כאשר הוא מחפש מנעולן ביבנה עלול לסיים בעגמת נפש.