מנעולן יצאת צדיק 24/7

שירות הגעה תוך 20 דקות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ביהוד יצאת צדיק

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ביהוד יצאת צדיק מנעולן יצאת צדיק ביהוד police-tag
050-5757-888

מנעולן ביהוד יצאת צדיק

התקלקלה לכם הדלת והיא אינה נפתחת, מה עושים? במצב כזה אתם צריכים להזמין מנעולן ביהוד יצאת צדיק. אבל מה בעצם חשוב לכם כאשר אתם מזמינים פורץ דלתות או פורץ רכבים? מהם הדברים החשובים שהופכים מנעולן ל"מנעולן יצאת צדיק"?

הדברים החשובים כאשר מזמינים פורץ מנעולים:

זמינות – כאשר אתם מתקשרים למנעולן חשוב לכם שהוא יהיה זמין אפילו אם מדובר בשעות לא מקובלות. הסיבה לכך היא פשוטה, מנעולן צריך להיות מוכן למקרי חירום בהם אנשים נתקעים מחוץ לבית וזקוקים לפורץ דלתות בדחיפות אפילו אם מדובר בשבת או חג ואפילו אם זה מתרחש בשעת לילה מאוחרת.

יושר – לקוח מזמין פורץ דלתות על מנת לפרוץ את דלת הכניסה לביתו, אך המנעולן הוא בסך הכל איש מקצוע ואינו מכיר את הלקוח. על המנעולן להיות ישר ולוודא באמצעים סבירים כי מזמין השירות הוא אכן בעל הדירה ולא מתחזה הרוצה לנצל את המנעולן לצורך פריצה. את הבעלות על הנכס ניתן להוכיח בקלות באמצעות הצגת מסמכים כמו חשבונות חשמל או פשוט לשאול את השכנים. אך גם ללקוח מגיע שקט נפשי ולכן זכותו לדרוש מפורץ מנעולים להציג בפניו אישור מטעם משטרת ישראל. אם למנעולן ביהוד אין אישור מטעם משטרת ישראל אז כנראה לא מדובר במנעולן ביהוד יצאת צדיק....

מקצועיות – מנעולן ביהוד יצאת צדיק חייב להראות מקצועיות בכל דרך התנהלותו, החל מהצורה שבה הוא מתייחס ללקוח ועד לסטנדרטים המקצועיים עליהם הוא מקפיד, כמו להגיע בזמן שסוכם ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר.

מחירים הוגנים – ישנם מחירים מקובלים בתחום המנעולונות כאשר צריכים פורץ דלתות או פורץ רכבים וגם מקובל לגבות מחירים גבוהים יותר עבור קריאות חירום בשעות הלילה. אך עדיין המחירים צריכים להישאר במסגרת הסטנדרטים המקובלים. מנעולן ביהוד יצאת צדיק אינו מפקיע מחירים.

אמינות – חשוב שהמנעולן יהיה אמין, אם למשל הזמנתם פורץ דלתות להחלפת המנעול חשוב שתקבלו את מה שאתם משלמים. למשל לא תרצו לשלם עבור מנעול יקר ואיכותי ולקבל במקומו מנעול סיני זול שלא יחזיק מעמד זמן רב.

מנעולן מוסמך – מי שרוצה לעבוד בתור פורץ רכבים או פורץ דלתות חייב ללמוד מנעולנות בקורס מסודר ולקבל תעודה המסמיכה אותו להעניק שירותים אלו. הקפידו לעבוד אך ורק עם מנעולן מוסמך.

אחריות - מנעולן ביהוד יצאת צדיק מעניק אחריות על העבודה שהוא עושה עבורכם. הוא יכול לעשות זאת בביטחון מכיוון שהוא שולט בתחום והוא יודע מה הוא עושה. חובבנים לעומת זאת אינם מעניקים אחריות וסביר להניח שהיום הם ישנם ומחר הם יעלמו.

מנעולן ביהוד – יוסי מנעולים

הדלת נטרקה ונתקעתם בחוץ ללא מפתח, או אולי ישנה בעיה יותר חמורה וצריך להחליף מנגנון. כל סוג של בעיה, בבית או ברכב, יוסי הוא פורץ רכבים ומנעולים מוסמך אשר יודע להעניק שירות מקצועי ואדיב ולפתור עבורכם את הבעיה בזמן קצר ומחירים הוגנים.