מנעולן יצאת צדיק 24/7

שירות הגעה תוך 20 דקות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ביהוד יצאת צדיק

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים 24 שעות ביממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ביהוד יצאת צדיק מנעולן מומלץ ביהוד police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ביהוד יצאת צדיק?

התקלקלה לכם הדלת והיא אינה נפתחת, מה עושים? במצב כזה אתם צריכים להזמין מנעולן ביהוד יצאת צדיק. אבל מה בעצם חשוב לכם כאשר אתם מזמינים פורץ דלתות או פורץ רכבים? מהם הדברים החשובים שהופכים מנעולן ל"מנעולן יצאת צדיק"?

הדברים החשובים כאשר מזמינים פורץ מנעולים:

זמינות – כאשר אתם מתקשרים למנעולן חשוב לכם שהוא יהיה זמין אפילו אם מדובר בשעות לא מקובלות. הסיבה לכך היא פשוטה, מנעולן צריך להיות מוכן למקרי חירום בהם אנשים נתקעים מחוץ לבית וזקוקים לפורץ דלתות בדחיפות אפילו אם מדובר בשבת או חג ואפילו אם זה מתרחש בשעת לילה מאוחרת.

יושר – לקוח מזמין פורץ דלתות על מנת לפרוץ את דלת הכניסה לביתו, אך המנעולן הוא בסך הכל איש מקצוע ואינו מכיר את הלקוח. על המנעולן להיות ישר ולוודא באמצעים סבירים כי מזמין השירות הוא אכן בעל הדירה ולא מתחזה הרוצה לנצל את המנעולן לצורך פריצה. את הבעלות על הנכס ניתן להוכיח בקלות באמצעות הצגת מסמכים כמו חשבונות חשמל או פשוט לשאול את השכנים. אך גם ללקוח מגיע שקט נפשי ולכן זכותו לדרוש מפורץ מנעולים להציג בפניו אישור מטעם משטרת ישראל. אם למנעולן ביהוד אין אישור מטעם משטרת ישראל אז כנראה לא מדובר במנעולן ביהוד יצאת צדיק....

מקצועיות – מנעולן ביהוד יצאת צדיק חייב להראות מקצועיות בכל דרך התנהלותו, החל מהצורה שבה הוא מתייחס ללקוח ועד לסטנדרטים המקצועיים עליהם הוא מקפיד, כמו להגיע בזמן שסוכם ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר.

מחירים הוגנים – ישנם מחירים מקובלים בתחום המנעולונות כאשר צריכים פורץ דלתות או פורץ רכבים וגם מקובל לגבות מחירים גבוהים יותר עבור קריאות חירום בשעות הלילה. אך עדיין המחירים צריכים להישאר במסגרת הסטנדרטים המקובלים. מנעולן ביהוד יצאת צדיק אינו מפקיע מחירים.

אמינות – חשוב שהמנעולן יהיה אמין, אם למשל הזמנתם פורץ דלתות להחלפת המנעול חשוב שתקבלו את מה שאתם משלמים. למשל לא תרצו לשלם עבור מנעול יקר ואיכותי ולקבל במקומו מנעול סיני זול שלא יחזיק מעמד זמן רב.

מנעולן מוסמך – מי שרוצה לעבוד בתור פורץ רכבים או פורץ דלתות חייב ללמוד מנעולנות בקורס מסודר ולקבל תעודה המסמיכה אותו להעניק שירותים אלו. הקפידו לעבוד אך ורק עם מנעולן מוסמך.

אחריות - מנעולן ביהוד יצאת צדיק מעניק אחריות על העבודה שהוא עושה עבורכם. הוא יכול לעשות זאת בביטחון מכיוון שהוא שולט בתחום והוא יודע מה הוא עושה. חובבנים לעומת זאת אינם מעניקים אחריות וסביר להניח שהיום הם ישנם ומחר הם יעלמו.

מנעולן ביהוד – יוסי מנעולים

הדלת נטרקה ונתקעתם בחוץ ללא מפתח, או אולי ישנה בעיה יותר חמורה וצריך להחליף מנגנון. כל סוג של בעיה, בבית או ברכב, יוסי הוא פורץ רכבים ומנעולים מוסמך אשר יודע להעניק שירות מקצועי ואדיב ולפתור עבורכם את הבעיה בזמן קצר ומחירים הוגנים.

מנעולן ביהוד - מקרים אמיתיים

השליח עם האופנוע - רועי הוא סטודנט למשפטים אשר עובד במשרד שליחויות עד אשר יסיים את התואר. כל היום הוא מטייל ברחבי גוש דן והמרכז ומבצע שליחויות שונות. כמובן שיש לו אופנוע עם ארגז לצורך ביצוע עבודתו. באחד הימים משהו השתבש במנעול והוא לא יכל לפתוח את הארגז בדיוק שהגיע אל המשרד ביהוד שם היה צריך למסור חבילה בדחיפות. רועי נזקק למנעולן ביהוד יצאת צדיק אשר יגיע מייד ופנה ליוסי המנעולן. יוסי הגיע במהרה ופרץ את ארגז האופנוע.

הגברת הממהרת - אילנית היא אישה נחמדה המתגוררת ביהוד. אילנית היא מאותם האנשים שהזמן בורח להם בין האצבעות והיא תמיד ממהרת לעבודה ויוצאת מהבית בדקה התשעים. בוקר אחד כאשר מיהרה לעבודה היא יצאה מדירתה ביהוד והתכוונה לנעול את הדלת. אך בגלל הלחץ היא יצאה מביתה ללא המפתחות וטרקה את הדלת. מכיוון שמדובר בדלת עם ידית קבועה היא לא יכלה להיכנס לביתה ונזקקה להזמין מנעולן יצאת צדיק ביהוד לצורך ביצע פריצת דלת טרוקה.

הכספת של איש העסקים - יובל הוא איש עסקים מקומי ביהוד. יש לו עסקים והשקעות בעיר והוא מנהל אותם ממשרדו. במסגרת עבודתו הוא מגלגל סכומי כספים גבוהים אותם הוא שומר בכספת. באחד הימים בהם הוא היא צריך לבצע תשלום גבוה במזומן. כאשר רצה לפתוח את הכספת משהו השתבש. בתחילה חשב שאולי טעה בקומבינציה אך הוא וידא כי הזין את הקוד הנכון ובכל זאת הכספת לא נפתחה. יובל הזמין מנעולן צדיק ביהוד אשר פרץ את הכספת ולאחר מכן תיקן את התקלה.

הזוג שחזר מחתונה - ליאור ועדנה הם זוג נחמד מיהוד. באחד הלילות הם נסעו לחתונה של חברים בתל אביב. כאשר חזרו הביתה בשתיים בלילה הם רק רצו להיזרק על המיטה. הם היו גמורים מעייפות וכמובן ששניהם עבדו למחרת. אך באותו הרגע התרחשה תקלה שהם לא ציפו לה. דלת הבית פשוט סירבה להיפתח. הם שיחקו במפתחות וניסו שוב ושוב והתחילו להיות עצבניים. בסופו של דבר הם הבינו כי אין ברירה והם נזקקים למנעולן ביהוד מיצאת צדיק אשר יבצע פריצת דלת כניסה. יוסי הגיע במהירות ומייד הבין שהצילינדר מקולקל. הוא ביצע החלפת צילינדר תוך זמן קצר ואפשר להם להיכנס לביתם.

המשפחה הביטחוניסטית - משפחת כאן מיהוד דואגת לביטחונה. בשל ריבוי מקרי הפריצה ביהוד הם החליטו להתקין אמצעי הגנה. הם התייעצו עם מנעולן יצאת צדיק ביהוד, בדקו באינטרנט ובסוף החליטו על התקנת מנעול כספת עליון וצילינדר נגד פריצה שקטה. הם פנו אל יוסי שלום אשר הגיע אליהם וביצע את ההתקנה. בינתיים הם היחידים בבניין שהתקינו אמצעים אלו וסביר להניח שהגנבים לא ירצו להסתבך איתם ויעדיפו לפרוץ לדירות בהן מותקנים צילינדרים ישנים וקלים לפריצה.

הדלת שזזה מהמקום - בביתם של משפחת יבניאלי מותקנת דלת פלדלת. באחד הימים הם הבחינו שישנו שינוי בזווית הדלת. הדלת נוגעת קלות ברצפה וגם קשה לנעול אותה מכייוון שהבריחים אינם נכנסים בקלות למסילות. הם התקשרו אל מנעולן ביהוד על מנת שיפתור את הבעיה. יוסי הגיע אל המקום והבחין שהצירים רופפים, בעיה נפוצה בדלתות כבדות. יוסי ביצע עבורם תיקון דלת פלדלת והמצב חזר לקדמותו.

יוסי מנעולן ביהוד

בכל בעיה שיש לכם בבית, ברכב או במשרד אתם מוזמנים לפנות אל יוסי. בזכות הניסיון הרב שיש ליוסי הוא יודע לאבחן בקלות כל בעיה ולהעניק לה את הטיפול הנכון. יוסי הוא מנעולן מומלץ ומוכר ביהוד. יוסי מעניק מענה חירום והוא זמין לתיקון בעיות בכל שעות היממה, מנעולן ביהוד 24/7.

שירותים חשובים של מנעולן ביהוד יצאת צדיק

מנעולן צדיק ביהוד מעניק לנו שירותים רבים וחשובים. אליו אנו מתקשרים כאשר איננו יכולים לפתוח את תא המטען או דלת הרכב; אליו אנו מתקשרים כאשר אנו צריכים פורץ דלתות או מישהו שיבצע לנו תיקון מנגנון לדלת פלדלת. אלו הם רק כמה דוגמאות אך אני מאמין שכולם מבינים שמנעולן היום מעניק שירותים נרחבים לבית ולרכב.

כאשר אתם מחפשים מנעולן ביהוד יצאת צדיק אתם בעצם מחפשים מקצועיות, אמינות ומחירים טובים. אלו הם דברים בסיסיים שמגיע לכם לקבל וזה מה שמגדיר שירות טוב. הפעם נדבר על חיפוש מנעולן ביהוד ונציע לכם אסטרטגיה למנגנון סינון אשר יגדיל את הסיכויים שתמצאו מנעולן ביהוד מהסוג של יצאת צדיק.

לפני שנדבר על האסטרטגיה בוא נתעכב על שלושת הפרמטרים שהזכרנו:

מקצועיות - כאשר אתם מזמינים מנעולן מיצאת צדיק ביהוד חשוב לכם שזה יהיה מנעולן מקצועי אשר יודע מה הוא עושה. בכל עבודה שלא תהיה המנעולן צריך לאתר את מקור הבעיה ולהעניק את הפתרון ההגיוני ביותר. לפעמים יש יותר מפתרון אחד, אך יש צורך לעשות שיקולם של עלות מול תועלת וליישם את הפתרון ההגיוני. מנעולן שאינו מקצועי עשוי לטעות בהבחנה ולהעניק לכם את הפתרון שאינו מתאים. למשל לפעמים אנו מזמינים מנעולן ביהוד בגלל בעיות בסגירת הדלת. בעיות שונות יכולות לגרום לבעיה זו ואם המנעולן לא יזהה את מקור הבעיה הטיפול שהוא יעניק יהיה חסר תועלת.

אמינות - אין צורך להסביר יותר מידי למה כאשר אתם מזמינים מנעולן יצאת צדיק ביהוד אתם רוצים מנעולן אמין. אף אחד לא רוצה שיספרו לו כל מיני סיפורים ומעשיות שכל תכליתן היא להוציא מאיתנו כספים. לצערנו הרב בחיים אנו לפעמים נופלים על שרלטנים אשר מספרים לנו סיפורים ומגזימים כל בעיה על מנת לגבות מאיתנו סכומים גבוהים יותר. חוסר אמינות הוא מילה עדינה להונאה ומרמה! מנעולן ביהוד יצאת צדיק חייב להיות אמין בכל הרבדים של עבודתו והתנהלותו.

מחירים - כאשר אנו מזמינים מנעולן ביהוד לבצע תיקון או התקנה אנו כמובן צריכים לשלם לו על עבודתו. נשלם לו את מה שמגיע לו אך נרצה להיות בטוחים שהוא אינו מנצל את תמימותנו ואינו מנסה לגבות מאיתנו מחירים גבוהים מהמקובל. העלויות מתחלקות לעלות העבודה (עלות השירות) ועלות החלקים. למשל אם נזמין מנעולן להחלפת צילינדר, העלות כוללת גם את הצילינדר וגם את עבודת ההתקנה. חשוב לוודא שלא גובים מאיתנו מחיר מופקע, לא עבור החלקים ולא עבור העבודה.

בחירת מנעולן ביהוד

כאשר אנו צריכים לבחור מנעולן ביהוד יצאת צדיק עלינו להפעיל מנגנון סינון פשוט ביותר:

1. עלינו לוודא שמדובר במנעולן מוסמך. לכן חשוב לבקש לראות תעודת מנעולן שהיא ההוכחה שהוא אכן השתתף בקורס מנעולנים בו למד את רזי המקצוע.

2. עלינו לוודא שיש לו תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. מנעולן ביהוד בעל תעודת יושר הוא מנעולן ללא עבר פלילי ועליו אנו יכולים לסמוך יותר מאחרים.

3. כדאי גם לוודא שהוא חבר באגודת המנעולנים. אגודת המנעולנים מאגדת את המנעולנים ומכתיבה סטנדרטים של איכות ושירות.

4. יש לערוך סקר שוק ולקבל הצעות מחיר ממנעולנים שונים על מנת שנוכל לדעת מהי רמת המחירים המקובלת בתחום.

אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן יצאת צדיק ביהוד, פנו ליוסי המנעולן. יוסי מעניק שירות מסור לתושבי יהוד ועומד לשירותם בכל בעיה. אם משהו השתבש בדלת או במנעול, אם רוצים להתקין אמצעי מיגון או לבצע פריצה לרכב - התקשרו ליוסי המנעולן.

לחץ לחיוג - 7 / 24

מנעולן יצאת צדיק ביהוד - אמצעים למניעת פריצות

פריצות לבתים הן דבר אשר מפחיד את כולנו. המחשבה שגנבים יחדרו לביתכם, יחטטו בחפציכם ויגנבו דברי ערך היא מפחידה מאוד. זה גורם לכם להרגיש חסרי ביטחון ויש לכך השלכות פסיכולוגיות עמוקות. כאשר פורצים לביתנו אנו מזמינים את המשטרה, אך האמת שכל עוד לא הצליחו לתפוס את הפורצים על חם המשטרה לא ממש יכולה לעזור לכם, מעבר למילוי דוח עבור חברת הביטוח במידה ויש לכם ביטוח. זה מביא אותנו למסקנה שיש להשקיע באמצעים למניעת פריצות. במאמר זה נדבר על האמצעים שניתן להשתמש בהם לצורך מניעת פריצות ואיך מנעולן ביהוד יכול לעזור לכם.

אמצעים למניעת פריצות ביהוד

סורגים - אמנם מנעולן יצאת צדיק ביהוד אינו עוסק בהתקנת סורגים אך לא ניתן לדבר על התגוננות מפני פריצות מבלי להזכיר את הסורגים. גנבים בהחלט נוהגים להיכנס דרך החלון ולכן חשוב להגן על החלון באמצעות סורגים. גם אם אתם גרים בקומות עליונות אל תחשבו שאתם בטוחים, גנבים יכולים להשתלשל מהגג או לעבור מדירת השכנים אליכם דרך החלון. סורגים אינם מספקים פתרון מוחלט, גם אותם ניתן לנסר, אך זהו בהחלט גורם מעקב ויש להשתמש בהם. עיקוב הפורצים מגדיל את הסיכון שיתפסו.

מצלמות אבטחה - מצלמות אבטחה הן פתרון מעולה. הן יוצרות הרתעה בפני הגנבים ויכולות גם לסייע בחקירה או בתור ראייה בבית משפט. מצלמות היום הן דבר זול ויש להן יכולות מתקדמות מאוד גם כאשר מדובר במצלמות ביתיות להתקנה עצמית. המצלמה יכולה לזהות תנועה בבית ולהתריע בפניכם על נוכחות של גנב ולאפשר לראות לכם מה קורה בבית בזמן אמת. מצלמה יכולה לעשות הבדל ענק, בעזרתה תוכלו להזמין את המשטרה כאשר הגנב עדיין בבית ולא שעתיים אחרי כאשר חזרתם הביתה וגיליתם שדירתכם נפרצה. גם מצלמות הן לא דבר שמנעולן ביהוד יצאת צדיק מתקין, אך הוא בהחלט ממליץ על שימוש באמצעי זה.

כספת - אם יש לכם חפצי ערך בבית, בנוסף על ההגנות על הבית כדאי לשים אותם בתוך כספת. רצוי לשים את הכספת במקום נסתר, לקבע אותה אל הקיר או הרצפה ולבחור בכספת כבדה אשר דורשת מאמץ רב לצורך הזזתה מהמקום. ישנם סוגים שונים של כספות, מנעולן ביהוד יכול לייעץ לכם בחירת הכספת המתאימה עבורכם.

התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה - אחת משיטות הפריצה המועדפות על הגנבים היא פריצה באמצעות כלי דגדוג. כלי עבודה אלו אינם יוצרים רעש ומאפשרים לגנבים לפתוח את הדלת בשקט, כמעט כאילו ויש להם מפתח. מנעולן ביהוד מיצאת צדיק יכול להתקין עבורכם צילינדר נגד פריצה שקטה אשר אינו מאפשר את השימוש בשיטת פריצה זו. כלי הדגדוג הם כלים עדינים המוחדרים אל תוך חור הצילינדר ובאמצעותם מדמים את פעולת המבטח. צילינדר נגד פריצה שקטה הוא בעל מבנה פנימי הכולל פיתולים אשר אינם מאפשרים את השימוש בכלים אלו.

התקנת מנעול כספת עליון - התקנת צילינדר נגד פריצה מעניקה מענה לפריצה שקטה אך זה לא מספיק ולכן חברות הביטוח ממליצות לשלב אותו עם מנעול כספת עליון. מנעולן ביהוד מתקין את המנעול על חלקה העליון של הדלת וזאת בנוסף למנעול הקיים. עובדה זו בפני עצמה היא מכשול כפול בפני הגנבים. מנעול כספת עליון מעניק לכם הגנה כנגד קידוח הצילינדר וכנגד עיקום הדלת.

מניעת שכפול פיראטי - עוד שיטה שבה משתמים גנבים מתוחכמים היא שכפול פיראטי, כלומר שכפול מפתחות אשר נעשה ללא ידיעתכם וללא רשותכם. זה יכול להתרחש כאשר אתם משאילים למישהו מפתחות והוא משכפל אותם או כאשר מישהו מנצל רגע שבו אינכם שמים לב ועושה הטבעת פלסטלינה של המפתח. צילינדר נגד פריצה שקטה מגיע עם כרטיס מגנטי ומבטיח לכם שאף אחד לא יבצע שכפול מפתחות ללא רשותכם. מנעול כספת עליון מגיע עם מפתח מיוחד אשר קשה להטביע אותו בפלסטלינה.

יוסי מנעולן יצאת צדיק ביהוד

על מנת ליהנות מהתקנה מקצועית של אמצעי ההגנה שהוזכרו (מנעול כספת עליון וצילינדר נגד פריצה) תוכלו להזמין את יוסי מנעולן יצאת צדיק ביהוד. יוסי הוא האיש המתאים ביותר לביצוע עבודות מיגון לצד כל עבודות המנעולנות. יוסי הוא מנעולן מוסמך ובעל תעודת יושר. יש לו שנים של ניסיון בתור מנעולן ביהוד וישובי הסביבה.

לחץ לחיוג - 7 / 24

מנעולן ביהוד יצאת צדיק - שירותי מנעולנות

מנעולן ביהוד יצאת צדיק מעניק שירותי מנעולנות לתושבי יהוד והסביבה כבר שנים רבות. תושבי יהוד יודעים שכאשר הם צריכים שירותים של מנעולן אמין ואחראי יש להם למי לפנות. אם עדיין לא יצא לכם להיעזר בשירותיו של מנעולן ביהוד, להלן רשימה של חלק מהשירותים השכיחים שתוכלו לקבל אצלו.

התקנת מחזיר שמן לדלת - יש לכם חנות ממוזגת שבה כל היום אנשים נכסים יוצאים ולא מקפידים לסגור את הדלת? מחזיר שמן לדלת הוא התקן הידראולי אשר נועד מחזיר את הדלת למצב סגור לאחר כל פתיחה של הדלת. זהו הפתרון המושלם לעסקים אשר רוצים לשמור על קו המזגן או על הדלת סגורה מכל סיבה אחרת. מנעולן במודיעין יבצע עבורכם התקנה מקצועית ויפה של מחזיר שמן לדלת.

תיקון תיבות דואר - תיבת הדואר לא ננעלת או שהמנעול התפרק? פנו אל המנעולן ותקבלו שירות אשר יתקן כל בעיה ויסדר את תיבת הדואר שלכם. לאחר התיקון תוכלו ליהנות מתיבת דואר תקינה ודברי הדואר שלכם לא יתפזרו על הרצפה לעיני כל.

החלפת צילינדר בעת מעבר לדירה שכורה - אחת הבעיות בדירות שכורות היא שהמפתח מתגלגל בין דיירים שונים שגרו בהן בעבר. לעולם אינכם יכולים לדעת אם למישהו יש מפתחות של הדירה שלכם, לכן הדבר הראשון שעליכם לעשות בעת כניסה לדירה שכורה הוא להזמין מנעולן יצאת צדיק ביהוד לצורך החלפת צילינדר. זוהי התקנה מהירה וזולה.

התקנת קודן לדלת - רוצים להתקין קודן לדלת הכניסה של הבניין או המשרד. מנעולן ביהוד יתקין עבורכם קודן אשר יאפשר לפתוח את הדלת באמצעות הקשת קוד וללא צורך בשימוש במפתח. אנשים רבים בוחרם בפתרון זה בגלל הנוחות שבו.

תיקון שלטים - אם השלט לרכב אינו עובד, אולי זוהי רק הסוללה או אולי זוהי בעיה אחרת. מנעולן ביהוד מיצאת צדיק מתקן עבורכם את כל סוגי השלטים, גם עבור רכבים וגם עבור שערים חשמליים.

התקנת עינית לדלת - רוצים לדעת מי מצלצל בפעמון לפני שאתם פותחים? הזמינו מנעולן לצורך התקנת עינית לדלת וכך תוכלו להיות לראות עבור מי אתם פותחים את הדלת. בימינו חשוב מאוד להיות זהירים לפני שפותחים את הדלת.

פריצת דלתות כניסה - כאשר מאבדים את המפתחות ולא יכולים להיכנס הביתה; כאשר הצילינדר הוא המנגנון מקולקל או אולי כאשר השחיתו לכם את המנעול במהלך ניסיון פריצה כושל, אתם נזקקים לשירות של פריצת דלתות כניסה. מנעולן ביהוד מעניק לכם שירות של פורץ דלתות 24 שעות ביממה. בכל שעה שתתקשרו למנעולן ותקבלו מענה. המנעולן יגיע במהירות עם רכב השירות, יבצע את הפריצה והתיקון הנדרש ובמהרה תוכלו להמשיך בשגרה.

התקנת מנעול תפוס/פנוי - נמאס לכם להשתמש במפתחות עבור דלתות הפנים אבל עדיין רוצים לשמור על הפרטיות בחדר השינה או בחדר הרחצה? הזמינו מנעולן ביהוד לצורך התקנת מנעול תפוס/פנוי. זהו מנעול נוח לשימוש ופופולרי מאוד. אם אתם צריכים התקנה או תיקון, פנו למנעולן.

פריצת מנעול אופניים - קשרתם את האופניים על מנת שלא יגנבו אבל כאשר רציתם לשחרר את הנעילה גיליתם שאיבדתם את המפתח או שהמנעול פשוט תקוע. התקשרו למנעולן צדיק ביהוד ותקבלו שירות של פריצת מנעול אופניים.

התקנת מגן אצבעות לדלת - חוששים שהילדים הקטנים יפצעו מהדלת? התקשרו למנעולן מיהוד והזמינו התקנת אמצעי בטיחות לדלת אשר ימנעו כל תאונה.

לחץ לחיוג - 7 / 24

איך לבחור מנעולן מומלץ ביהוד?

אלו אשר מאבדים את מפתחות הרכב, מתמודדים עם בעיות בסוויץ‘ או תקלות טכניות שאינן מאפשרות להם לפתוח את הרכב זקוקים למנעולן רכבים ביהוד אשר יגיע ויפתור את הבעיה. כאשר אנו מזמינים מנעולן לרכב ביהוד אנו מצפים שהוא יבוא ויעניק לנו את שירותי הפריצה והתיקון והכול יעבור בשלום. בוודאי שאיננו מצפים לתקלות ובעיות חריגות. אך האמת… אם לא נהיה זהירים ואם לא נתעקש על מנעולן מומלץ ביהוד, אנו עלולים להיתקל בבעיות שונות שבוודאי נרצה להימנע מהן.

מענה לכל סוגי הרכבים

כאשר אנו מזמינים מנעולן לרכב ביהוד אנו מצפים לקבל מענה לכל סוגי הרכבים. מנעולן רכבים ביהוד אמור לדעת לפרוץ ולתקן בעיות ברכבים של כל היצרנים מכל מודל ייצור - מזדה, סוברו, הונדה, קיה, סוזוקי, ניסן, רנו, פורט, סיאט, קרייזלר, מרצדס, ב.מ.וו, וולבו, טויטה, ג‘יפ, שירוקי, אאודי, אקורה, אינפינטי, לנדרובר ועוד. אך הבעיה היא שלכל רכב ישנה מערכת נעילה אחרת, דבר המחייב מנעולן רכבים ביהוד להכיר שיטות פריצה שונות.

אם לא בחרתם מנעולן מומלץ ביהוד, קיימת סכנה שמדובר בחובבן אשר ישתמש בשיטת הפריצה הלא מתאימה, דבר אשר גורם נזק. וגם אם אכן ביצע את שיטת הפריצה הנכונה, ביצוע לא נכון (אשר יכול להיות תוצאה של חוסר ניסיון) עלול לגרום לנזק גם כן.

שיטות פריצה

להלן 3 שיטות פריצה, אך שימו לב! שיטת הפריצה הראשונה שעליה נדבר ”שיטת הסרגל“ היא שיטה שחלפה מן העולם. אנו מזכירים את השיטה אך ורק להמחיש את פוטנציאל הנזק שיכול להיגרם אם לא תבחרו נכון מנעולן מומלץ ביהוד.

שיטת הסרגל - שיטה זו עושה שימוש בסרגל פריצה אותו מחדירים בין החלון לבין גוף הדלת. בסרגל הפריצה ישנן מגרעות אשר נועדו לתפוס את מנגנון הנעילה ולשחררו בתנועת משיכה. שיטה זו התאימה לרכבים ישנים אך לא תעבוד על רכבים חדשים. לא רק שהיא לא תעבוד, היא גם תגרום נזק לחיווט חשמלי עדין. כך תתחילו עם מנעולן לרכב ביהוד ולבסוף תסיימו אצל חשמלאי הרכב.

שיטת הכרית המתנפחת - זוהי אחת משיטות הפריצה המקובלות ומנעולן רכבים ביהוד חייב לשלוט היטב בשיטה זו. על פי השיטה הזו אנו מחדירים כרית מתנפחת בין הדלת לבין הרכב ומנפחים אותה עד ליצירת מרווח. אל המרווח נכנס מוט בעזרתו נשחרר את נעילת הרכב. מנעולן לרכב ביהוד חייב לנפח את הכרית בצורה מדויקת; כלומר בדיוק מה שצריך בשביל להחדיר את המוט, אך לא יותר מידי, דבר אשר עשוי לגרום לעיקום הפח. לכן חשוב לעבוד אך ורק עם מנעולן מומלץ ביהוד על מנת לא לסיים אצל פחח הרכב.

שיטת הדגדוג - שיטת הכרית המתנפחת אינה מתאימה לכל סוגי הרכבים. ישנם רכבים בעלי נעילת ואקום ועבורם השיטה אינה מתאימה. מנעולן לרכב ביהוד צריך לזהות את סוג הנעילה ולבדוק האם יש צורך בשיטת הדגדוג או שיטה אחרת. בשיטה זו משתמשים בכלים מיוחדים על מנת לדמות את פעולת המפתח ולפרוץ לרכב. זוהי שיטה הדורשת לא רק כלי עבודה מתאימים, אלא גם מיומנות גבוהה.

יוסי מנעולן רכבים ביהוד.

אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן לרכב ביהוד, פנו ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומנוסה וכולם כבר יודעים שכאשר צריך מנעולן מומלץ ביהוד פשוט מתקשרים ליוסי שלום. אצל יוסי תקבלו שירות מקצועי 24 שעות ביממה - מפריצת רכבים ותיקון בעיות שונות ברכב ועד שירותי מנעולנות לבית ולעסק. אל תחפשו הרפתקאות אצל חובבנים כאשר ניתן לקבל שירות איכותי וגם זול.

לחץ לחיוג - 7 / 24

מתי צריך מנעולן ביהוד החלפת מנעול?

מתי צריך מנעולן ביהוד החלפת מנעול, אל מי כדאי לפנות כאשר צריכים מנעולן ומה חשוב לבדוק, למה חשוב שזה יהיה מנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה ומהם השירותים שניתן לקבל. על שאלות אלו ננסה לענות במאמר זה.

אז קודם כל נסביר מתי צריך מנעולן ביהוד החלפת צילינדר ואילו שירותים ניתן לקבל אצלו.

בכל מקרה שיש לכם בעיה במנעול יתכן כי אתם זקוקים להחלפתו או החלפת הצילינדר. למשל יתכן שיש לכם בעיה והדלת איננה ננעלת או אינה נפתחת. במקרים אלו בדרך כלל הבעיה היא בצילינדר, אך יתכן גם כי הבעיה היא במנגנון עצמו. המנעולן יבדוק את הסיבה ובהתאם לכך יעניק לכם את התיקון הנדרש.

מדובר במנעולן לכל דבר ותוכלו לקבל אצלו מגוון שירותים. גם אם הזמנתם את המנעולן לתקן בעיה בדלת הכניסה, יתכן כי כדאי לנצל את ההזדמנות ולתקן גם בעיות אחרות בבית שדחיתם את הטיפול בהן. במסגרת השירותים שניתן לקבל אצל מנעולן ביהוד: פריצת דלת טרוקה, תיקון ידית שנופלת בדלת השירותים, התקנת מנעול מגנטי, תיקון דלת הזזה, התקנת מעצור לחלון, התקנת מגן אצבעות בטיחותי, התקנת מנעול נגד פריצה שקטה, קיצור דלתות פנים, תיקון דלתות ממ“ד, תיקון דלת חורקת, פריצת רכבים ועוד שירותים נוספים הקשורים לדלתות ומנעולים.

מה חשוב לבדוק כאשר מזמינים מנעולן ביהוד החלפת צילינדר?

על מנת להבטיח כי תקבלו שירות טוב ומקצועי, כדאי לוודא שהתנאים הבאים מתקיימים:

• למנעולן יש תעודת מנעולן. זוהי ההוכחה לכך שהוא למד את מקצוע המנעולנות ויודע מה הוא עושה.

• למנעולן יש אישור מטעם משטרת ישראל. תחום המנעולנות קשור באופן ישיר לביטחון האישי שלכם ולכן חשוב לוודא כי למנעולן ישנו אישור מטעם משטרת ישראל.

• לוודא כי מדובר במנעולן בעל ניסיון. התקלות עשויות להיות מורכבות וישנו יתרון ברור למי שעוסק שנים רבות במקצוע ורוכש את המומחיות הדרוש.

למה חשוב מנעולן 24 שעות

כאשר מחפשים מנעולן ביהוד החלפת מנעול, חשוב לוודא שזהו מנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה. הסיבה לכך היא שחלקן של התקלות יכולות להיות תקלות המונעות מכם להיכנס לביתכם ולכן גם דורשות פתרון מיידי. למשל במקרה של איבוד מפתחות אתם צריכים החלפת צילינדר באופן מיידי, גם אם זה התרחש בשבת. אך אפילו אם הבעיה התרחשה במהלך היום, תמיד כדאי לוודא שזהו מנעולן שיכול להעניק שירותי חירום גם במקרה ותתגלה בעיה בהמשך.

אל מי כדאי לפנות?

זקוקים למנעולן ביהוד החלפת צילינדר? צריכים מישהו שניתן לסמוך עליו? בימינו קשה למצוא אנשי מקצוע אמינים ולכן כדאי לכם לפנות אל יוסי המנעולן. יוסי מעניק לתושבי יהוד שירותי מנעולנות במשך שנים ורבים מהתושבים יכולים להמליץ על שירותיו. ליוסי תעודת מנעולן, אישור מטעם משטרת ישראל ושנים של ניסיון. אתם יכולים לסמוך על שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה ותמיד לקבל פתרון.

מנעולן ביהוד טלפון

אם יש עצה שאפשר טובה שאפשר לתת לכם זה לשמור מספר טלפון מנעולן יהוד בזיכרון הנייד כבר עכשיו. גם אם כרגע אינכם צריכים את שירותיו של המנעולן, מחר, מחרתיים או בשבוע הבא תזדקקו לשירותיו. מנעולן ביהוד טלפון 050-575-7888.

כל אחד מאיתנו נזקק בנקודת זמן זו או אחרת לשירותיו של מנעולן. מדובר בשירותים מגוונים להם אתם עשויים להזדקק בבית, ברכב, בבניין המשותף, במשרד או בכל מקום שבו יש מנעולים ודלתות. במסגרת השירותים של מנעולן אפשר להזכיר: פריצת דלתות כניסה, תיקון דלתות פנדור, תיקון פלדלת, החלפת סוויץ‘ ברכב, חילוץ מפתחות מרכב נעול, תיקון כספות, התקנת מנעול כספת עליון, התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה, שכפול מפתחות ועוד. כלומר אלו שירותים שתמיד צריכים אותם.

נכון, אולי אתם חושבים לעצמכם מה אתם צריכים לחפש עכשיו מנעולן ביהוד טלפון, הרי אין לכם שום בעיה. וכאשר תהיה איזו בעיה, תוכלו בקלות למצוא בקלות מספר טלפון מנעולן יהוד.

נכון, איננו אומרים אחרת, באמת אפשר למצוא בקלות מספרי טלפון של מנעולנים. אבל חשוב לדעת שמדובר במנעולן אמין ומקצועי. וישנן סיטואציות שבהן אין לכם ממש זמן לבדוק את כל הפרטים, ולכן אנו מציעים לכם להתכונן מראש.

אנחנו מדברים על סיטואציות בהן צריכים שירותים דחופים ובהולים. אולי לא קיצור דלת ממ“ד, אבל מה תעשו אם תחזרו הביתה ביום שבת ותגלו שאינכם מסוגלים לפתוח את דלת הכניסה. בוודאי שלא תוכלו לחכות ליום ראשון. אתם רוצים פתרון מהיר ואין לכם את הזמן לחפש המלצות, להשוות מחירים או לוודא שיש לאיש תעודת מנעולן.

אם תקשיבו לעצה שלנו, ותשמרו עכשיו טלפון מנעולן יהוד, תוכלו לחסוך לעצמכם את המצבים הללו. עכשיו אתם יכולים לחפש בנחת מנעולן מנוסה ומומלץ ולפנות אליו בשעת הצורך. פשוט שיהיה שמור בזיכרון הטלפון הנייד.

זהו מספר הטלפון של יוסי שלום, המוכר בתור יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן ותיק המספק את כל שירותי המנעולנות ונותן גם מענה לקריאות חירום 24 שעות ביממה. במידה וננעלתם מחוץ לבית, יוסי מייד עולה על האופנוע ומגיע לפתור את הבעיה.

תגיות חיפוש: מנעולים ביהוד | תיקון דלת יהוד | מתקן דלתות ביהוד | פריצת כספות יהוד | פורץ דלתות יהוד | פתיחת דלתות יהוד | מנעולנים ביהוד | פורץ דלתות ביהוד | מנעולן 24 שעות ביהוד | פורץ ביהוד | פריצת מנעולים ביהוד | פורץ מנעולים ביהוד | פורץ רכבים ביהוד | פריצת מכוניות ביהוד | החלפת מנעולים ביהוד | החלפת צילינדר ביהוד | פריצת כספות ביהוד.